Jump to content

Recommended Posts

Witam tutaj RiBu484 piszę swoją prośbę o możliwość ub, ostatni mój post napisany x czasu temu został bez odpowiedzi :((. W czasie mojej nieobecności dojrzałem emocjonalnie oraz w międzyczasie rozpocząłem studia w Poznaniu na kierunku biotechnologii oraz dostałem się do uczelnianej drużyny e-sportowej w sekcji league of legends, umożliwiło mi to zaczęcie kariery esportowej w lidze akademickiej. Bardzo przepraszam osoby przeze mnie poszkodowane, obiecuję niesprawianie większych problemów w ewentualności przychylnego wyniku mojej prośby. Oczywiście z clearem konta, pozdrawiam.

• Like 2
  • +1 4
  • -1 1

Co do ub jeśli sie postarasz to MOŻE dostaniesz prawo do wykupu ub (jesteś tak samo traktowany jak magmen i pitrox). Wiedz natomiast, że dostaniecie ode mnie odrazu /ignore a dostęp do turniejów będziecie mieli poprzez napisanie do innej osoby by was zapisała

Nie jestem tak samo traktowany, zyczu ma do mnie głębsza urazę, gdyż to moje wypowiedzi były  dla niego najbardziej niebezpieczne pod wzgledem wizerunku. Młodsi gracze nie wiedza co było wcześniej, ale Ci starsi z pewnością się orientuja co bylo między mną a zyczem.  Mi juz przeszło tak jak mówiłem poukładałem sobie życie, ale zyczu nadal trzyma urazę.               

Edit! Skądś wzięła się nazywa ribowcy, czyż nie?

@Tbone nie zajmuję się już pokemonami w zakresie competitive

Edited by Franio123
  • Like 1

ja jestem neutralny w tej sprawie 

nie gralem za czasow jak byles na serwie ale slyszalem o wielu niemilych sytulaciach z toba zwiazanych  

ale tez gadalem z toba (okolice sierpnia ) ijestes calkiem mila osoba lecz byles negatywnie nastawiony do zycza i pokecrafta moim zdaniem powinienes pogadac z zyczem (w obecnosci administraci) i powiniscie sobie rozne sprawy obgadac wyjasnic 

• +1 3

3 godziny temu, brokill1 napisał:

ja jestem neutralny w tej sprawie 

nie gralem za czasow jak byles na serwie ale slyszalem o wielu niemilych sytulaciach z toba zwiazanych  

ale tez gadalem z toba (okolice sierpnia ) ijestes calkiem mila osoba lecz byles negatywnie nastawiony do zycza i pokecrafta moim zdaniem powinienes pogadac z zyczem (w obecnosci administraci) i powiniscie sobie rozne sprawy obgadac wyjasnic 

Próbowałem tej opcji, lecz zyczu twierdzi, że "nie będzie się przede mną tłumaczył" i odmawia rozmowy. Sam do końca nie rozumiem, dlaczego on ma się przede mną tłumaczyć, więc no.

• Like 1

43 minuty temu, podlasianin napisał:

jak dla mnie jestem za , ale clear wszystkiego pokemonow i działek . Ale jak cos odwalisz wiekszego to odrazu wylatujesz takie jest moje zdanie.

@podlasianin Clear dzialek ale ze skrzynek bo ladna wieze mialem na dzialce C: 

Guest
This topic is now closed to further replies.