Jump to content
Ribu

Skarga na SpringPL

Recommended Posts

Siema @Ribu co tam slychac
A i jestem popieram zdanie mojej bylej gildii, jestem za dq springa

EDIT: @zyczu nie wiem po co wszystko czytasz i reakcje dodajesz, skoro werdykt jest z góry przesądzony. Przypadkow, kiedy to gracze cos zaradzili w "administracji" bylo tak malo, ze nie wiem, czy zliczylbym to na jednej rece.

Edited by adiś
  • +1 1
  • -1 1

23 minuty temu, podlasianin napisał:

daj mi ss jak jest na serwie albo pomaga dla graczy

Nie istnieją takie ss'y XD ~Pitroxx

Wcale nie wbija na serwer, ogarnia respy, mapy WYBIERA M.IN ADMINISTRACJE JAK TO WYŻEJ BYŁO PISANE, więc nie jest tak, że nic nie robi, a wy jeszcze na niego naciskacie 
Głosowanie-źle
Wybieranie bez głosowania-źle
Nie ważne co by było jest źle
Nie jest łatwo dogodzić wszystkim, sami postawcie się w jego sytuacji...

• +1 1
  • -1 1

2 minuty temu, Reo napisał:

Wcale nie wbija na serwer, ogarnia respy, mapy WYBIERA M.IN ADMINISTRACJE JAK TO WYŻEJ BYŁO PISANE, więc nie jest tak, że nic nie robi, a wy jeszcze na niego naciskacie 
Głosowanie-źle
Wybieranie bez głosowania-źle
Nie ważne co by było jest źle
Nie jest łatwo dogodzić wszystkim, sami postawcie się w jego sytuacji...

tu chodzi o Springa, nie o Vistoxa

• +1 1
  • -1 1

No dobra, ale chodzi o to, że cały czas ktoś się pruje o administracje albo może bardziej o ,,pomaganie" jakby to było nie wiadomo co
A to przepisuje z góry, a to raz pomaga raz nie, a to pomaga źle
Każdy może się pomylić, nikt nie jest jebanym robotem no ludzie

• +1 1

@Reo Wlasnie jedyna osoba, ktora sie splakala po glosowaniach byl vistox, wiekszosc nie miala do nich problemu XD

• Like 1
  • +1 1
  • -1 1

47 minut temu, Nikiren__ napisał:

Ludzie ale wy ból dupicie ... On się właśnie stara i widać jego wkład ciężkiej pracy, który powinniście docenić! Krytykować to sobie możecie znajomych... Zastanówcie się, co wy odpierdalacie . Prujecie się do Vistoxa, bo zamiast wybrać waszych kolegów na rangi, wziął osoby, które jego zdaniem się do tego najlepiej nadają. Zarzucacie mu, że wybiera własnych kolegów na rangi, a sami oczekujecie tego samego.  Wasze oskarżenia wobec niego są po prostu śmieszne, chłop pomimo choroby siedzi i gra na Poke, żeby dogodzić takim debilom ja wy, co go na koniec obsrają na forum. Btw to widać , że ta skarga leciała z przesłaniem heitu na Vistoxa .... nq 
// Imo temat do zamknięcia

Jeśli Ty to napisałeś na poważnie to jesteś mniej inteligentny niż myślałem x D, chlopie, zadnego starania springa nie ma bo chlopa nie ma na servie od 2 dni a wczesniej byl moze z 2 razy X D prujemy sie, bo chcemy sprawiedliwego wybierania rangi dla osób które się starają  a springowi ta ranga wisi i powiewa nara 

• Like 1
  • -1 1

Guest
2 godziny temu, Nikiren__ napisał:

Ludzie ale wy ból dupicie ... On się właśnie stara i widać jego wkład ciężkiej pracy, który powinniście docenić! Krytykować to sobie możecie znajomych... Zastanówcie się, co wy odpierdalacie . Prujecie się do Vistoxa, bo zamiast wybrać waszych kolegów na rangi, wziął osoby, które jego zdaniem się do tego najlepiej nadają. Zarzucacie mu, że wybiera własnych kolegów na rangi, a sami oczekujecie tego samego.  Wasze oskarżenia wobec niego są po prostu śmieszne, chłop pomimo choroby siedzi i gra na Poke, żeby dogodzić takim debilom ja wy, co go na koniec obsrają na forum. Btw to widać , że ta skarga leciała z przesłaniem heitu na Vistoxa .... nq 
// Imo temat do zamknięcia

No więc tak, bardzo podobnie mówiłeś kiedy była skarga na Ciebie, mieliśmy Ci dać czas, nadawałeś się i takie tam, po czym wyrzucili Cię, następnie nie zdałeś pytań na lidera, a potem dostałeś jakiegoś muta. To świadczy o tym, że administracja nie jest wybierana fair, tylko według kto kogo bardziej lubi.

Jeżeli jednak zdaniem administracji takie osoby jak ty, czy spring naprawdę się nadają i wystarczy dać im czas, to chyba nie wchodzą na serwer.

Na koniec ta skarga nie jest skierowana przeciwko Vistoxowi, a bardziej sposobowi wyboru nowej administracji, która już od długiego czasu jest naprawdę niesprawiedliwa. Warto też dodać że sam miałeś TM tylko dzięki Monce, tak jak Sikora i Spring mają dzięki Vistoxowi. I nie chodzi tu o to że chcemy na randze kolegów, my chcemy tych którzy faktycznie na nią zasłużyli. Te osoby prawdopodobnie jednak nigdy nie zostaną częścią administracji jeżeli sposób wybierania się nie zmieni, bo jak wytłumaczysz to że Link, czy Aka i parę innych osób nie mają helpera, mimo że cały czas pomagają, a taki Spring którego przed rangą nie widziałem już długi czas, a po randze tylko raz czy dwa na tabie. 

Nawet część administracji nie zgadzała się z takimi wyborami na rangę jak Nikiren, czy Spring, ale jak widać o randze decydują 3 osoby, które postanowiły wybrać swoich kolegów...

Edited by Nikt

Jeśli komuś się nie podoba sposób wybierania administracji to tam są drzwi.

Ranga Vistoxa zostaje i dalej Vistox będzie miał decydujący głos przy wyborze rang.

Ranga sikory i springa zostaje.

Zamykam.

• +1 3
  • -1 7

Guest
This topic is now closed to further replies.