Jump to content
Guest

Nowa administracja

Recommended Posts

jako że jestem posiadaczem najwiekszej ilosci pozytywnych ocen na forum, pragne zauwazyc ze gracze licza sie z moim zdaniem i czesto to wlasnie moje zdanie jest ostatecznym w wielu sprawach, chce pochwalic decyzje wyboru vistoxa na admina  bo jest swietny ruch marketingowy, natomiast chce lepszego systemu wyboru nowych szefow liderow zeby uniknac takich bledow jak dominik493

• Like 1
  • +1 1

13 minut temu, Nikiren__ napisał:

Widzę że zostałem wywołany do tablicy dlatego się teraz wypowiem.W mojej opinii wasze zarzuty są wyjątkowo niesprawiedliwe, eskilda i pinexa. 

Ludzie codziennie nabywają nowych umiejętności, codziennie się poznają. Możecie dać mi trochę czasu, by zdobyć tą sympatię do mojej osoby, a Tiery? Moim zdaniem nie muszę mieć perfekcyjnej wiedzy na ich temat, by sprawdzić się na randzie - nie jest to jakieś wymaganie. Rozumiem wasze wzburzenie dotyczące części z głosowaniem, ale chyba sprawdzam się na randze co do teraz. Tierów nie znam wszystkich na pamięć, ale zakazane pokemony są w npc, na sd, w internecie i do tego gracze sami wskazują na złamaną zasadę. Ile bólu wam daje, że zajmie mi co jakiś czas 5 sekund sprawdzenie?

Co do Eskilda, moim zdaniem jego awans nie jest niesprawiedliwy. To, że nie robił ciągle turniejów nie znaczy, że nie sprawdzi się na Szefie Liderów. Ma on życie, a ta ranga akurat, w przeciwieństwie do TM, nie wymaga codziennego bycia na serwerze. Może on funkcjonować z nią mając forum, discorda, cokolwiek. To, że na TM miał kilka problemów, nie wyklucza go wcale z tego, że Dominik nie mógł go wybrać. Proszę, miejcie problem jeśli faktycznie się nie sprawdzi.

Pinex - był on już kiedyś w administracji, często z nami rozmawiał i jest zaufany jeśli chodzi o permisje czy komendy. Jest aktywny, i to, że KarixON nie dostał turniejmakera nie jest grzechem. Sam trochę odwalił (np z Gildią) co delikatnie go zepchnęło z tej pozycji. Moim zdaniem, nie powinieneś robić na niego skargi w pierwszym dniu jego rangi.

Nikiren nie zgodzie sie z tb w sprawie Eskilda, ponieważ gracz nie powinien dostac awansu na wyzszą range tylko dlatego ze na tej randze nie bedzie musial wbijac tak czesto na serwer

• -1 1

Guest
Teraz, HollyShotPL napisał:

Nikiren nie zgodzie sie z tb w sprawie Eskilda, ponieważ gracz nie powinien dostac awansu na wyzszą range tylko dlatego ze na tej randze nie bedzie musial wbijac tak czesto na serwer

Mam to samo zdanie, +dodam że nieznajomość tierow na tm jest jak nieznajomość kontr na lidera...

A wiec Pan brokill tez cos od siebie doda niby nie chcialem sie w to mieszac no ale jakos tak wyszlo 

ale tylko w temacie pinexa na randze nie mam nic przeciwko pinexowi moze i nawet chlopak cos robil ale jak boilet owijal w bawelne to kto robil turnieje ? karixon

Karixon juz wczesniej sie staral o range (helpera chyba)  i mial duze szanse na to

I moim zdaniem to on powinien dostac range turniejmakera poniewarz chlop naprawde duzo robil w porownaniu do pinexa takie jest moje zdanie.

• Like 1

Guest

Ja bym zaproponował dq pinexa, nikirena, oraz Eskilda, oraz utworzenie głosowania dla całego serwera, kto powinien otrzymać rangę.

Guest
1 minutę temu, brokill1 napisał:

A wiec Pan brokill tez cos od siebie doda niby nie chcialem sie w to mieszac no ale jakos tak wyszlo 

ale tylko w temacie pinexa na randze nie mam nic przeciwko pinexowi moze i nawet chlopak cos robil ale jak boilet owijal w bawelne to kto robil turnieje ? karixon

Karixon juz wczesniej sie staral o range (helpera chyba)  i mial duze szanse na to

I moim zdaniem to on powinien dostac range turniejmakera poniewarz chlop naprawde duzo robil w porownaniu do pinexa takie jest moje zdanie.

Mam to samo zdanie i jestem pewny że wygrałby w głosowaniu.

Edit w sensie do karixona.

Edited by Nikt

2 minuty temu, Nikt napisał:

Ja bym zaproponował dq pinexa, nikirena, oraz Eskilda, oraz utworzenie głosowania dla całego serwera, kto powinien otrzymać rangę.

Tak 50/50 ponieważ jak sie ma dużo znajomych na servie to wiadomo że każdy z nich na niego głosuje.

Dobrze dragon mówi zobaczymy jak będzie po miesiącu lub po paru tygodniach jak będziemy na randze teraz na moje niema sensu się wypowiadać w przyszłość

• Like 2

hmm co do owych rang:

ranga eskilda jest ok ale tak naprawde było to na siłe: eskild sczerze nic za bardzo nie wykazał by mieć tą range (jako że był na urlopie co wyjaśniło sytuacje braku turniejów lol) myśle że lepiej było zostawić eskilda na turniejmakerze i zobaczyć czy będzie sie starał o wyższą range :D:D 

ranga nikirena__ : sytuacja rangi nikirena jest taka sama jak u luba: bardzo pomocny gracz, lecz troche znajacy sie na tierach i turniejach(był to początek, teraz dobrze sobie radzi i tak trzymać :D:D)dlatego popierałem go w tej sytuacji, jako że u seyela nie było widać postępu a u nikirena już tak.

ranga pinexa: zobaczymy jak sobie będzie radzić :D  narazie jestem pozytywnie nastawiony.

• Like 1
  • +1 2

I w taki sposób o to kończy się historia walki zagorzałych graczy jak i oczernianej administracji. Pamiętajcie dzieci, że wspomnienia zawsze będą piękne i czasy gdy to MtMoon było sercem serwera a gracze pisali na chat oraz mieli radość z łapania jakichkolwiek shiny pokemonów nie wrócą. Nowa administracja idealnie ukazuje gospodarkę serwera, jest jej za dużo, czyli staje się niepotrzebna.

Nikirena nie znam ale argumenty podczas naszej dyskusji potrafił dowalić śmieszne (XD), Pinex to dobra morda i tyle w temacie LoL.

Oraz po co taka ranga jak turniejmaker? XD Nie lepiej dać vouchery kidmodowi/modowi czy kij wie komu kto jest prawilną administracją a nie dodatkiem pt. "mniej roboty dla innych rang" igzde

Wiem spóźniłem się do kulminacyjnego momentu ale halo? Gwiazdy internetu zawsze są na czas, gdyż inni są za wcześnie.

Igzde marchewki

Edited by PitroxX
  • Like 2
  • +1 1

@miczkoo co ty gadasz mikolaj ziemba synu znanego lekarza jak ranga youtubermaker to przeciez idealna ranga wcale nie zapychacz aby gracz nie poczuł że napluło mu się w morde zeby sie odczepił.

Guest
This topic is now closed to further replies.