Jump to content

Kawalikek

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kawalikek last won the day on February 16

Kawalikek had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

About Kawalikek

 • Rank
  Newbie

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Giratina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kawalikek

  Skarga V2

  W takim razie tematu nie zamykam, ale dodaje ostrzeżenie na forum za spam.
 2. Kawalikek

  Kawalik

  Gracz pitroxx otrzymał permanentną blokadę konta za takie coś, ciesz się, że tylko 24h. Zamykam i pozdrawiam.
 3. Kawalikek

  Zostałem oszukany

  Nigdy nie napisałem, że bz pożyczam. Gracz dobrowolnie przesłał BZ na moje konto. Zamykam.
 4. Kawalikek

  Skarga na map makera v2

  Zyczu jest powiadomiony o wszelkich karach, które nadaje graczowi w danym momencie. Nie zaśmiecaj forum! Oczywiście, tematu nie zamknę jeżeli oczekujesz odpowiedzi od zycza. Pozdrawiam.
 5. Kawalikek

  Skarga na map makera

  Pomimo poprzednich ostrzeżeń i kar nakładanych na gracza nie postanowił on zmienić swojego podejścia i zachowania. Przypominam! Obraza administracji jest karana w niektórych przypadkach nawet BANEM. W związku z brakiem zmiany w zachowaniu, a także dalszym prowokowaniu i obrażaniu administracji [patrz ss powyżej] zobowiązany jestem do nałożenia kary czasowej na czat. Temat zamykam. Pozdrawiam.
 6. Kawalikek

  Skarga

  Temat zamykam.
 7. Kawalikek

  Skarga

  @xSpartaa nie mogę Ci powiedzieć 😮
 8. Kawalikek

  Skarga

  Gracz otrzymał czasowego bana ze względu na poprzednie uprzedzenia administracji w jego stronę i ostrzegawcze muty [2x] 30m i 1h. Gracz pomimo prośby zaprzestania zachowywania się w określony sposób dalej prowokował i wysyłał obraźliwe wiadomości na /msg. Ban jest słuszny i mam nadzieję, że przez następny dzień przemyśli swoje zachowanie, a następnie wróci do nas szczęśliwy jak niemowlę! Administracja nie traktuje graczy wybiorczo! Użytkownik xxl200 nie otrzymał kary ze względu na brak złego zachowania z jego strony. Owszem, rozumiem, że wyżej wspomniany gracz wbił na serwer by jedynie napisać mi dokładnie to samo co jego poprzednik, natomiast nie widzę żadnego sensu w banowaniu gracza, który nie posiada jeszcze wyrobionego własnego zdania w danej sprawie. Takiemu graczowi należy się upomnienie. Jeżeli gracz xxl200 upomni się u mnie na serwerze o zbanowanie go, to będzie on świecił przykładem dla innych graczy jak powinno zachowywać się na serwerze! Temat zostanie zamknięty jak tylko pojawi się ktoś z uprawnieniami do dokonania tej czynności. Osobiście nie przebywam często na forum więc nie mam potrzeby posiadania takich udogodnień. Pozdrawiam.
 9. Kawalikek

  Zażalenie

  Z powodu bana zostały usunięte vouchery ze względu na brak dowodów. Powód bana został zmieniony na prośbę gracza Slend88.
 10. Kawalikek

  Zażalenie

  Slend nie wchodzil do jaila tylko z niego wychodzil @Ojdi
 11. Kawalikek

  Zażalenie

  Biorąc pod uwagę fakt, iż sugerujesz mi, że nie mam żadnych dowodów musi być coś na rzeczy. Jeżeli uważasz, że legenda była z innego źródła możesz tutaj, na forum napisać źródło jej pochodzenia. Wtedy jestem zobowiązany do usunięcia z powodu bana Kyurema.
×