Jump to content

Kimo

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kimo

 • Rank
  Newbie

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Shiny Greninja,

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, gracz Karolekkk888 chciał ode mnie kupić Tyranta za 15bz, podczas wymiany przebiegało wszystko okej, ale gdy kliknąłem ,,zatwierdź'' on wycofał 15 bz i czekał aż kliknę ,,wymiana''. Gdy to zauważyłem napisał ,,bystre oko'' i już potem nie chciał Tyranta. Ostrzegam was, bądźcie czujni, miłego wieczoru PS Screeny na dowód
 2. Kimo

  Brakujący barrier block

  W takim sensie, że sie pojawia po zniszceniu...
 3. Pewnego razu gdy odbywał się event ox, gdy byłem już na widowni, przez przypadek zauważyłem że w jednym miejscu nie ma barrier blocka i można było "niszczyć" szkło, które jest w środku i gdzie jest rozgrywany ox. Pomyślałem, że warto to zgłosić, więc pisze.
 4. Kimo

  Błąd z evolucją.

  Okej, dzięki. Już kolega mi go ewolował.
 5. Witam. Expiłem sobie magikarpia na bliskach.Gdy miał 24 lvl spodziewałem się ewolucji w Gyaradosa. Gdy pozmieniałem ataki (jak się lvl wbił) miała być ewolucja. Zwykle podczas ewolucji pisze, że pokemon evoluje i jest ekran jakby z F5. Ja miałem normalny ekran widziałem kursor myszki lecz żadnego napisu nie było. Poczekałem trochę i nic. Wyłączyłem grę i gdy ponownie wszedłem Magikarp nie ewoluował. Powbijałem kolejne kilka lvl i nic. Co mam teraz zrobić? Bo jest to nawet dobry Magikarp (xd) więc chciałbym tego Gyaradosa.
 6. Kimo

  Znikniecie Protectora

  Pochodził od gracza z licytacji
 7. Poprosiłem na chacie by ktoś mi pomógł evoluować Rhydona do Rhyperiora. Po wymianie Vegasus nie mógł sie ruszać ani nic. Gdy wszedł ponownie na pokecrafta Rhydon nie miał na sobie Protectora. Tu ss przed wymiana na dowód.
 8. Kupiłem w SMS Shop Metal Coat i po chwili chcialem go użyć. Poprosiłem Arejcza by mi pomogł w evolucji. Dałem mu Scythera i Metal Coata. Nałożył go na niego i sie wymieniliśmy. Po wymianie ścieło mi Mc (widziałem czat i wogóle ale nie mogłem się ruszyć). Czekałem chwile i nic więc wyłączyłem gre. Kiedy znowu ją właczyłem zobaczyłem że mam Scythera i nie ma Metal Coata.Kupiłem PP przed jego zakupem. Tu ss na dowód.
 9. Witam. Pewnego dnia po lewej stronie na pasku miałem 6 pokemonów. Nagle patrze i mam tylko 5. Zniknęła mi Vibrava 35 lvl. W PC go nie ma...
×