Jump to content

CinekOfficial

Members
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

1 Follower

About CinekOfficial

 • Rank
  Bywalec

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Kreskahe

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. CinekOfficial

  Pożegnanie

  Eh, kiedyś to musiało nastąpić. Tak, odchodze z serwera. Dla wielu osób to powód dla radości, dla niektórych powód do smutku. Mimo to PRAWIE WSZYSTKICH będzie mi was brakowało, Trzymajcie się! Najcieplej dziękuje : KsiezniczkaLuna - za pomaganie od samego początku gry, nauczenie czym się łapie pokemony, wytłumaczenie co to ivs/evs itd. Mimo różnych relacji między nami mam do Ciebie wielki sentyment _Yuuki_ - Także za pomoc. Zdecydowanie jedna z bardziej sympatycznych osób na serwerze <3 KakashiHatake - Oj przyjacielu, za wiele wspólnych chwil, budowania na testowym, walk na głównym, odpałów na discordzie, za wszystko! Bez ciebie by mnie nie było! SasukiUchicha - Za towarzyszenie mi , za pełno rozmów na różne, ciekawe tematy. Nightbringer - Za wygraną w turnieju pokecs, za praktycznie wszystko. Twoja obecność na serwerze mnie bardzo utrzymywała przy grze. Ostatnio tego zabrakło. xqskubipx - super jestes kc Shrooms6 - Ojej. Za Wytłumaczenie wielu rzeczy związanych z serwerem, samym modem jak i z minecraftem. Oboje byliśmy dla siebie ważni, Nie zlicze na palcach ile razy bym sobie nie dal rady, gdyby nie ty. Buchczi - za super skin i wgl wiesz mordini Zyczu - Tobie dziękuje za podtrzymywanie mnie przy serwerze, za utrzymywanie kontaktu, za pomoc przy budowie, za doedukowanie mnie w wielu tematach. Jesteś serio super osobą <3 KawalilKEK - \kick XDDDDDDDDD Szczerbatek666 - Dziękuje, za utrzymanie mojej uwagi przy serwerze. Gdy nikt mi nie odpisywał na /msg z pytaniami do czego służą heldy ty zauważyłeś mój talent do budowania, przez co zarobiłem sporo BZ'tów i rozwinąłem się na serwerze. Wszystkim powyżej wymienionym jeszcze taz bardzo dziękuje, i liczę, że się jeszcze zobaczymy !
 2. CinekOfficial

  Vkick.

  Do zamknięcia.
 3. CinekOfficial

  Vkick.

  Po ostatnim razie gdy gralem z tobą spleefa skończyło się niesłusznym kickiem i brakiem mozliwosci wygrania przezemine eventu.
 4. CinekOfficial

  Vkick.

  Yo, z tej strony poszkodowany. Do rzeczy - Vkick nadużywa swoich permisji i to serio mocno. ( z mojej perspektywy ) Zrobil voucher na stack dirta, ktorego dwa razy uzyl jako nagrody za spleefa. Za pierwszym spleefem zostalem potraktowany komendą /kill ( około godziny 9:10 ) za nic, walczyłem wtedy z FireCr4ckerem i gdybym wygrał to bym mial 3/3 wygranych rund, po czym tłumaczy się, że pewnie bug. https://imgur.com/a/E5Eh6kL Za drugim razem gdy w finale zostali Anavel i Shrooms6, druga z wymienionych osób została zabita, za nic.( ok. 16:07 ) Podkopywali się łapkami, ale drogi Vkicku, zamiast ty przyśpieszać koniec rundy, daj to zrobić LICZNIKOWI, KAZDA RUNDA MOZE TRWAC CHYBA TAM 4 MINUTY. Po upływie tego czasu mapa zaczyna się automatycznie niszczyć, nie musisz w to ingerować https://imgur.com/a/VpWY5Qu W pewnym momencie gry Shrooms6 został ponownie zabity, znów za to samo. https://imgur.com/a/bswAG9Q Po tym Anavel i Shrooms6 dostali jaila za niszczenie gry graczom. https://imgur.com/a/5KxlrBZ Gdy napisałem na czacie, że Vkick polubił swoje permisje i komendy zostałem permamentnie zmutowany. https://imgur.com/a/wScQxj2 Przypomne, że tą karą są karane osoby, które bezprzerwy używają wulgaryzmów, capslocka i obrażają serwer, otrzymując tę samą karę zostałem w pewnym stopniu do nich porównany XD Jeszcze jakiś czas temu Vkick zaczął na mojej działce rozstawiać pełno PC, niespodobało mi się to: https://imgur.com/a/bh7iCk7 Mam nadzieję, że Vkick ogarniesz się, i zaczniesz się zachowywać jak dawniej, brakuje mi starego ciebie Peace
 5. CinekOfficial

  debilny jail

  Uspokój się, możesz przecież zapytać Anavel na /msg lub na discordzie. Nie musisz robić posta na forum Jail słuszny, dalej uważam, że do zamknięcia.
 6. CinekOfficial

  debilny jail

  Do zamknięcia.
 7. CinekOfficial

  debilny jail

  Tutaj sie przyznałeś do zawarcia sojuszu
 8. CinekOfficial

  debilny jail

  Zgaduje, że za sojusz XD
 9. CinekOfficial

  Odliczanie do 100

  39 !
 10. CinekOfficial

  Prośba o UB

  ale i tak jestem za unbanem skarbie
 11. CinekOfficial

  Prośba o UB

  mógł*
 12. CinekOfficial

  Prośba o ub.

  nie spam postami o ub prosze cie z kazdym kolejnym postem obnizasz swoja szanse na otrzymanie permisji do kupienia ub w przyszlosci
 13. CinekOfficial

  arejcz pet

  60-tka
 14. CinekOfficial

  Daje Ci bana bo...

  Daje ci bana bo ... Ugh.
 15. CinekOfficial

  prosze oddajcie

  Jesteś sam sobie winien Przypadkiem sie wymieniłeś? Skomentuje to tak : XD Zrobiłeś głupi błąd, przez który straciłeś pokemona i koniec tematu.
×