Jump to content

Pyrek

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pyrek last won the day on August 20

Pyrek had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About Pyrek

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 06/15/2001

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Snorlax bo ja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. XDD wejniaczki masz w gratisie XD
 2. Pyrek

  Witam

  Zacznijmy od tego, kim jest admin. Admin jest wysoko postawioną osobą z dużymi permisjami, okej to już wiemy, ale jakie osoby tak naprawdę powinny być adminami? Każdy może zadać sobie to pytanie, bo co człowiek to inna opinia na dany temat, ale według mnie i pewnie niektórych bardziej "ogarniętych" graczy (którym nie zależy na nalotach czy eventach) admin to nie jest mod, kidmod czy helper, a osoba która może zrobić praktycznie wszystko. Adminem powinna być osoba do której można mieć 100% zaufania, a czy gracz, który dostał degrada z owej rangi jednocześnie wykorzystując to zaufanie (w tym przypadku zycza) powinien zostać przywrócony na stanowisko? Odpowiedź jest szybka i prosta: NIE. To prawda zawsze powinno się dać drugą szanse, ale to jest sytuacja, której "kolejna szansa" nie dotyczy, bo wtedy ten gracz ma świadomość, ze skoro nie poniósł konsekwencji swoich czynów to może zrobić to jeszcze i jeszcze raz nie będąc przy tym karanym. Czy osoba która dostała bana powinna reprezentować serwer? Wasze argumenty, albo raczej ich brak są nic nie warte. Co z tego ze pokemonka robila naloty? Co z tego ze pokemonka robiła textury, które tak jak anavel napisała nie były za piękne a czas ich zrobienia nie był długi? Czy na prawdę to sprawia, że chcecie ją znowu na admina? NALOTY? EVENTY? ludzie proszę was... to może robić każdy inny, bo nie jest to nic skomplikowanego, a jeśli wam zależy tylko na tym to w ogóle nie powinniście się tu wypowiadać. Co do samego wchodzenia na serwer i robienia czegokolwiek przez pokemonke to anavel czy cola10 bardzo dobrze to podsumowały, warto przeczytać ich wypowiedzi, mnie tu długo nie było wiec nie będę się wypowiadał na ten temat. Oczywiste jest to, że teraz na każdy argument przeciw, pokemonka będzie miała kontr argument (i słusznie), nie wiadomo czy prawdziwy czy fałszywy bo nie da się tego sprawdzić, ale w każdej "bajce" jest zawsze ziarnko prawdy (to aluzja do argumentow przeciw monce) Ten post nie powinien mieć prawa bytu na forum, bo skoro dostałaś degrada, na pewno był jakiś powód, a tak jak wcześniej napisałem, skoro tobie zyczu miałby przywrócić range to niech przywróci od razu wszystkim, którzy dostali degrada czy bana za "błachostkę" Nie wiem czy wszystko co chciałem napisać napisałem, ale większość na pewno, teraz wyraziłem się jasno i przejrzyście, żeby nikt się nie doczepił że jestem bezstronny :). Jestem na NIE
 3. Pyrek

  Witam

  Nigdy nie miałem bana i tak jak napisałem nie mam nic do monki. Nie napisałem, że jestem na nie tylko wyraziłem swoją opinie, faktycznie nie argumentując, bo nie było takiej potrzeby pozdrawiam.
 4. Pyrek

  Witam

  Wiele osób sprawdzało się w administracji, monka nie jest pierwsza i nie jest ostatnią osobą która pomagała.
 5. Pyrek

  Witam

  Wiele z tych "argumentów" - jeśli w ogóle można to tak nazwać, mógłbym obalić, ale nie o to w tym chodzi, każdy ma swoją opinie, ale wypowiadając się róbcie to przynajmniej porządnie. Ostatnia odpowiedź do tego tematu, bo nie chce mieć z nikim na pieńku dlatego że mam inne "poglądy" na ten temat.
 6. Pyrek

  Witam

  Zastanawiam się czy ktokolwiek wyrazi tu swoją opinie jednocześnie uzasadniając ją? Bo pisanie "monka na admina" czy "monka najlepsza adminka" to nawet nie brzmi przekonująco. Jakiś tam tencziks (nie wiem nawet co to jest) to nie jest powód żeby przywrócić komuś range no ludzie...
 7. Pyrek

  Witam

  Nie wiem jaką adminką byłaś bo nie grałem tu dobre 2 lata ALE To bardzo wygląda jak próba grania na emocjach , może niech teraz wszyscy którzy dostali degrada nagle dostaną zabraną im range?
×