Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Ub v2

Recommended Posts

Guest

Wracając do poprzedniego tematu pozwolenie na zakup ub już miałem, ale aktualnie nie mam możliwości wykupienia ub więc prosiłbym o odbanowanie mnie, a nie możliwość wykupienia ub.

Troche za wcześnie jak na ub bez zakupu, ale za

On dostał mozliwosc ub chyba miesiąc temu już~~Vistox

Edited by Vistox

Jesli sie nie myle doatales bana za handel psc poza serwerem moim zdaniem jeszcze nie powinienes dostac unbana jesli dostales moziwosc wykupu 

Moim zdaniem unban za handel psc nie powinien byc za darmo poniewarz probowales obejsc system przez ktory zyczu by na tym stracil 22.5% prowizi wiec moim zdaniem ban powinien zostac i jesli chcesz wrocic to musisz wykupic

Guest
42 minuty temu, brokill1 napisał:

Jesli sie nie myle doatales bana za handel psc poza serwerem moim zdaniem jeszcze nie powinienes dostac unbana jesli dostales moziwosc wykupu 

Moim zdaniem unban za handel psc nie powinien byc za darmo poniewarz probowales obejsc system przez ktory zyczu by na tym stracil 22.5% prowizi wiec moim zdaniem ban powinien zostac i jesli chcesz wrocic to musisz wykupic

Tak dokładnie to nic nie sprzedałem, a dostałem za samą propozycję + próbę sprzedaży.

Guest

Planuję jeszcze nie raz wesprzeć ten serwer, po prostu teraz nie mam takiej możliwości, stąd moja prośba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this