Jump to content

cokuu321

Members
 • Content count

  390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

cokuu321 last won the day on August 12

cokuu321 had the most liked content!

Community Reputation

309 Excellent

About cokuu321

 • Rank
  Advanced Member

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  lucario

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cokuu321

  Witam

  No jako, że powstał hot topic, to również dołożę do niego swoją cegiełkę. Wiele osób na pewno pamięta, że przez pewien okres miałem rangę szefa liderów. Wykonywałem swoje obowiązki sumiennie, rekrutowałem graczy, stworzyłem nowy i wg. wielu graczy lepszy system liderowania. Dostałem dq za to, że powiedziałem, że zacznę się opierdalać jak wszystkim dobrze znany i przez wszystkich nielubiany karambo1337. Dawno jest już po tej akcji i nie ma po co do niej wracać, ale zyczu od razu mi powiedział, że rangi nie odzyskam. Nawiązując do mojej bardzo ciekawej historii chciałbym powiedzieć, że ze względów bycia sprawiedliwym zyczu tej rangi nie powinien ci oddawać, bo wiele osób w ten sam sposób potraktował, ale... Moim zdaniem jak napisałaś monka wiele czasu poświęciłaś dla serwera(i to jest ważne), nie siedziałaś na nim tylko ze względu na rangę. Mimo wszystko rangę powinnaś odzyskać. Nie wiem co tam z ribem pisaliście, ale to nie powinno być tak, że kontakt z osobami, z którymi byłaś w nochalach i dużo czasu z nimi spędziłaś będzie zakazany. Na koniec zyczu ci powiem, że powinieneś pamiętać taką osobę, którą ceniłeś za swoją pracę oraz wkład włożony w twój serwer, a nie jedną krzywą akcję. Tak na prawdę w pewien sposób dzięki pokemonce serwer dalej stoi i wciąż kilka osób na nin gra.
 2. cokuu321

  A czemu by nie

  Aktualnie na serwerze jest dużo legend, więc w tym momencie nie widzę problemu, żeby to wprowadzić.
 3. cokuu321

  Ub

  XDDDD
 4. cokuu321

  Jail

  Imo vip jak i tym bardziej itemy powinny mu zostać zwrócone. Nick faktycznie nie jest odpowiedni, ale nie wbił trollować na serwerze, tylko normalnie grać.
 5. cokuu321

  Nowa osoba prowadząca loterie

  Moim zdaniem ta loteria w porównaniu do poprzednich jest ok. Pomijając fakt, że byłem o jedno oczko od legendy, nie mam o to bólu dupy. Nie możemy oczekiwać 50 legend z loterii, bo to nie ma sensu. Nikt nie dostał dirta i to najważniejsze.
 6. cokuu321

  Loteria {Wakacyjna}

  59
 7. cokuu321

  Urlopy Liderów

  Biorę urlop od piątku na 2 tygodnie, bo jadę do Chorwacji( 2 walki już zrobiłem)
 8. cokuu321

  Rekrutacja - Podania

  Nick na serwerze: cokuu123 Nick na sd: cokuu123 Kary: ban: kwiecień-maj 2018 za napisanie do administratora,, szanujmy się'' od denka ban: za zwyzywanie Przemka Denkowskiego (Smieciom wstęp wzbroniony) sierpień 2018 od denka mute: za napisanie chujterbright 2018 lipiec od Vistoxa Ale zyczu to kozak i ma moc wybaczania i mi wybaczył Lider na którego startuje: Psychic
 9. cokuu321

  cukierek

  ban zostaje //zamykam
 10. cokuu321

  lider

  i tak nie wygrasz żadnego lidra randomku
 11. cokuu321

  Podlasie v2

  cokuu123 zapisuję się
 12. cokuu321

  Build Battle Pary - Wakacje

  Zapisz mnie z najlepszym junglerem oraz top lanerem i mainem rengara tbonem
 13. cokuu321

  Zgrifowane Fushia City

  Mi to wygląda na efekt użycia self destructa przez colę10 po użyciu shell smasha.
 14. cokuu321

  UB

  Do smialka wiele nie mam poza tym, że się trzyma z naszym hydraulikiem, ale skoro ribu i reszta nie dostali drugiej szansy jestem na nie.
 15. cokuu321

  Skarga Bo na pw nie odpisze zyczu

  Jak się beka na discordzie oraz swoim zachowaniem przypomina wieśniaka to potem się tak dzieje. Wyjmij kija z dupy karambo, bo na serwerze każdy tak na ciebie mówi i tego nie zmienisz.
×