Jump to content

Bazyl

Members
 • Content count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bazyl last won the day on January 28

Bazyl had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

1 Follower

About Bazyl

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/07/2003

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Blaziken

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Bazyl

  Rekrutacja - Podania

  zmiana venomoth za toxapexa i weezing za amongussa
 2. Bazyl

  Rekrutacja - Podania

  Elo benc tutaj bog tej gry i wbijam na sale Poison Dlaczego Poison ?? Poniewaz nie ma na mnie mocnego na tej sali. Kiedy urzedowalem na tej sali bylem niezniszczalny i nie bylo na mnie kozaka. Chcialbym przywrocic tej sali jej slawe i moc ktora utracila poniewaz po moim banie na tej sali urzedowalo sporo randomow ktorzy nie ogarniali typu i stracili mnostwo odznak. Poza tym Poison to moj zywiol bo jestem mega toksyczny. Pozdrawiam z rodzina ! Dlaczego ja ?? Pokazalem swoje doswiadczenie jako lider niejednokrotnie rozbijajac na atomy przeciwnika. Poison zawsze i wszedzie bedzie moim typem i jesli ktos sprobuje mi sie przeciwstawic to zdepcze go po drodze na tron. Jak juz wygram sprawie ze sala znowu bedzie pelna chwaly ! Czy bylem karany ?? No bylem 2 baniki na koncie sa EDIT:sry za orto ale nie dzialaja mi tu polskie znaki Tutaj bozy ssik teamu razem z Bogiem
 3. Bazyl

  Podlasie

  Koniec zapisów ! Drużyny zostaną ogłoszone po 13 !
 4. Bazyl

  Podlasie

  Dobra zapisy do 12:00 jutro. Spieszyć się
 5. Bazyl

  Podlasie

  Tak jest zapomniałem wspomnieć 10 epickich nagród dla 10 zwycięzców mówicie numerek od 1 do 10. Jak każdy powie swój numer to wtedy nagrody zostaną ujawnione i każdy dowie się co dostał.
 6. Bazyl

  Podlasie

  Tak wiem każdy wiernie wyczekiwał mojego i tego złotego jak ta czcionka eventu. Także witam nazywam się BaZyLiO007 i chcę ogłosić event Podlasie. Pora przedstawić zasady wprowadzające: - Jest ogromna Jungla w której są 2 bazy ( oczywiście z ziemi bo to podlasie ) w której będzie schowane 20 cennych itemów - Jedna baza jest dla jednej drużyny , są 2 drużyny czerwoni i niebiescy , obie drużyny wybierają kapitanowie - Zadaniem drużyny jest zdobycie itemów ze skrzyni przeciwnej drużyny. Jednak musi je zdobyć nie tracąc itemów z własnej skrzyni - Na początku teren czerwonych będzie oddzielony od terenu niebieskich na 30 min. W tym czasie uczestnicy mają czas na zebranie wszystkiego co będzie im potrzebne do walki (oczywiście wszystko w trybie survival zaczynacie od zera, a wiec noc oraz moby także sie pojawią) - Gra kończy sie jeśli któraś z drużyn straci wszystkie itemy ze skrzyni ktora musi bronić - Po swojej śmierci tracicie itemy i odradzacie się w bazie ( startowy resp ) - Dla najlepszego wojownika ( najwięcej fragów ) przewidziana jest nagroda w postaci wybranego itemu ( niezależnie czy jego drużyna wygrała czy też przegrała ) - Kapitanami są BaZyLiO007 i Cola10 Widzicie więc że to The Walls tylko trudniejsze niż takie które obecnie na serwie istnieją. Jeśli zapoznałeś się już z wprowadzeniem to poniżej pełna lista zasad. - Na początku 10 osób z drużyny respi się w bazie - Wszelkie działania na niekorzyść drużyny będą karane jailem - Zakaz zamurowania wejścia do bazy ( można ją umocnić ale nie zamurowywać wejścia ) będzie to karane dq drużyny kombinatorstwo też będzie karane dq drużyny ( np. zrobienie mega długiego wejścia ) - W każdej bazie jest ognisko, skrzynka z itemami, pusta skrzynka, szaman ( szaman to npc sprzedający mikstury ) - UWAGA !!!!! Skrzynka z itemami jest zaprivatowana na waszych przeciwników (żebyście nie mogli schować tych itemów gdzie indziej) - W skrzynkach nie znajdują się właściwe itemy tylko prezenty z nimi macie zabrać wszystkie prezenty ze skrzyni wroga i donieść je do pustej skrzyni w waszej bazie - UWAGA !!!!! Jeśli zginiecie z prezentami w eq to one automatycznie wracają do skrzyni w bazie wroga (nie dotyczy to prezentów które zdążyliście odłożyć do skrzyni w waszej bazie - Drop po śmierci jest włączony - Na początku macie 30 min. aby się uzbroić ( możecie urzyć wszystkiego co jest na waszej części jungli ) - Po upływie 30 min. ściana która dzieliła drużyny znika i wtedy rozpoczyna się gra - Wygrywa drużyna która pierwsza przeniesie wszystkie prezenty z bazy wroga do swojej JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO ZADAWAJCIE JE TUTAJ A NIE POTEM BĘDZIECIE PŁAKAĆ NA EVENCIE UWAGA ZAPISY POD TEMATEM, WZÓR: NICK ZAPISUJE SIĘ DRUŻYNY BĘDĄ WYBIERANE PRZEZ KAPITANÓW.
 7. Bazyl

  memy

  Arejczyku pa to
 8. Bazyl

  Held itemek

  Leftovers i tak był kopiowany więc żadna strata // close
 9. Bazyl

  Skarga na szyneczkapl

  przyszedłem sam zabrałem dwie
 10. Bazyl

  Ub v over99999999

  No cześć to ja bzyl i chciałbym dostać ub na tym serwerze. Żałuje wyłudzania voucherów i handlu psc. Zrozumiałem swój błąd chciałbym znów to grać z fajnymi ludźmi. Chciałbym przywrócić też legendarny podlaski event na który wszyscy się mega napalili. Mam nadzieję że moja prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie.
 11. Bazyl

  Ile warty jest voucher na zmiane natki legend

  Tyle na ile zyczu ci uwierzy xddd
 12. Bazyl

  Ub

  No to jak masz problem że cie ktoś wyzywa to najlepiej wyłącz komputer odepnij od prądu schowaj go w szafie wejdź do łóżka przykryj się kołdrą i rozpaczaj jak to cie ktoś wyzywa. PS: Jak nie pomoże skontaktuj się z psychologiem Kalemba ci jakiegoś dobrego poda
 13. Bazyl

  Ub

  Bump
 14. Bazyl

  Ub

  Bump
 15. Bazyl

  Ub

  Emm przepraszam za te vouchery itp. żałuje że znowu wyłudzałem rzeczy od zycza i jest mi głupio z tego powodu. Mam nadzieję że dostanę drugą szanse na tym serwerze. Chciałbym znów tu grać z tymi wszystkimi fajnymi ludzmi. Mam nadzieję że dostanę możliwość kupna UB.
×