Jump to content

Cebul

Helper
 • Content count

  399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Cebul last won the day on June 4

Cebul had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

About Cebul

 • Rank
  Advanced Member

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Mý Mâvvīľĕ👑

Recent Profile Visitors

1160 profile views
 1. Cebul

  MrMrokusPL wyzywa !

  Tak jak widać wyżej, mrokuś już dostał za to muta. //Zamykam
 2. Cebul

  Serwer

  Sprawa rozwiązana, //zamykam
 3. Cebul

  Ub PolskiCJ

  No, Cj powraca... za UB
 4. Cebul

  Pytania

  A czm ty wiesz ?
 5. Cebul

  Odchodzę

  Pa Polski... 👋 Teraz //zamknięte
 6. Cebul

  propozycja fajna a moze i nie

  Ciekawa propozycja
 7. Cebul

  Problem z założeniem konta

  @Matucha czy powyższe powiadomienie wyskakuje ci ciągle kiedy próbujesz wbić, mimo odczekania owych 2 minut ? Próbowałaś wyłączyć i włączyć kompa ? I czy msz wersję Java zgodną z wersją twojego komputera ?
 8. Cebul

  Ban przed wybraniem pokemona

  Mższ podesłać ekran, na którym widać bana i za co go dostałeś ?
 9. Cebul

  UNBan?

  @adi1 w większości bany mają sensowny powód bytu, a skoro dostałeś bana na IP tzn, że zrobiłeś coś nieodpowiedzniego. Jeśli minęło już tak dużo czasu to możesz uzyskać prawo do wykupu UB... i tyle w temacie. Ale poczekam na wypowiedź @zyczu.
 10. Cebul

  Zostałem oszukany

  Po to udoskonalono wymieniarki, żeby uniknąć tego typu sytuacji. Specjalnie na takie okazje dodano w nich opcję niestandardowej wymiany i możliwość zobaczenia pokemona drugiego użytkownika. Bloki złota się wcale nie bugują, ponieważ kiedy nie msz akurat miejsca przy sobie, możesz je odebrać komendą /odbierz kiedy już będziesz miał w nim miejsce ... chociaż patrząc na ss'y widać, że owe miejsce msz... 》》Ludzie, proszę... unikajcie tg typu sytuacji, ponieważ nie po to adm'a się tyle trudziła, żeby teraz się to marnowało... Co do zaistniałej sytuacji, musisz poczekać na @zyczu.
 11. Cebul

  Zażalenie

  @QwerQ666 jeśli serio owe konto nigdy nie należało do cb ani do twojego brata (mowa tu o koncie patrykzyczynki1), jest to zwykły błąd. Żeby się go pozbyć powinieneś odinstalować launcher, wyłączyć kompa (odczekać ok. 2min), włączyć i zainstalować ponownie. Następnie przed uruchomieniem i wpisaniem nicku odczekać ok. 10min i wtedy wejść. Jeśli to nie pomoże, spróbuj zrobić na próbę nowe konto z innym nickiem i uruchomić launcher, jeśli ci wejdzie w grę i będziesz na serwerze - wyjdź i wróć na główne konto. Znam ten błąd z własnego przykładu, ponieważ sam miałem z nim kiedyś problemy... jednak jest on tylko przejściowy i nie będzie ci stale wadzić. Jeśli dwa powyższe sposowy zawiodą, poczekaj aż problem sam ustanie (to jest tylko zalecenie, ale ten czas powinien wynosić tak ok. 1 dnia).
 12. Cebul

  UB

  Wracaj Hamtar. Za UB.
 13. Cebul

  Nie pamiętam hasła

  Msz jakieś dowody (ss'y/nagrania), że owe konto należało do cb ?
×