Jump to content

Travkaa_

KidMod
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Travkaa_ last won the day on July 26 2019

Travkaa_ had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

2 Followers

About Travkaa_

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday December 21

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Yveltal

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. Travkaa_

  Hasło

  Nie ma odpowiedzi, zamykam temat.
 2. Travkaa_

  fajlip scamer

  Nie dostałem odpowiedzi. Zamykam temat
 3. Travkaa_

  BAGONY

  Jeżeli pójdziesz na hoenn, i naciśniesz "m", to wyświetli ci się pewnie nieodkryta mapa, a szczerze nie wiem czy ta mapa na górze co wstawił mrokus jest aktualna, a co do samych bagonów miały respa na /safari, raczej nadal mają, stałego nie posiadają. Niedługo będą zmiany co do stałych respów. Ja ten temat zamykam.
 4. Travkaa_

  mrleo kaze gracza oddawac walki na sali

  Okej, postaram się to ogarnąć.
 5. Travkaa_

  mrleo kaze gracza oddawac walki na sali

  @NAURA7211, postaram się ogarnąć tę sytuację, i zobaczę logi. Możesz mi powiedzieć kiedy ta sytuacja miała miejsce? Dokładna data i najlepiej godzina. Czekam na odpowiedź.
 6. Travkaa_

  Wulgaryzm

  Zamykam temat.
 7. Travkaa_

  Wulgaryzm

  Cześć @Cinderace! Widzę że zrobiłeś skargę na gracza który napisał w odpowiedzi na pytanie "gdzie zacząć poksy łapać?", "w dupie". Zakładam że jesteś tą osobą i wzbudziło to w tobie frustrację, lecz mute'a nie dostanie, a upomnienie słowne ode mnie, ponieważ jednak kultura musi być zachowana, a osoba sama w sobie nie dostawała wcześniej mute'ów. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam!
 8. Travkaa_

  Prośba o unban/możliwość kupna unbana

  Także po zdobyciu informacji, dowiedziałem się że sprawa została już wyjaśniona, ponieważ chciałeś kupić/sprzedać konto, a jest to surowo zabronione. Przez co ban zostaje, a ty jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszam na discorda pokecraft link , bądź o kontakt ze mną w rozmowie prywatnej na tej samej platformie Trava.#6015 Mam nadzieje że pomogłem, a temat zamykam, przeczytasz sobie to na spokojnie. Pozdrawiam!
 9. Travkaa_

  Liderzy Sal - Podania

  @hamtarek, nie spam na tym kanale. Nakładam tobie ostrzeżenie, za bezsensowne spamowanie, mam nadzieje że wyciągniesz z tego jakieś wnioski. Tak samo za poprzednią informację która napisałeś, o wstawianiu ss'a przy robieniu podania, była informacją prawdziwą, lecz przepraszam za niedopatrzenie szefów liderów, mam nadzieje że taka sytuacja się więcej nie powtórzy Pozdrawiam!
 10. Travkaa_

  Prośba o unban/możliwość kupna unbana

  Nie zauważyłem że napisałeś w poście swój nick, pewnie przez godzinę w której to pisałem. Postaram się odpisać w przeciągu 24h.
 11. Travkaa_

  nie sprawiedliwy mute

  Zamykam temat, sytuacja wyjaśniona.
 12. Travkaa_

  nie sprawiedliwy mute

  Cześć @NAURA7211! Jeżeli się nie mylę, po sprawdzeniu logów mute'a, to jesteś wiktor7211, jeżeli nie to proszę o poprawienie. Wytłumaczę ci teraz jedno, słowo "kutas" nie jest w żadnym stopniu zabawne, a w szczególności gdy grają tutaj po prostu dzieci nawet w wieku 12 lat, sam nim na pewno jesteś, więc prezentuj większy iloraz inteligencji niż przeciętna osoba. Regulamin surowo zabrania przeklinania/wyzywania itp Odwołam się linkiem do naszego regulaminu link. Samo pisanie słowa "kutas", nie wydaje mi się żeby było dojrzałym zachowaniem, przez co samo słowo w sobie nie jest śmieszne. Jak najbardziej perm mute jest właściwy w twoim przypadku. Mam nadzieje że pomogłem, Pozdrawiam!
 13. Travkaa_

  nyguseek daje nie sprawiedliwe mute

  @NAURA7211 Jest to omijanie cenzury, więc daje on słuszne mute'y. Prosiłbym o nie pisanie bezsensownych treści na naszym forum. Pozdrawiam!
 14. Travkaa_

  Prośba o unban/możliwość kupna unbana

  Cześć @nowefajne! Mógłbyś podać mi swoją dokładną nazwę na serwerze pokecraft? Chodzi oczywiście o nick z gry. Po napisaniu wyżej poproszonej informacji, udzielę ci odpowiedzi na twoje nurtujące pytanie! Pozdrawiam
 15. Travkaa_

  mrleo kaze gracza oddawac walki na sali

  Cześć @NAURA7211 ! Czy mógłbyś dokładniej opisać swoją skargę?
×