Jump to content
ziomciu123

skarga na vistoxa

Recommended Posts

śmieszy mnie ogólnie ten ewenement ze kurwa jedyne co robicie pod tym postem to wyzywacie vibilda. Ja napisałem te skarge gdyż uważam ze vistox nie nadaje się na range z powodów podanych wyżej. Obrażacie mnie od lizodupów a sami mu dupe liżecie zapewnię teraz siedzicie na kanale i kurwa myślicie w 10 osób co napisać aby vistox dobrze wypadł 

Edited by ziomciu123
  • +1 2

Dobrze, teraz zamiast bezsensownie wyzywając się - wypowiedźcie się na temat Vistoxa, nie uzywając niestosownych słów/spamiac, bo to bez sensu, dostaniecie albo warna albo wasza odpowiedz zostnie usunięta, tyle ode mnie.

Edited by Remczak
  • Like 1

Nie ma to jak zrobic na kogos skarge i zamiast sie wypowiadac na temat samego vistoxa i jego rangi, to sie nawzajem wyzywacie jol

Edited by adiś

To tak wjechał tra mistrz ciętej riposty i argumentów czyli ja Pan XD

Dobra tra krótko za nie bo Vistoxa lubie bo mi dał pozwolenie na chodzenie wcześniej na lida bo nie mineło 30 dni od ub więc to git 

ale i tak jestem za dq brokilla i mnie to wścieka bo marnuje się sala elo benc mrokuś nie wyzywaj nikogo jesteś nie miły elo benc

sQeZiaCzEk POZDRAWIA bum beng skiribidi papa 

Moim zdaniem vistox dobrze się sprawuje tylko jest leniwy co do sprawy tutora i vibilda się nie wypowiadam bo nie wiem za dużo na ten temat ale temat brokilla tak ta sala jest tylko przez niego trzymania niegra wbija raz na ileś walki zrobić na moje ale trzeba było z nim pogadać na ten temat ale dać dq takie moje zdanie 

• +1 1

Lepszym pomyslem, bedzie rozwazanie czy seyel powinien miec helpera, niz to czy vistox jest zlym szefem. Nie przepadam za Vistoxem za bardzo, ale nie widzialem, zeby robil cos zlego na servie, zawsze ogarnia rekru itd. A na chacie czesto tez sie nie wypowiada, chyba ze to wina tego, ze nie ma mnie za czesto obecnie, wiec idk

3 minuty temu, Beatmymeat napisał:

Uważam że o ile iż aż oż dq brokilla, vistoxa zostawić basie zbanować dobranoc

z jakich powodów chcesz mnie zbanować xdd ? bo mówie coś co uważam za prawde  domagam się czegoś a po drugie nie będzie mnie kurwa jakiś random z którym może gadałem raz w życiu obrażał bo nie pamiętam żebym ci kurwa cokolwiek zrobił jak masz do mnie problem to wbij na dsc i se wyjaśnimy sprawę.

• +1 1

Po 1. To nie ja mam problem do ciebie tylko ty do mnie (vibild przekazal wariacie) po 2. wkurwiasz mnie bo jesteś chamski i za kazdym razem coś o mnie piszesz a chuja o mnie wiesz czaisz faze? 

5 minut temu, Beatmymeat napisał:

Po 1. To nie ja mam problem do ciebie tylko ty do mnie (vibild przekazal wariacie) po 2. wkurwiasz mnie bo jesteś chamski i za kazdym razem coś o mnie piszesz a chuja o mnie wiesz czaisz faze? 

generalnie mysle ze vilbilid jest bardziej toksyczny niz ja XDD

Teraz, MrMrokusPL napisał:

generalnie mysle ze vilbilid jest bardziej toksyczny niz ja XDD

A co takiego robie?? Kto ostatnio sam przyszedł na dsc , i mnie zaczoł wyzywać?? 

• +1 1

1 minutę temu, Beatmymeat napisał:

chuj z tego ze nie wiem kim ty jesteś po pierwsze a po drugie raz do ciebie napisałem czy lege sprzedaż  a tak to mam w ciebie *******  wiec kurwa nie wypowiadaj ze na mój temat skoro chuja wiesz a to ze zgłaszam skarge na vistoxa jest spowodowane tym ze uważam iż nie powinien on być na randze z powodów podanych powyżej 

• +1 1

5 minut temu, vibild napisał:

A co takiego robie?? Kto ostatnio sam przyszedł na dsc , i mnie zaczoł wyzywać?? 

jak ja wyzywam to dla beki a nie ze gadam z kims i 24 na 7 kogos wyzywam ;( a przez cb mam bana na 2 dni na mojim ulonionym serwerze pokecraft !!!!!!!!!!

• -1 1

tera wam zapierdole ciekawostke

robienie skarg na pokecraft jest useless bo nawet jak skarga jest dobrze uargumentowana(ta nie jest) to wszystko i tak huj szczeli. Jedynie jak możecie wypierdolic kogos z rangi to zalatwiajac mu bana za np kopiowani3 i tyle i koniec i kruciutko pozdro 

• +1 3
  • -1 1

Teraz, MrMrokusPL napisał:

jak ja wyzywam to dla beki a nie ze gadam z kims i 24 na 7 kogos wyzywam ;( a przez cb mam bana na 2 dni na mojim ulonionym serwerze pokecraft !!!!!!!!!!

To ty mnie zaczołeś wyzywać *jak zawsze zaczynasz mnie wyzywac* I nie wyzywam cie 24/7

• +1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.