Jump to content

Travkaa_

TurniejMaker
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Travkaa_ last won the day on July 26 2019

Travkaa_ had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

2 Followers

About Travkaa_

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday December 21

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Yveltal

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. Travkaa_

  Turniej NUBL

  Przypominam że do jutra zapisy
 2. Travkaa_

  Błąd klienta

  1.Wybrałeś dobre Ramy? 2.Masz akutalna jave? 3.Jeżeli ci nadal po sprawdzeniu wyżej wymienionych rzeczy nie działa, usuń plik .pokecraft z %appdata% Mam nadzieje że pomogłem.
 3. Travkaa_

  Konkurs pt. „Najlepsze pokemonowe wspomnienie”

  Trzymaj talon na .. a dokończ sobie smacznego
 4. Travkaa_

  Mute na 3 h za flood

  Nie chce nic mówić, ale zdjąłem ci tego muta, to po pierwsze. Po 2 dostałeś mute'a na 3h za flood + obraze administratora + recydywa. A po 3, nie napisałem wszystkiego z czego wyszło że dostałeś za samo "flood" Mute zostaje //zamykam
 5. Travkaa_

  skarga na gracza smigol_xd

  Napiszę do niego potem.
 6. Travkaa_

  skarga na gracza smigol_xd

  Dobra, ale nie ma ss'a dokonania wymiany, oraz nie ma daty ss'a. Tak samo, pisanie "oddanie po 8 dniach" nie jest wskazane, ponieważ nie ustalacie konkretnej daty oddania pokemona. Jeżeli będzie się chciało sprawdzić w logach zyczowi albo szczerbie poka, to pewnie konsekwencje zostaną wyciągnięte.
 7. Travkaa_

  SCAM NA LICYTCE

  A jaki miał held? Bo nawet jak nie miał żadnego, to nadal jest to scam na licytacji, przez co trzeba wyciągnąć konsekwencje. Ps evo to nie mega evo
 8. Travkaa_

  Unban :F

  Jak już kij nie będzie posiadany to za
 9. Travkaa_

  Prośba o Unbana- Minore

  Nie zrozum mnie źle, ale jest to moja opinia.
 10. Travkaa_

  Prośba o Unbana- Minore

  Moim zdaniem za cały twój całokształt, do graczy którzy wiedzą o co chodzi z "twoimi sprawami" z konkurencyjnego serwera, oraz naszego serwera, co byłaś w stanie zrobić, to nie chciałbym ryzykować negatywnymi stosunkami wobec graczy w twoją stronę. Reasumując masz też dużo złych rzeczy z przeszłości których robiłaś, i nie wiadomo czy naprawdę masz dobre intencje wobec serwera. Jestem na nie.
 11. Travkaa_

  Turniej NUBL

  Postaram się
 12. Travkaa_

  Turniej NUBL

  Witajcie Trenerzy i Trenerki pokemon. Chciałbym was wszystkich zaprosić na turniej NUBL 6x100lvl. Zasady: Baton Pass Clause (Zakaz używania ataku Baton Pass) Sleep Clause (Max 1 sleep na poku poprzez atak bądz abilitke) Evasion Clause (Zakaz używania ruchów zwiększających evasion np. double team) OHKO Clause (Zakaz używania ataków w których jest szansa na one shot poka) Moody Clause (Zakaz abilitki moody) Endless Battle Clause (Zakaz robienia niekończących się walk) Species Clause (Zakaz posiadania i grania 2 takich samych pokemonów) Jakie poki można grać? Wszystkie pokemony do tieru NUBL (Czyli nie ma banów w tierze NU) Tutaj można sprawdzić tiery pokemonów: https://www.smogon.com/dex/sm/pokemon/ (patrzcie gene SM) Zasady heldów: Zakaz powtarzania się itemów (berry tez sie liczy tych samych) Max 1 eviolite Max 1 Choice Max 5 heldów (Mega evo sie nie liczy) Zakaz gemów Nagrody: Sponsored by @Szczerbatyy Voucher na zmiane abilitki (włącznie z hiddenka) + Voucher na zmiane natury pokemona Voucher na +3 ivs Wybrany pokemon z naturką do złapania Nagrody do wybrania kolejno przez 1/2/3 miejsce Zapisy: Zapisy będą trwały do 20.09.2020 Sam turniej odbędzie się 26.09.2020 o godzinie 18:00 na /warp pvp Zapisujemy się w tym poście. Piszemy nick dc z # oraz nick na Pokecrafcie. Przykład: Travkaa_ Trava.#6015 - Zapisuje się na turniej Turniej Robi: @Travkaa_ Kontakt: Dc: Trava.#6015 Mc: Travkaa_ Ew. Dc: Vistox#8700 Mc: Vistox Życzę wszystkim powodzenia w turnieju!
 13. Travkaa_

  Dodanie "wind" na mapie "Niebo"

  Ewentualnością jest obudowanie szkłem windy
 14. Travkaa_

  niemoge sie zalogowac do serwera

  Może masz caps włączony albo po prostu złe hasło wpisujesz Napisz do zycza
 15. Travkaa_

  Dodanie "wind" na mapie "Niebo"

  Yo 😆 Ogólnie jak dobrze wiecie na niebie występuję jedna "winda", przez którą możemy wejść poprzez panele na górę schodami, niestety ale jest ona tylko i wyłącznie jedna na środku, przez co jak jest jedna osoba na gorze to jest tak mała szansa na wejście nią na główną wyspę, że jest to praktycznie niewykonalne, bo takowa osoba "kampi" przy niej. Jak to naprawić? -Wystarczy dodać parę innych żeby był balans mapy, przez co mapa stanie się "elastyczna", i będzie można bez żadnego problemu dolecieć na górę. -Obudować wejście (Ale raczej to nie)
×