Jump to content

Nikt

Members
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Nikt

 • Rank
  Bywalec

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Charizard/Mew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nikt

  Ground

  Jeżeli to była decyzja zycza to raczej sprawa zamknięta, mimo że niesłusznie. Imo jest was dwóch abyście razem podejmowali decyzję, o takich rzeczach. A więc moim zdaniem Amber postąpił źle ponieważ cię nie poinformował. Imo Travka zostaje na ground, a Amber do dq/ostatnia szansa, ale jak to już będzie to zadecyduje zyczu wraz z resztą administracji.
 2. Nikt

  Ground

  Być może nie powinienem się wypowiadać go jestem zbanowany, ale skoro travka nie miał czasu przez te dwa dni to amber mógł przedłużyć czas na walki, a nie karać dq ziomka który musiał kończyć pierwszego dnia
 3. Nikt

  amberspectre

  Jeżeli jest tak jak mówisz, to Amber popełnił błąd. Nie znam sytuacji, ale chciałbym zobaczyć wypowiedź Ambera.
 4. Nikt

  Unban

  Przez internet nie mogłem dopisać, wiele z tego to inside joke który rozumie kilka osób na tym serwerze. Sama chęć powrotu jak najbardziej moja (⊃ • ʖ̫ • )⊃
 5. Nikt

  Unban

  Wiem xD, miałem z tego bekę na infie, bo z lekcji pisałem, a większą część tego jest nie moja tylko moich kolegów, którzy mi pomogli.
 6. Nikt

  Unban

  Cześć jestem Kazimierz, mam 16 lat. Chodzę do 1 klasy technikum o profilu informatycznym. W przyszłości chciałbym zostać hackerem. Wybrałem informatykę ponieważ lubię grać w gry. Grałem na pokecraft kilka miesięcy. Mile wspominam tamte chwile. Dostałem bana za handel psc, poza psc shopem. Zrozumiałem że nie było to najlepszym zagraniem. Podczas swojej obecności na serwerze starałem się być pomocny, oraz miły. Nie dostałem żadnego muta/bana. Dostałem pozwolenie na zakup ub, lecz teraz szkoła, trzeba zakupić księgi etc.
 7. Nikt

  Groudonik po taniości

  Sell groudon 14/25/26 adamant, więcej info pod dsc Nikt #3798 lub przez pv na forum. Dodam, iż interesuje mnie hajs w sms shop.
 8. Nikt

  Ban za nic

  Wszystko jest wyjaśnione, w temacie który założył Mrokus, więc nie widzę powodu dla którego powinieneś założyć nowy temat. A za sprzedawanie się płaci, więc raczej nie oczekuj pomocy ludzi, a wręcz przeciwnie ich niechęci do ciebie. Dla mnie ban zasłużony.
 9. Przez konfidentów dobre chopaki patrzą na świat zza krat.
 10. Monka ci tłumaczyła, że to nie tak było ale okej. Co do tego tematu zakończmy to tutaj i tego tematu nigdy nie było, a żadnego żalu do ciebie nie mam. Sorki że zacząłem ten temat, i spam w tym poście.
 11. U nas też nie doszło do wymiany a ja mam bana a ty lege....
 12. W moim przypadku bana za handel psc poza psc dostał ten co proponował, tutaj widzimy sytuację odwrotną. Mimo iż bardzo mossaka lubię i szanuję, jestem za banem dla niego, ponieważ sam zaproponował. Co do mrokusa, jestem po prostu za możliwością wykupienia ub.
 13. Nikt

  Turniej SD

  Hejka, Przychodzę do Was z pomysłem na turniej UBER na Showdown. Dlaczego tam a nie na serwerze? Ponieważ Ci którzy dopiero zaczynają, nie mają żadnych legend, a niektórzy mają już 6xlegend w drużynie. Uważam że turniej na SD faktycznie pokazałby kto walczy dobrze, a nie kto ma dobre poki. Uważam że taki właśnie turniej da nowym graczom możliwość rozwinięcia się, a także starszym graczom do faktycznego poznania swoich umiejętności w dobraniu drużyny, oraz samej walki. Na SD możemy zrobić własną drużynę, z wybranymi ivs i naturką co pozwoli każdemu mieć szansę na zwycięstwo dzięki szczęściu, oraz umiejętnościom a nie tym, że ma 6xlegi+heldy. Pozdrawiam
 14. Nikt

  Śmieszna sprawa

  Wiem o tym, tylko pisałem o tym wyżej że miałem go wkopać. Potem zmieniłem zdanie, zwłaszcza że napisał że hajs z prowizji da Zyczowi we wtorek. Teraz mam nauczkę by nie próbować niczego na siłę. Z miejsca chciałbym przeprosić Travke, za to że chciałem go wkopać, oraz samego Zycza za taką próbę, oraz za brak informacji przed tą próbą. Chciałem mu okazać pełne dowody na to że chciał kupić.
 15. Nikt

  Śmieszna sprawa

  Za frajerstwo się płaci ;c ostatecznie miałem dobre intencje a on miał przesłać hajs zyczowi, we wtorek.
×