Jump to content

Bazyl

Members
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bazyl last won the day on January 28

Bazyl had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About Bazyl

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/07/2003

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Blaziken

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. Bazyl

  memy

  Arejczyku pa to
 2. Bazyl

  Held itemek

  Leftovers i tak był kopiowany więc żadna strata // close
 3. Bazyl

  Skarga na szyneczkapl

  przyszedłem sam zabrałem dwie
 4. Bazyl

  Ub v over99999999

  No cześć to ja bzyl i chciałbym dostać ub na tym serwerze. Żałuje wyłudzania voucherów i handlu psc. Zrozumiałem swój błąd chciałbym znów to grać z fajnymi ludźmi. Chciałbym przywrócić też legendarny podlaski event na który wszyscy się mega napalili. Mam nadzieję że moja prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie.
 5. Bazyl

  Ile warty jest voucher na zmiane natki legend

  Tyle na ile zyczu ci uwierzy xddd
 6. Bazyl

  Ub

  No to jak masz problem że cie ktoś wyzywa to najlepiej wyłącz komputer odepnij od prądu schowaj go w szafie wejdź do łóżka przykryj się kołdrą i rozpaczaj jak to cie ktoś wyzywa. PS: Jak nie pomoże skontaktuj się z psychologiem Kalemba ci jakiegoś dobrego poda
 7. Bazyl

  Ub

  Bump
 8. Bazyl

  Ub

  Bump
 9. Bazyl

  Ub

  Emm przepraszam za te vouchery itp. żałuje że znowu wyłudzałem rzeczy od zycza i jest mi głupio z tego powodu. Mam nadzieję że dostanę drugą szanse na tym serwerze. Chciałbym znów tu grać z tymi wszystkimi fajnymi ludzmi. Mam nadzieję że dostanę możliwość kupna UB.
 10. Bazyl

  Zegnajcie przyjaciele i nie tylko

  Elo zajebiste nuty wlatywaly pozdro
 11. Bazyl

  Ub

  Co mi temat zjebańcu kopiujesz
 12. Bazyl

  Ub

  Żałuje Bardzo
 13. Bazyl

  Ub

  Znów wkraczam na serwer Wszystko odkrywa się Poki,Vouchery i noi Legendy też Już biore w reke voucher photoshop odpala sie Nic mi nie umknie o nie czeka legendarny sen Jeden Dwa i Trzy Vouchery Jeszcze 1 dla zachety Będzie Rage Masuj NO WEŹ ZYCZU MNIE NIE BANUJ Znowu mam bana za wyłudzanie Trzymaj te legi bo ja wychodze Ide gdzie indziej, wyzywac spartee Bo przez niego, mam bana Na innym ip gram tym razem sie mu nie dam Ja swe ambicje mam, photoshopa odpalam Zaraz wezme sie w garsc, Kyogre pokaze wam Co dla xSparta skoro Vouchery mam Ty i twój h5, nic mi nie podskoczy Nie boje sie noobów NO NIE GADAJ ŻE MAM ZNOWU Znowu mam bana za wyludzanie Trzymaj te legi bo ja wychodze Ide gdzie indziej, wyzywac spartee Bo to przez niego, mam bana na zawsze To jak bedzie ta mozliwosc kupna ub ?
 14. Bazyl

  FPS

  BUMP
 15. I chyba nie zamknąłeś
×