Jump to content

KsiężniczkaLuna

Members
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KsiężniczkaLuna last won the day on March 30

KsiężniczkaLuna had the most liked content!

Community Reputation

58 Excellent

1 Follower

About KsiężniczkaLuna

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KsiężniczkaLuna

  yikes

  W dodatku kupował poki od Vkicka brał udział w kopiowaniu i handlu psc. Kolejna sprawa że przepuścił jakiś czas temu plonacego na walkach z roarem na slowbro, dobry szef nie wie jakie ataki ma dany pokemon, bo przecież takie trudne sprawdzić w necie przed walką jak się jest półgłówkiem. A mówili że to ja nadużywałem muta jak chyba przez cały czas kiedy byłem qmem dałem z 4muty. Swoją drogą nikogo nie zdziwiło że po ub karambo tak szybko zdobył poki i to takie dobre, dla mnie to chyba oczywiste skąd je miał.
 2. KsiężniczkaLuna

  Skarga na zycza

  już tłumacze o co mi chodziło, otóż pan nołnejm zaprzeczył sam sobie w tym zdaniu ;-; albo nie olewa albo nie odpisuje jak nie olewa to znaczy że nie olewa i odpisuje kapewu?
 3. KsiężniczkaLuna

  Skarga na zycza

  nie olewa nie odpisuje?????
 4. KsiężniczkaLuna

  Dobry Lider Arejcz

  Arejcz wbijaj walki kończyć.
 5. KsiężniczkaLuna

  Dobry Lider Arejcz

  +1 XD
 6. KsiężniczkaLuna

  coku123 wyzwiska

  boże ale syf na tym forum. Przypominają mi się stare czasy co wszyscy robili na wszystkich skargi i każdy miał specjalny folder ze screenami na pulpicie zatytułowany "ci których nie lubię". Czy nie możecie się opamiętać i nie robić bez sensownych skarg wheu odkąd dostałeś dq z ytbera zacząłeś się o wszystko spinać, odpuść.
 7. KsiężniczkaLuna

  DavidK wulgarne zachowanie

  Imo najlepiej zamknąć skargę żadnych konkretów, jedna wielka hoszkomora i nic konkretnie nie da się z tego wywnioskować.
 8. KsiężniczkaLuna

  Niesłuszny Ban IP

  Tego nie przegadasz po prostu odczekaj bana i tyle. Zyczu przecież nie faworyzuje graczy więc nie będzie dla nikogo wyjątków a twoje tłumaczenie się jest nie istotne.
 9. KsiężniczkaLuna

  Nadużywanie władzy przez osoby z rangą yt

  Cooku regulamin jest tak dziurawy że połowa rzeczy która teoretycznie jest zakazana jest dopuszczana przez regulamin.
 10. KsiężniczkaLuna

  Nadużywanie władzy przez osoby z rangą yt

  Otóż nie /fly powinien służyć ci tylko i wyłącznie do celów komercyjnych i nie powinieneś go nadużywać tak samo jak innych komend. Skoro uważasz siebie za gracza i grasz normalnie handlujesz innymi na serwerze itp to powinieneś też być równy w stosunku do nich.
 11. KsiężniczkaLuna

  Podanie o Unbana..

  Wróci pohandluje i se pójdzie jak poprzednio.
 12. KsiężniczkaLuna

  znikniety pokemon i bz

  jeśli kupowałeś na licytacji lub /ahs możliwe że masz go w pc, poszukaj dokładnie.
 13. KsiężniczkaLuna

  Fajny dragon ascent

  Mi to wygląda na użycie rozumu... Baton passa uczy się więcej niż jeden pokemon a dragon ascenta nie. To prawda mega quaza jest op ale jest zablokowana na turniejach, żeby zrobić podobną rzecz z baton passem trzeba by zrobić liste "op poków" pod ten właśnie atak żeby nie poszkodować innych co są zbalansowane. Kolejna sprawa to to że dodanie ataku do tutora to nie takie hop siup bo baton passa żaden pok w grach z serii pokemon nie może uczy się u tutora i będzie trzeba wszystkie pokemony które uczą się breedingiem nie dość że sprawdzić właśnie pod względem balansu to jeszcze wykluczyć inne pokemony aby nie można było nauczyć np takiego zapdosa baton passa czy innego krookodila.
 14. KsiężniczkaLuna

  Prośba o Unbana

  Jestem za, myślę że przemyślał wszystko.
 15. KsiężniczkaLuna

  jail na rok

  sam to zrobiłem XD
×