Jump to content

Invite

Helper
 • Content count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Invite last won the day on December 3 2018

Invite had the most liked content!

Community Reputation

-21

4 Followers

About Invite

 • Rank
  Legenda

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Purrloin

Recent Profile Visitors

1735 profile views
 1. Invite

  Urlop Liderów

  Elo wypisuje urlop za dorminka na tydzien powod nadrobienie notatek
 2. Invite

  Turniej PokePvP UBER

  niech bedzie invite inwajt#2137
 3. Invite

  Urlop Liderów

  biore urlop na tydzien powod przepisanie notatek
 4. Invite

  Liderzy Sal - Podania

  > Informację, na którą salę startuje. Electric > Wiek (12 lat minimum) 14 > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) Mały mucik na 5m za pisanie capsem > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie Od 4-6h dziennie, czasem nawet więcej > Nick na discord wraz z # inwajt#3387 > Nick z serwera Pokecraft.pl. invite > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP > Jakie pokemony zamierzasz grać na sali (Jeśli zostaniesz liderem) i dlaczego? (Minimum 100 słów) 1) Moim pierwszym wyborem będzie Dracozolt, poniewaz posiada on atak Bolt Beak, który jeśli atakuje jako pierwszy atakuje 2 razy mocniej, będę go grać z Choice Scarfem, żebym miał pewność, że będzie pierwszy 2) Electivire to mój drugi wybór. Ma bardzo bogaty movepool włącznie z atakami które są kontrą na typ ground (np. ice punch), 3) Manectric z mega ewolucją będzie moim 3 wyborem. Razem z hidden powerem ice oraz overheatem będzie super attackerem na pokemony ground, które kontrują (jako jedyne) typ electric 4) Eelektross - on za to będzie używany, gdy na 100% będę wiedzieć, że przeciwnik używa ataku ground, ponieważ posiada on abilitke levitate, która broni go przed tymi oto atakami. Ma on równiez bogaty movepool i będzie grany pod hybrydę. 5) Planuję również zagrać Golema-Alola. Itemkiem, który będe grać na nim będzie custap berry. 6) Ostatnim moim wyborem jest Boltund. Jako jeden z nielicznych pokemonów electric posiada on atak fairy - Play Rough - ten oto atak będzie kontrą na pokemony typu Kommo-o, który jest bardzo silnym pokemonem. Jego zaletą jest m.in fantastyczny speed Chciałbym dodać, że planuje zagrać zapdosa, ale nie wiem, czy uda mi się go załatwić. > Dlaczego Powinieneś zostać dopuszczony do rekrutacji? (Minimum 50 słów) Uważam, że powinienem zostać dopuszczony do rekrutacji, ponieważ uważam, że całkiem nieźle radziłem sobie na sali poison, na której byłem ostatnio. Jestem również helperem i bardzo często siedzę na serwerze, pomagam nowym graczom, jak i starym. Chciałbym również próbować nowych rzeczy, jak i nowych liderów i typów, na których próbuje swoich sił > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) Typ electric jest bardzo dobrym typem pod względem tylko jednej słabości. Pokemony electric mają bogate możliwości jeśli chodzi o ataki. Znajdują się w nich również kontry na typ ground. Bardzo lubie ten typ dlatego, że nie jest tak łatwo skontrować jak i zaskoczyć lidera electric, ponieważ uważam, że ten typ jest bardzo wszechstronny. Podoba mi się też to, że pokemony electric mają bardzo dużą możliwosć jeśli chodzi o spatk, atk oraz speed.
 5. Invite

  Jak dodać poka na singlu

  /pokegive [twoj nick] [pokemon] EDIT: zamykam
 6. Invite

  Ostatnia litera nazwy pokemona ( normalna )

  Kangaskhan
 7. Invite

  Pomocy

  Jeśli już pobrałeś launcher i masz już go włączonego "do końca" czyli wyświetla ci sie logo pokecrafta i serwer ustawienia itd, kliknij w Serwer Pokecraft, jesli będzie od razu logowanie to znaczy, że ktoś już o takim nicku grał tutaj i założył swoje hasło. Jeśli będzie rejestracja znaczy, że ustalasz hasło, które chcesz.
 8. Invite

  Liderzy Sal - Podania

  i jeszcze ss walne
 9. Invite

  Liderzy Sal - Podania

  siemaneczko to znowu ja ide na sale bardziej toxic niz ja (poison) nick invite sd inwajt kary: raz sory ss bedzie pozniej ok
 10. Invite

  Liderzy Sal - Podania

  dobra pisze za winiarego bo tak sala: ziemna nick winiarex sd w1niary kary: czysty ss here
×