Jump to content

Kaptejn

Members
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-27

About Kaptejn

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaptejn

  skarga na vistoxa

  Przyrko mi, PitroxX, ale jesteśmy w Polsce i mam prawo się wypowiedzieć. Równie dobrze, jeśli argumentacją w moją stronę są wyzwiska, wszystkie osoby wyzywające mogły by zostać pozbawione prawa głosu. Moja wiadomość popierająca raczej dużo nie zmieni, więc nie widzę potrzeby robienia shitstorma. Pozostawmy ten temat jedynie na opinie dotyczące rangi Vistoxa 😀
 2. Kaptejn

  skarga na vistoxa

  Zamykanie tematu? Czyżby ktoś się bał krytyki?
 3. Kaptejn

  skarga na vistoxa

  Za.
 4. Kaptejn

  Witam

  Na nie.
 5. Kaptejn

  Unban

  EDIT : Z racji, że coś się u mnie zadziało i nie mogę edytować poprzedniego posta - sprostowanie. Nie doczytałem dokładnie Twojej wiadomości, zwyczajnie się pomyliłem. Nie zwracaj uwagi po prostu na tą odpowiedź.
 6. Kaptejn

  Unban

  Upiorny, z tego co pamiętam wyglądało to tak, że wyzywałeś Vistoxa na czacie, on Cię wyciszył, po czym zacząłeś go obrażać na licytacji i dostałeś bana na dwa dni. Nie chcę skłamać, ale wydaje mi się, że wyglądało to tak jak to opisałem.
 7. Kaptejn

  ub

  Zbaczamy z tematu, więc proponuję to zakończyć. Wy macie swoje zdanie, a ja swoje. Remczak kupił UB więc sprawa wyjaśniona.
 8. Kaptejn

  ub

  Ktoś kto jest zbanowany nie ma prawa gry, a wy go kryliście. Chociażby to negatywnie wpływa na server, bo ban Arejcza był SŁUSZNY i UZASADNIONY.
 9. Kaptejn

  ub

  Tak, Dragon, jeżeli ukrywanie jej miałoby negatywny wpływ na serwer. Czasami trzeba coś poświęcić dla czegoś innego, dla dobra ogółu.
 10. Kaptejn

  ub

  Ban był wg mnie słuszny. Napisz prośbę o UnBan, może zostanie pozytywnie rozpatrzona, jak w przypadku Remczaka.
 11. Kaptejn

  ub

  Tak, tylko, że po degradzie vkick okazał się być zdradziecki i próbował zniszczyć reputację zycza. Dodatkowo razem ze Szczerbą grozili graczom innych serverów zycza i narobili niezłe zamieszanie. Jak dla mnie vkick nie ma prawa powrotu na server.
 12. Kaptejn

  ub

  Wiem, że wiadomość nie była kierowana do mnie, ale vkick jest Szczerbatkowcem. Oczernił ze Szczerbą zycza po całości fałszywymi dowodami i nastawiał graczy przeciwko niemu. vkick to ostatnie czego tu potrzeba.
 13. Kaptejn

  Seyel - mały gówniak.

  Jeśli administracja zgadza się, że permmute jest słuszny to nie ma co ciągnąć temat. Tak jak mówiłem, jestem za skróceniem mute, ale o tym musi zadecydować ktoś z administracji. Czekamy tylko na ich odpowiedź.
 14. Kaptejn

  Seyel - mały gówniak.

  Okej, w takim razie sorry. Jak dla mnie temat wyjaśniony, o ile permmute zostanie uznany przez administrację za słuszny.
 15. Kaptejn

  Seyel - mały gówniak.

  Moje relacje z zyczem nie mają żadnego związku z moimi wypowiedziami. Nie zawsze popierałem stronę zycza, chociażby zadając się z Basią, czy wyrażając negatywną opinię nt Monki. SeyeL mi pomógł, nie robi nic złego.
×