Jump to content
Sign in to follow this  
xXxMakroSkillxXx

Oszustwo

Recommended Posts

Zyczu zrozum że on zmienił na takiego samego poka z tym samym lvlem a mówił że miał lepsze ivs to miał a zmienił to w sumie moja wina ale po prostu nie wydaje na tą gre już kasy jak ktoś kogoś oscamował i technika taka jest SS dalsze działania niema SS zamykamy sprawe

Edited by xXxMakroSkillxXx

W wymieniarkach NIE DA SIĘ ZMIENIĆ POKEMONA gdy dana osoba kliknie "Gotowość". Po prostu się NIE DA ZMIENIĆ. Następnie OBIE osoby muszą kliknąć wymiana i dopiero wtedy jest wymiana. 

• +1 3

5 minut temu, PolskiCJ napisał:

Ale zyczu jak 1 osoba kliknie gotowe to druga osoba jak jeszcze nie dała to może zmienić 

Gdy obydwoje klikną "Gotowe", to wtedy nikt już nie może zmieniać, ale wymiana nie następuje.

Wtedy obie osoby mają czas na zapoznanie się z tym co zaoferowała druga strona. Dopiero gdy wszyscy klikną "Wymiana", to następuje wymiana. Jeśli ktoś na pałę klika "Wymiana", nie patrząc na to co jest oferowane, to to jest jego problem.

• +1 3

32 minuty temu, zyczu napisał:

Gdy obydwoje klikną "Gotowe"

Mi chodzi ,że jedna kliknie 

W tej sytuacji ten makro cos tam kliknie gotowe i przed tym wsadził bz A ten który dał pokemona nie dał jeszcze gotowe narpiew pokazal co mu mial dac tamten zaczął klikać jak popierdlony gotowe A ten zmienił i kliknol szybko 

Gdy obie osoby wcisnęły gotowe, nikt już nie mógł nic zmieniać. Szybkie klikanie nie ma nic do rzeczy. Raz klikniesz "gotowe" i nie możesz już zmieniać. Nie możesz też "odkliknąć" gotowości.

Jak już wszyscy klikną "Gotowe", to wtedy dopiero obydwoje muszą kliknąć "Wymiana" by doszło do wymiany.

• +1 1

Myślę że temat powinien być zamknięty bo wina ewidentnie jest  ze strony makra polecam na przyszłość być bardziej uważnym i patrzeć co się robi 🙂

*Moja opinia*

No zyczu ma racje, nie da się zmieniać po kliknięciu przycisku ,, Gotowe '' trade'owałem się nie raz i wiem, więc po co drążyć ten temat ? Według mnie jest to już dawno wyjaśnione.. 

• +1 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this