Jump to content

Travkaa_

Moderator
 • Content count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Travkaa_ last won the day on July 26 2019

Travkaa_ had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

2 Followers

About Travkaa_

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday December 21

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Yveltal

Recent Profile Visitors

751 profile views
 1. Travkaa_

  Liderzy Sal - Podania

 2. Travkaa_

  Liderzy Sal - Podania

  Ghost Wiek 17 Czy byłeś karany? tak mute na 30minut Ile spędzasz czasu na serwerze? Tyle że szkoda liczyć Dc: Trava.#6015 Nick z serwera: Travkaa_ ss potem dam Jakie pokemony użyje na sali: 1- sabley mega, bo to totalny szefitto i bez niego to rezydent 2- aegislash - No co mega op pod specs 3- doublade - swords dance i śpisz jak tata arejcza 4- Calyrex ghost - Bo mnie stać 5-chandelure, trick room i śpisz 6- cofagrigus, kolejny trick room bo jeden to kij Dlaczego powinienem zostać dopuszczony? Bo mam calyrexa a ty nie a jestem szefem i wygrywam ok ok Ogólnie to jestem zawodnikiem ligi mistrzów tak samo jak i ligi legend, ale nie polecam tej gry bo jest Zzz sory usnąłem :[ Generalnie to myślę że jestem kompetentną osobą na lidera ghost, i będę najlepszy hehe Dlaczego wybrałeś ten typ? Bogol i tyle moge powiedzieć hehe A tak to sala ghost jest ciezka w miare dlatego tam ide Mam różne poki jakie będę mógł grać, co daje mi możliwość elastycznej gierki na tej sali, sama sala mi się wydaje być trochę staluwa ale już kij nie będą może wyzywali. Na innych typach już byłem no i teraz trzeba iść na tą
 3. Travkaa_

  Turniej PokePvP UBER

  Jeżeli ktoś chce jeszcze się dopisać/wypisać to proszę o kontakt na dc/forum. Discord - Trava.#6015
 4. Travkaa_

  Turniej PokePvP UBER

  Tak
 5. Travkaa_

  Turniej PokePvP UBER

  Cześć! Chciałbym was wszystkich zaprosić na turniej PPP UBER 6x100lvl. Zasady: Sleep Clause (Max 1 sleep na poku poprzez atak bądz abilitke) OHKO Clause (Zakaz używania ataków Fissure/Guillotine/Horn Drill/Sheer Cold) Endless Battle Clause (Zakaz robienia niekończących się walk) Species Clause (Zakaz posiadania i grania 2 takich samych pokemonów) Format turnieju: BO3 UBER Jakie poki można grać? Wszystkie Zasady heldów: Zakaz powtarzania się itemów (berry tez sie liczy tych samych) Max 1 eviolite Max 2 te same Choice Max 5 heldów (Mega evo sie nie liczy czyli z nim można 6) Nagrody: 1 Miejsce Voucher na zmiane abilitki (włącznie z hiddenka) STD + Voucher na 40zł to ItemShop'u + 300 BZ 2 Miejsce Voucher na zmianę naturki pokemona STD + Voucher na 20zł do ItemShop'u + 200 BZ 3 Miejsce Voucher na +3 ivs STD + Voucher na 20zł do ItemShop'u + 100 BZ + Nagroda dla każdej osoby która walczyła Zapisy: Zapisy będą trwały do 5/01/2021 Czyli do 1 maja Sam turniej odbędzie się 5/08/2021 o godzinie 19:00 na /warp pvp Zapisujemy się w tym poście. Piszemy nick dc z # oraz nick na PokeCrafcie. Przykład: Travkaa_ Trava.#6015 - Zapisuje się na turniej Turniej Robi: @Travkaa_ Kontakt: Dc: Trava.#6015 Mc: Travkaa_ Życzę wszystkim powodzenia w turnieju! HF
 6. Travkaa_

  Hasło

  Nie ma odpowiedzi, zamykam temat.
 7. Travkaa_

  fajlip scamer

  Nie dostałem odpowiedzi. Zamykam temat
 8. Travkaa_

  BAGONY

  Jeżeli pójdziesz na hoenn, i naciśniesz "m", to wyświetli ci się pewnie nieodkryta mapa, a szczerze nie wiem czy ta mapa na górze co wstawił mrokus jest aktualna, a co do samych bagonów miały respa na /safari, raczej nadal mają, stałego nie posiadają. Niedługo będą zmiany co do stałych respów. Ja ten temat zamykam.
 9. Travkaa_

  mrleo kaze gracza oddawac walki na sali

  Okej, postaram się to ogarnąć.
 10. Travkaa_

  mrleo kaze gracza oddawac walki na sali

  @NAURA7211, postaram się ogarnąć tę sytuację, i zobaczę logi. Możesz mi powiedzieć kiedy ta sytuacja miała miejsce? Dokładna data i najlepiej godzina. Czekam na odpowiedź.
 11. Travkaa_

  Wulgaryzm

  Zamykam temat.
 12. Travkaa_

  Wulgaryzm

  Cześć @Cinderace! Widzę że zrobiłeś skargę na gracza który napisał w odpowiedzi na pytanie "gdzie zacząć poksy łapać?", "w dupie". Zakładam że jesteś tą osobą i wzbudziło to w tobie frustrację, lecz mute'a nie dostanie, a upomnienie słowne ode mnie, ponieważ jednak kultura musi być zachowana, a osoba sama w sobie nie dostawała wcześniej mute'ów. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam!
 13. Travkaa_

  Prośba o unban/możliwość kupna unbana

  Także po zdobyciu informacji, dowiedziałem się że sprawa została już wyjaśniona, ponieważ chciałeś kupić/sprzedać konto, a jest to surowo zabronione. Przez co ban zostaje, a ty jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszam na discorda pokecraft link , bądź o kontakt ze mną w rozmowie prywatnej na tej samej platformie Trava.#6015 Mam nadzieje że pomogłem, a temat zamykam, przeczytasz sobie to na spokojnie. Pozdrawiam!
 14. Travkaa_

  Liderzy Sal - Podania

  @hamtarek, nie spam na tym kanale. Nakładam tobie ostrzeżenie, za bezsensowne spamowanie, mam nadzieje że wyciągniesz z tego jakieś wnioski. Tak samo za poprzednią informację która napisałeś, o wstawianiu ss'a przy robieniu podania, była informacją prawdziwą, lecz przepraszam za niedopatrzenie szefów liderów, mam nadzieje że taka sytuacja się więcej nie powtórzy Pozdrawiam!
 15. Travkaa_

  Prośba o unban/możliwość kupna unbana

  Nie zauważyłem że napisałeś w poście swój nick, pewnie przez godzinę w której to pisałem. Postaram się odpisać w przeciągu 24h.
×