Jump to content

Ossh

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About Ossh

 • Rank
  Bywalec

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Genesect

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ossh

  UB

  Elo pisze o UnBan! Żałuje swoich czynów itp. Nie będę się rozpisywał bo wiem, że to średnio ma sens. PS: Mam świadomość, że clear konta jeżeli dostanę Ub.
 2. Ossh

  Zażalenie

  Nie rozumiem jak Slend mógłby brać vouchery gdy wyrzuciłem go z działki ponadto kiedy była sprawa z voucherami Slend nawet nie grał Byl dodany do działki gdyz graliśmy razem przed jego "przerwą"
 3. Ossh

  Unban

  Elo z tej strony Ossh i chciałbym ubiegać się o możliwość wykupienia Unbana. A więc tak: Ostatnio zdarzyła się pewna sytuacja przez którą dostałem bana. Chciałbym z tego miejsca przeprosić Cie Zyczu za moje karygodne zachowanie, wiem że nie powinienem tak postępować i obiecuję ,że już nigdy tak nie uczynię. Osobiście brakuje mi fun'u z gry na serwerze i tej całej atmosfery która utrzymywała się na serwerze. Na koniec: Chciałbym jeszcze raz przeprosić i liczę ,że moja prośba o wykupienia Unbana zostanie rozpatrzona pozytywnie. Pozdrawiam Ossh.
 4. Ossh

  Prośba o ub

  Dokładnie nie znam zaistniałej sytuacji (za co był ban kayena), gdyż mnie nie było na serverze, lecz uważam że istnieje duża szansa że zmienił swoje postępowanie więc jestem za ub.
 5. Ossh

  UB

  Osobiście jestem za UB. Możliwość wykupienia jest sprawiedliwa. Sam grałem z Grubym na starej edycji przez długi okres czasu i nigdy nawet nie pomyślał o kopiowaniu/oszukiwaniu. Był miły i sympatyczny.
 6. Ossh

  Pokemony na zamówienie

  Beedril +15atk +31speed jolly/naive/hasty
 7. Ossh

  Pokemony na zamówienie

  Alakazam +30speed timid/naive/hasty
 8. Ossh

  łapanie na zamówienie u mnie i Vistoxa!

  Alakazam 31speed Hasty/naive/timid
 9. Witam, dziś gdy wszedłem na server zobaczyłem, że nie mam Lucky Egga. Przeszukałem wszystkie skrzynie jak i pc lecz go nie było. Tutaj ss że go miałem:
 10. Ossh

  Łapanko na zamówienie u Arejczyka

  Polecam Zamówiony pokemon złapany w 10 min
×