Jump to content
ziomciu123

skarga na vistoxa

Recommended Posts

5 minut temu, Vistox napisał:

Po 1. Ice punch oraz shell smash nie dostał przezemnie dodany do tutora (dodałem jedynie quiver dance poniewaz volcarona się go nie uczyła).

po 2 nie wyzywam vibilda ani razu go nie obraziłem ani na pv ani na all chacie w grze  a na dscdo niego nie pisze.

3. Byliśmy z Brokildem na kanale wraz z Zyczem gdzie Brokild tłumaczył sytuacje i nie uzyskalismy odpowiedz wrecz inna ostatecznie wyjasnilismy sprawe dzis oraz dostał warna nie pod naporem Zycza lecz dlatego ze sytuacja została wyjasniona.

Zacznijmy odemnie.. 

Notorycznie mnie dyskryminowałeś. Przykład : Magmen zawiode się na tobie jeżeli nie wygrasz z vibild'em. *Jest  tego napewno więcej tylko nie mogę sobie przypomnieć*

Moim zdaniem jesteś jedno stronniczy i nie zasługujesz na bycie szefem liderów. Bo jako Szef liderów powinines się nie afiszować tym ze wolisz jedną osobę od drugiej. 

• +1 1

1 minutę temu, vibild napisał:

Zacznijmy odemnie.. 

Notorycznie mnie dyskryminowałeś. Przykład : Magmen zawiode się na tobie jeżeli nie wygrasz z vibild'em. *Jest  tego napewno więcej tylko nie mogę sobie przypomnieć*

Moim zdaniem jesteś jedno stronniczy i nie zasługujesz na bycie szefem liderów. Bo jako Szef liderów powinines się nie afiszować tym ze wolisz jedną osobę od drugiej. 

zgodzę się z jakże mądrym Argumenciorem trochę go wyzywałeś Vistox bo go nie lubisz

• +1 1

Przyrko mi, PitroxX, ale jesteśmy w Polsce i mam prawo się wypowiedzieć. Równie dobrze, jeśli argumentacją w moją stronę są wyzwiska, wszystkie osoby wyzywające mogły by zostać pozbawione prawa głosu. Moja wiadomość popierająca raczej dużo nie zmieni, więc nie widzę potrzeby robienia shitstorma. Pozostawmy ten temat jedynie na opinie dotyczące rangi Vistoxa 😀

Edited by Kaptejn
  • +1 2
  • -1 5

2 minuty temu, ziomciu123 napisał:

a to że połowa jego kolegów takich jak eskild czy Quillo którym załatwił  range

e ja quillowi range zalatwilem o co ci chodzi XD

• Like 1

2 minuty temu, ziomciu123 napisał:

nawet jeśli vistox nie dodał tych ataków to do jego za przeproszeniem jebanych obowiązków należy kontrolowanie tutora tak jak robili to jego poprzednicy a skoro nie znajduje na to czasu to uważam ze powinien zejść z rangi i dać robić innym a to że połowa jego kolegów takich jak eskild czy Quillo którym załatwił  range go broni to naturalna sprawa bo w końcu tak jak ja Liże dupe zyczowi to wy robicie to vistoxowi 

Dobra Przypominajać kto ci załatwił Helpera hmmm Może Vkick bo byłeś jebany przez połowe serwera i dostałes tylko dlatego range a po 2 nie bylo żadnej faworki ponieważ cała administracja głosowała na moją range i ty nie powynieneś wypowiadać się na takie tematu

• Like 1
  • +1 2

1 minutę temu, xDrinkKP_PL napisał:

ale sam taką reputacje sobie narobiłeś vibild i prawie wszyscy liderzy tak uważają  

Nie rozumiem, za każdym razem jak się pytam ludzi którzy mnie nie lubią. Co ja im zrobiłem, zawsze się kończy na tym ze mi dadzą Ignore/ zwyzywają! Więc odpowiedz mi, jak mam "poprawić reputacje" ??? 

• +1 4

3 minuty temu, vibild napisał:

Zacznijmy odemnie.. 

Od kiedy dyskryminowanie to obrażanie? 

• Like 1

A tera tak na serio : Vistox jest stronniczy na szefie , ale ch z tym bo każdy szef liderów jaki był odkąd pamiętam był stronniczy , i każdy będzie stronniczy. Chłop dobrze ze siedzi na tym szefie liderów , bo chlop ma tam jakies kontakty u każdego , większość osób zna i wie co potrafią w pokemony. Tym nie pilnowaniem tutora przecież nie zniszczył na raz całego serwera , a raczej powiem , że wgle to na serwer nie wpływa. Niech chłop tam siedzi na tym szefie bo robi git gud robote. Detektyw maśniutko odmeldowuje się. 

• +1 3

Robisz shitstorm wszędzie gdzie się pojawiasz. Nie grasz na serwerze, a ciągle wtrącasz się w sprawy, które cię nie dotyczą. Nic nie wiesz na dany temat, a na ślepo kopiujesz wypowiedź zycza, aby Mu się przypodobać. Zyczu potrafi sam myśleć i nie potrzebuje takiego "pasożyta".

Edited by PitroxX
  • Like 1
  • +1 7
  • -1 1

1 minutę temu, ziomciu123 napisał:

eskildowi range a quillo rank upa

tak jak napisałem wyżej cała administracja była za moją rangą

• Like 1
  • +1 1

Jeszcze pragnę przypomnieć, ze praktycznie każdy co szedł na lidera (jak było 9 liderów open) Szło do 2 szefa liderów a nie do Vistox'a. 

• -1 1

Teraz, vibild napisał:

Jeszcze pragnę przypomnieć, ze praktycznie każdy co szedł na lidera (jak było 9 liderów open) Szło do 2 szefa liderów a nie do Vistox'a. 

???

• Like 1

Teraz, vibild napisał:

Hmmm tylko że Domi dostał dopiero co range, i dogadał się ze mną że chce się sprawdzić, ale nie to nie istotne...

• Like 2
  • +1 1
  • -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.