Jump to content

Recommended Posts

Witam ja tutaj tylko chce, aby mr dzilkomen i mrs travka zawalczyli fair play, ps fajnie ze travka byl dzis na poke i na dsc przez pare h, a mial miec nauke, dlatego robie to NIE DLA DQ AMBERA @zyczu tylko zeby walki o ground odbyly sie uczciwie, jak widac dragon dzis wbil i mial garchompa dzilka dlatego mogli dzis zawalczyc bo jakos travka byl i dzilko tez tyle ode mnie el

• -1 3

Jak byłem dzis to daj jakiś dowód, bo sam nie wiedzialem ze byłem, co prawda byłem o 1 chyba ale to nie zmienia faktu ze dzilko nie chciał walk

• +1 1

Momento, to ss z godziny 20 z wczoraj tam na dole a dzilko nie chcial walczyc bo byl zajety, a są 3 dni na walke a nie jeden, choć to TY powinienes dostac dq za to, ze cie nie ma 2 dni a go 1 ps dzilko byl tak samo TYLKO na discordzie jak ty wczoraj ;) bo na poke dzilka nie bylo bo byl na telefonie elo

D9EB476D-41A8-4EE5-954A-72B73D4D6FC3.jpeg

Być może nie powinienem się wypowiadać go jestem zbanowany, ale skoro travka nie miał czasu przez te dwa dni to amber mógł przedłużyć czas na walki, a nie karać dq ziomka który musiał kończyć pierwszego dnia

a smialo wypowiadaj sie tu cale szczęście niezaleznie od pochodzenia wygladu bycia zbanowanym czy nie, bedziesz traktowany rowno - jak smiec 

XD

• Like 1
  • +1 1

Remczak juz mnie irytujesz... Travki wczoraj nie było ani minuty na serwerze, a ja byłem wczoraj od 15.30 do około 22. Po za tym to była decyzja zycza i ambera żeby dać dq dla dzilkomena. I się z tym pogódź bo tego juz nic nie zmieni. Jak będzie kolejna rekrutacja ground to wtedy dzilko sobie pójdzie. Odpuść serio takie posty nic wam nie dadzą.

• Like 1
  • +1 2

W dniu 10.09.2019 o 11:08, Buchczi napisał:

Remczak juz mnie irytujesz... Travki wczoraj nie było ani minuty na serwerze, a ja byłem wczoraj od 15.30 do około 22. Po za tym to była decyzja zycza i ambera żeby dać dq dla dzilkomena. I się z tym pogódź bo tego juz nic nie zmieni. Jak będzie kolejna rekrutacja ground to wtedy dzilko sobie pójdzie. Odpuść serio takie posty nic wam nie dadzą.

Jeżeli to była decyzja zycza to raczej sprawa zamknięta, mimo że niesłusznie.

W dniu 10.09.2019 o 15:22, HollyShotPL napisał:

szkoda ze ja zadnej informacji nie dostalem 😘

Imo jest was dwóch abyście razem podejmowali decyzję, o takich rzeczach. A więc moim zdaniem Amber postąpił źle ponieważ cię nie poinformował.

Imo Travka zostaje na ground, a Amber do dq/ostatnia szansa, ale jak to już będzie to zadecyduje zyczu wraz z resztą administracji.

18 godzin temu, Nikt napisał:

Jeżeli to była decyzja zycza to raczej sprawa zamknięta, mimo że niesłusznie.

Imo jest was dwóch abyście razem podejmowali decyzję, o takich rzeczach. A więc moim zdaniem Amber postąpił źle ponieważ cię nie poinformował.

Imo Travka zostaje na ground, a Amber do dq/ostatnia szansa, ale jak to już będzie to zadecyduje zyczu wraz z resztą administracji.

Nwm czy wiesz Nikt ale decyzja o dzilku zostal podjeta nie tylko przez ambera ale i tez przez zycza więc polecam się bardziej zapoznać ze sprawa + zyczu juz sie wypowiadał w sprawie rangi ambera i zostaje ona 😜

Guest
This topic is now closed to further replies.