Jump to content

cokuu321

Szef Liderów
 • Content count

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

cokuu321 last won the day on May 3 2020

cokuu321 had the most liked content!

Community Reputation

429 Excellent

2 Followers

About cokuu321

 • Rank
  Legenda

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  lucario

Recent Profile Visitors

1341 profile views
 1. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  Do tej pory żadnych wyjątków nie było, muszę stosować się do regulaminu, który zresztą sam z mrokusiem ustaliliśmy.
 2. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  Ty dobrze wiesz o co chodzi, sprawdz logi z dnia 09.04.2021, tam znajdziesz odpowiedz dlaczego taka zaszła decyzja. Swoje logi możesz sprawdzić w folderze z pokecraftem. To że mrokus robie zaliczył podanie, nie oznacza, że ja nie mam tutaj nic do gadania. Po to nas jest 2, jeżeli jeden coś przeoczy, drugi już nie.
 3. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  Mcdip- no chyba sobie żartujesz z tym podaniem, ledwo dostałeś ub, musisz dużo czasu jeszcze poczekać, zanim będziesz chciał startować na jakąkolwiek salę. Przez ten czas popracuj nad reputacją na serwerze, nie wyłapuj mutów, jeśli zobaczę, że twoje zachowanie jest przykładne, pozwolę Ci iść na salę. Wiktor7211- mrokus zaliczył twoje podanie, aczkolwiek nie bez powodu masz tam napisać swoje kary, a tych w pełni nie wymieniłeś. W recydywach zajmujesz aktualnie czołowe miejsce pod względem kar, miałeś 3 perm muty, prowokujesz graczy i po tym jak wczoraj otrzymałem 2 skargi, zakazuję Ci pójścia na salę do czasu aż nie zmienisz swojego zachowania.
 4. cokuu321

  un ban dla fiśka

  Fisiek rozmawiałem z tobą nie raz i zaznaczałeś, że nie zamierzasz tutaj grać, bo poziom serwera upadł. Z tego względu nie rozumiem po co starasz się o ub. Faktycznie, nie masz tak wysokiej recytywy jak m.in. patus69 lub dragon1200, ale masz 2 wpisy + 3 z banem. Mimo to moim zdaniem fisiek powinien dostać mniejszą karę. Ja sam za podobne rzeczy skierowane w moją stronę dawałem bana na 14 dni(jeśli się to powtarzało był perm). Dlatego uważam, że Fisiek powinien dostać ub i jeśli tego typu akcje się powtórzą, ban powinien wrócić do perma.
 5. cokuu321

  Podania na odbijanie sali

  W momencie kiedy to napisałeś 2 dni przed zostały usunięte warny
 6. cokuu321

  Zmiany dotyczące regulaminu liderów

  Stara zasada: zgoda szefa liderów na odbijanie Nowa zasada zgoda obu szefów liderów na odbijanie Powód: Odbijanie musi się odbywać tylko w wypadku jeśli obu szefów liderów się na to zgodzi. Gracze nadużywają niewiedzę mrokusia na temat warnów liderów.
 7. cokuu321

  Podania na odbijanie sali

  dostajesz zakaz za oszukanie mrokusia
 8. cokuu321

  Zmiany dotyczące regulaminu liderów

  Stara zasada: Lider otrzymuje warna, jeśli nie wykona minimum trzech walk w tygodniu. Nowa zasada Lider otrzymuje warna, jeśli nie wykona minimum dwóch walk w tygodniu. Powód: Gracze niechętnie przychodzą na walki o odznakę do liderów
 9. W tym temacie będą zamieszczane zmiany regulaminu liderów. Jeżeli jakaś zasada zostanie zmieniona, w tym temacie będzie post ze starą oraz nową, obowiązującą zasadą.
 10. cokuu321

  Urlop Liderów

  Raihan bierze urlop na tydzień
 11. cokuu321

  Podlasieeee

  Zapiszcie cokuu123 Dsc każdy zna Będę wam dawał shieldy i maximum healowania, a no i mam permisje do uciszenie
 12. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  Ss'y teamu mają być wstawiane razem z podaniem.
 13. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  Ss'y teamu mają być wstawiane od razu z podaniem.
 14. cokuu321

  Liderzy Sal - Podania

  sala fighting Nick na serwerze: cokuu123 kary: brak
 15. cokuu321

  Podania na odbijanie sali

  Tutaj będziecie mogli wstawiać swoje podania na odbijanie sal Podanie musi wyglądać następująco: Nick na poke ss teamu czy byłem karany powód odbijania zgoda szefa liderów na odbijanie (ss) Reszta zasad w temacie: Zasady odbijania sal
×