Jump to content

Recommended Posts

Guest
22 godziny temu, podlasianin napisał:

jak dla mnie jestem za , ale clear wszystkiego pokemonow i działek . Ale jak cos odwalisz wiekszego to odrazu wylatujesz takie jest moje zdanie.

Jestem za ub na takich zasadach. Słyszałem co nieco o Tobie Ribu, więc myślę że to dobry pomysł.

Ribu to osoba, która jako jedna z niewielu utrzymywała wysoki poziom, jeżeli chodzi o walki pokemon. Często pomagał serwerowi poprzez budowanie wielu obiektów przykładowo hoenn czy /warp wieza. Oczywiście jak każdy ribu również popełnił kilka błędów, ale pisząc n-tą prośbę uważam, że gracz się poprawił i nie będzie więcej psuć ekonomii serwera itd. Biorąc wszystko w całość jestem za unbanem riba. Dodatkowo uważam, że jeśli zyczu dasz mu taką możliwość, turnieje na serwerze nabiorą jakiegokolwiek sensu i serwer odżyje.

• Like 2
  • +1 1

Warto również dodać, że Mikołaj jest bardzo pomocnym człowiekiem. Pomagał np. Magmenowi wbić platynę w lolu (XD)

Edited by pitroxub
  • Like 1
  • +1 2

52 minuty temu, pitroxub napisał:

Warto również dodać, że Mikołaj jest bardzo pomocnym człowiekiem. Pomagał np. Magmenowi wbić platynę w lolu (XD)

golda też

• Like 1
  • +1 1

Z gory dziekuje na w wiekszosci pozytywny odzew, nawet od osob z ktorymi nie utrzymywalem duzych kontaktow. Opinie negatywne, takze powinny sie tu znalezc bo kazdy ma swoje zdanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.