Jump to content

Recommended Posts

Gracz o nicku lpooid mnie oscamował na wymieniarce dałem 236 BZ a on poka to dałem gotowość i on szybko zmienił w tym czasie na słabego poka i tamtego usunoł a ja wtedy przypadkowo klinołem wymienić to on kliknoł i mnie oscamował

2 godziny temu, xXxMakroSkillxXx napisał:

Gracz o nicku lpooid mnie oscamował na wymieniarce dałem 236 BZ a on poka to dałem gotowość i on szybko zmienił w tym czasie na słabego poka i tamtego usunoł a ja wtedy przypadkowo klinołem wymienić to on kliknoł i mnie oscamował

Jak można kogoś oscamowac w tej wymieniarce jeżeli 1) Musisz 2x kliknąć , więc kiedy lpooid zmienił poka to jest prawie nie możliwe by cie oscamował. Jak dla mnie to jest wyłącznie twoja wina , jeżeli widzisz że gracz zmienił poka na innego i jeszcze widzisz ze wymiana sie anulowała to ..... Sry bardzo. 

• +1 2

12 godzin temu, xXxMakroSkillxXx napisał:

Przeczytaj 2 raz

"na wymieniarce dałem 236 BZ a on poka to dałem gotowość i on szybko zmienił w tym czasie na słabego poka" Pozdro. Czyli w tym czasie kiedy dałeś gotowośc to on zmienił. Typie to i tak ci się powinno anulować , sam napis gotowy powinien ci zniknąć więc to że cię "oszukano" to jest wina twojego błędnego spojrzenia , bo nim gracz (kiedy ty daleś gotowość} usunal by poka , dał nowego i dał gotowość daje ci sporo czasu na pomyslenie "ej zara , on poka zmienił" wtedy masz czas na zobaczenie jeszcze raz tego pokemona. No chyba że musiałeś zobaczyć czy ktoś dał nowego posta na fb i w tej chwili musiałeś całe skupienie poświęcić na telefon 😜 

Nie da sie zmienic gdy obie osoby klikna "Gotowosc". Wymieniarki sa tak zrobione, ze podmiana jest niemozliwa. Zamykam.

• +1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.