Jump to content

mmaanuel

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mmaanuel last won the day on November 3 2018

mmaanuel had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

About mmaanuel

 • Rank
  Bywalec

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  axew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mmaanuel

  unban

  Moim zdaniem to powinieneś przemyśleć to przez dłuższy czas a nie pisać co po chwile bezsensowne i mało uargumentowane prośby o UB.
 2. mmaanuel

  Prośba o UB

  Dziękuje i obiecuje hamtar ☺😊
 3. mmaanuel

  Prośba o UB

  Witam, to ja, mmaanuel. Chcę powiedzieć, iż przemyślałem swoje zachowanie i bardzo żałuję tego, że handlowałem z Magmenem PSC za nie jego działkę. Wiem, że dla niektórych piszę prośbe o UB za szybko ale bardzo żałuję popełnionego przeze mnie czynu. Bardzo lubię grać na PokeCraft.Pl i bez tego trudno mi wytrzymać. Wiem też, że samą forma zakupu UB jest po części rekompensatą dla servera, administracji oraz graczy, dlatego też nie będę robił jak inni i prosił znajomych lub graczy za PLN do SMS shop tylko sam wydam owe pieniądze, aby server mugł też się rozwijać. Jeszcze raz chciałbym przeprosić za moje skandaliczne, niestosowne zachowanie wobec servera i innych graczy, mam nadzieję że będę mógł wrócić na server. Pozdrawiam z pokorą, mmaanuel.
 4. Witajcie tu mmaanuel i przyszedłem z kolejną edycją oceniania 😄😄 (Będziemy się starać aby konkurs odbywał się co miesiąc) Temat wrześniowej edycji to "SZKOŁA" ( i proszę o aktywacjr szarych komórek, by prace były ciekawsze niż budynek 🏫) Zasady: -największa działka 50x50 -dozwolona praca w max 4 osoby -działki nie zgodne z tematem dostają ujemne punkty lub dq -zakaz prac z internetu JURY: -zyczu 😁 -Vistox😄 -mmaanuel😃 -PinexYT 🎉gościnnie🎉 Czas zgłoszeń do 18.09.2018 do godziny 20;00 Nagrody: by zyczu 1.30zł pok z wybraną natką i Działka 50x50 2.20zł wybrany sh Pokemon 3.10zł i losowy pokemon
 5. mmaanuel

  Gildia Słodziaki

  Cześć jestem Hubert (mmaanuel) i chcę dołączyć do gildi Słodziaki. Mam 14 lat i gram na PokeCraft od 4 lat. Chcę dołączyć do gildi ponieważ som tam moi przyjaciele czyli Lubo5_26 i Pro100zmo100 a poza tym chcę poznać nowych przyjaciół.
 6. mmaanuel

  Rekrutacja

  Coś o mnie: Hej mam na imię Hubert i mam 14 lat, mieszkam w Mchach które leżom w Wielkopolsce. W wolnym czasie lubię grać w pixelmony na PokeCraft.pl (ale to chyba wiadome) poza granie na PokeCraft.pl pomagam tacie w prowadzeniu gospodarstwa. Lubię też jeść i to w sumie tyle o mnie. Mój nick w grze to mmaanuel. Dlaczego ten typ??; Chcę być liderem sali boog ponieważ uwielbiam pokemony z tego typu takie jak np; galvantula i heracross które są w moim timie. Drugim powodem dlaczego chcę być tym liderem jest wielki wybór pokemonów i różnorodność ich dodatkowych typów. Czy byłem karany??; Nie nigdy nie byłem karany. Dlaczego ja??; -Jestem miły. -Jestem pomocny. -Chyba fajny. Mój team; Oto mój team:
×