Jump to content
Sign in to follow this  
Silence

Propozycje

Recommended Posts

Witajcie

Przychodzę do was z zapytaniem, gdyż myślę w ostatnim czasie nad usprawnieniem serwera pod kontem technicznym tak aby wam graczom było łatwiej

Mam coś na myśli pokroju autorskiego pluginu zycza na PC z możliwością sprawdzania IV's.
Jeżeli macie jakieś pomysły tego pokroju to podawajcie je tutaj, a ja wszystkie przeanalizuję i najlepsze być może zostaną dodane.

Pozdrawiam Cichy

DODANIE TEGO CANCEL BO WALIMY TYLE MISSOW A POTEM MACIEK 12 LAT CI NAPISZE HEHE EZZZZZZZZZZZZZZ i pod wpływem emocji wyzywasz maćka i dostajesz muta a maciek za prowo nie albo dodać coś czy jesteś pewny że chcesz użyć tego ataku.

i jestem za tym żeby dodać do pc rubrykę Hiddenka albo coś takiego żeby zobaczyć jakie pokemony  z hidden ability się posiada bo jak łapiemy jakąś hiddenke i łapiemy masowo pokemony to nie będziemy sprawdzać tego po kolei a ułatwi nam to życie.

• +1 3

5 minut temu, dominik493 napisał:

UnBan Domiego!

A tak na serio może komenda /trade? Zamiast isc do pc tradera odrazu ci bedzie go otwierac ;) 

#DomiTheBest

Jak ty nic nie rozumiesz, wymieniać sie można na /warp pc a do /warp mają dostęp vipy. Komenda ta zmniejszyła by popyt na vipy (chociaż raczej nie ale xD) a to oznacza mniej hajsu

1) ability pickup powinna dostać nowe życie, aktualnie daje same shit itemy i nie ma żadnych sensownych dropów (na 10k itemów wypadł mi ice punch i dark pulse z grywalnych tm'ów). Nie chodzi mi o dodanie dropu earthquake, roosta itd. ale żeby dostawać cokolwiek sensownego

2) Bossy nic nie dają, a kiedyś dawały, to też bym zmienił

Edited by cokuu321
  • Like 1
  • +1 2

W niedalekiej przyszłości aktualne mapy eventowe zostaną zastąpione nowymi.

Jeżeli chodzi o HiddenAbility zostało to wprowadzone wraz z nowym autorskim PC zycza.

Cancle podczas walk nie jest możliwe do wkonania tzn. jest ale to całego moda walk od nowa trzeba bybyło od nowa napisać.

Komenda na Trade jest bez sensu bo psuje zamysł spotykania się w celu wymiany.

Filtr w sumie spoko opcja ale jednak zostaniemy przy Helperach.

Co do Boss'ów i Ability pickup kwestia obgadania.

Zachęcam reszte graczy do wypowiedzenia się.

W dniu 23.04.2020 o 15:21, cokuu321 napisał:

1) ability pickup powinna dostać nowe życie, aktualnie daje same shit itemy i nie ma żadnych sensownych dropów (na 10k itemów wypadł mi ice punch i dark pulse z grywalnych tm'ów). Nie chodzi mi o dodanie dropu earthquake, roosta itd. ale żeby dostawać cokolwiek sensownego

2) Bossy nic nie dają, a kiedyś dawały, to też bym zmienił

+1 i tyle ja też dużo zabijałem z pickupem i mi serio gówno wypadały. Bossy też, bo nie ma ich sensu nawet zabijać bo nic nie dostaniesz oprócz expa

• -1 1

W dniu 22.04.2020 o 17:45, mentazar napisał:

Jak ty nic nie rozumiesz, wymieniać sie można na /warp pc a do /warp mają dostęp vipy. Komenda ta zmniejszyła by popyt na vipy (chociaż raczej nie ale xD) a to oznacza mniej hajsu

tak, ale można zrobić aby ta komenda była dostępna tylko dla VIPÓW

W dniu 2.05.2020 o 18:34, CichyCzesiek napisał:

W niedalekiej przyszłości aktualne mapy eventowe zostaną zastąpione nowymi.

Jeżeli chodzi o HiddenAbility zostało to wprowadzone wraz z nowym autorskim PC zycza.

Cancle podczas walk nie jest możliwe do wkonania tzn. jest ale to całego moda walk od nowa trzeba bybyło od nowa napisać.

Komenda na Trade jest bez sensu bo psuje zamysł spotykania się w celu wymiany.

Filtr w sumie spoko opcja ale jednak zostaniemy przy Helperach.

Co do Boss'ów i Ability pickup kwestia obgadania.

Zachęcam reszte graczy do wypowiedzenia się.

kiedy obgadacie tą sprawę, bo narazie to nie podjęte są żadne działania, a my czekamy na jakieś urozmaicenia gry bądź nową edycję (z tą nową edycją możecie poczekać bo wiem że budowanie trochę zajmuję)narazie w grze mamy stałe respy na koronaferie a tak to 0 zmian przez jakieś 2 miesiące (nie licząc mapy wielkanocnej, ale i tak ona jest co rok więc to nie zmiana)

Chciałbym dać propozycję zrobienia mapy wakacyjnej. Była by ona podobna do mapy wielkanocnej, ale inna waluta inne dekoracje oraz co najważniejsze więcej npc do wymiany waluty. Była by ona dostępna przez całe wakacje. Jak nie zdążycie zbudować ja mogę pomóc (ale nie wiem czy ten pomysł się spodoba)

Edited by matioskilubieplacki
  • +1 1

2 godziny temu, matioskilubieplacki napisał:

Chciałbym dać propozycję zrobienia mapy wakacyjnej. Była by ona podobna do mapy wielkanocnej, ale inna waluta inne dekoracje oraz co najważniejsze więcej npc do wymiany waluty. Była by ona dostępna przez całe wakacje. Jak nie zdążycie zbudować ja mogę pomóc (ale nie wiem czy ten pomysł się spodoba)

Mapa wakacyjna będzie budowana w najbliższym czasie.

• Like 1

41 minut temu, PitroxX napisał:

Jaka mapa wakacyjna. Ekipa to niech zapierdala z hoenn

+1 wy jakieś mapy wakacyjne robicie zamiast robić na nową ede

Godzinę temu, PitroxX napisał:

Jaka mapa wakacyjna. Ekipa to niech zapierdala z hoenn

aktualnie nie ma jak, bo zyczu wyjechał w długą podróż z niką i testowy jest off

29 minut temu, cokuu321 napisał:

aktualnie nie ma jak, bo zyczu wyjechał w długą podróż z niką i testowy jest off

Hello darkness my friend

byczki nikt nie napisał że teraz budujemy mapę wakacyjną 

mnie nie powaliło na tyle żeby odkładać Hoen na rzecz jakiejś śmiesznej mapy wakacyjnej, którą zrobić można w 3d a do wakacji zresztą jeszcze daleko.

• Like 1
  • -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this