Jump to content

mentazar

KidMod
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mentazar last won the day on May 6

mentazar had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About mentazar

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/04/2002

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Mimikyu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mentazar

  Turniej 2 vs 2

  Gaceek/Brokill vs Hpcx/MrMrokus Jak coś to wy walczycie o 3 miejsce bo na stronce nie dodałem żeby sie pokazywała walka o 3
 2. mentazar

  Loteria - Dzień Dziecka -

  Jako że 52 zajęte to chce 53
 3. mentazar

  Loteria - Dzień Dziecka -

  Ja chce 52
 4. mentazar

  Turniej 2 vs 2

  Mam teraz dużo roboty w szkole i turniej nie jest moim priorytetem. Przepraszam?
 5. mentazar

  Prosba o unban

  Jestem za ub
 6. mentazar

  Ub v11.2

  Chyba wrócimy do tego pomysłu z tym High Jump Kickiem dla ciebie.
 7. mentazar

  Skarga na Qm

  To ja dodam od siebie. XD
 8. mentazar

  Ub x11

  Ty to możesz High Jump Kicka dostać a nie UB.
 9. mentazar

  Turniej 2 vs 2

  Czas na te walki do 4 maja. Zapomniałem napisać
 10. mentazar

  Turniej 2 vs 2

  https://challonge.com/pl/dadgwrz7 Wyniki podawajcie mi na dsc albo /msg.
 11. mentazar

  Turniej 2 vs 2

  Zapraszam was do wzięcia udziału w turnieju 2 vs 2! Turniej ten będzie polegać na pojedynku między 4 trenerami podzielonymi na 2 drużyny, każdy trener ma 6 pokemonów więc będą to walki 12 na 12. Walki można rozpoczynać na /warp arenka lub /warp pvp. Zasady Moody Clause - zakaz abilitki moody OHKO Clause - zakaz ataków OHKO Evasion Moves Clause - zakaz ataków zwiększających unik Evasion Abilities Clause - zakaz abilitkek zwiększających unik Endless Battle Clause - zakaz wymuszania niekończących się bitew Species Clause - (maksymalnie 2 takie same pokemony na drużynę (na 12 poków) Zakaz używania itemów takich jak: revive, potion itd. Walczymy w systemie BO3 Można zmieniać pokemony między walkami Zakaz pożyczania pokemonów Aby się zapisać należy napisać nick swój i osoby z którą jesteście w parze. Nagrody Wybrana legenda (do złapania) do tieru UU (włącznie) dla obu osób z pary, każdy musi wybrać inną legendę Voucher na zamiane naturki legendy, dla obu osób z pary po 1 sztuce 2500BZ dla obu osób z pary Osoba z pierwszego miejsca jest pierwsza w kolejce do wybrania nagrody. Osoba z drugiego miejsca wybiera nagrodę jako druga. Osoba z miejsca trzeciego dostaje pozostałą nagrodę która nie została wybrana przez osoby z dwóch poprzednich miejsc. Problemy i zastrzeżenia kierujcie do mnie na pw. (Dsc: Mentazar #5767)
 12. mentazar

  Loteria Wielkanocna

  66 Mentazar
 13. mentazar

  faworka i te sprawy

  Bester przestań, Basi sie nie da pomóc
 14. mentazar

  Turniej Uber

  Witam. Chciałbym zaprosić wszystkich na turniej na zasadach Uber. Zasady: - Species clause -pokemony nie mogą się powtarzać ( można posiadać jedną powtórkę w przypadku gdy jeden z pokemonów jest w innej wersji np. Shiny) - OHKO clause - zakaz ataków OHKO - Sleep clause - maksymalnie jeden pokemon uśpiony - Moody clause - zakaz abilitki moody - Evasion moves clause - zakaz ruchów zwiększających unik - Endless battle clause - zakaz wymuszania niekończących się bitew - Zakaz używania ataku batton pass - Zakaz pożyczania pokemonów - Zakaz używania Mega Rayquazy - Walczymy w systemie BO3 ( do 2 winów ) - Zakaz używania przedmiotów takich jak revive, potki, gemy itd. - Dozwolone wszystkie held itemy - Dozwolone zmiany pokemonów między walkami Aby się zapisać należy napisać zwój nick z gry pod tym postem. Turniej rozpocznie się gdy zgłosi się 32 członków. Nagrody: -Voucher na zamianę naturki legendy -Voucher na zamiane abilitki każdego pokemona - Wybrany Mega Stone Osoba z pierwszego miejsca jest pierwsza w kolejce do wybrania nagrody. Osoba z drugiego miejsca wybiera nagrodę jako druga. Osoba z miejsca trzeciego dostaje pozostałą nagrodę która nie została wybrana przez osoby z dwóch poprzednich miejsc. Problemy i zastrzeżenia kierujcie do mnie. (Mentazar)
×