Jump to content
Sign in to follow this  
MowilaZeMa19

tak nie może być!

Recommended Posts

Cześć z tej strony wasz ukochany miły sympatyczny Kacper

Zostałem dzisiejszego dnia oszukany na robienie eventu przez trikosha w szukanie tabliczek na warp pvp o pokemony

Znalazłem taką ową tabliczke na kordynatach -76 +1714 wszystko jest w logach że takiej owej nie stworzyłem proszę o ukaranie tego gracza zakazem na tworzenie eventow i warna bo nie nadaje się na gracza tego servera i na żadną rangę której i tak nie otrzyma

KCpp was i dajcie repki na plus plosem

Ok? kc

• Like 4
  • +1 1
  • -1 2

A może trits zauważył że lolek latał obok ciebie i jako że on ma FLY to mógł  ci pomagać w szukaniu trits jest jeszcze młody dajcie mu żyć on tylko zauważył że lolek ci pomaga

• -1 6

Powiem krótko, caly czas sie patrzylem w miejsce gdzie ta tabliczka byla i napisales mi ze byla gdzies w krzakach za sniegiem. Nie, była na drzewie gz gz shadow wygral i nie masz nic do gadania. Dziekuje

• -1 1

I po 3 jeszcze to tabliczka lezala w innym miejscu, nie w tym co mowisz a i tak dawalem randomowego poka z wszystkich ktore rozdawalem, wiec ja ci moge to dac, ale dopiero jak zyczu mi powie zebym ci dal bo tabliczka lezala w innym miejscu, ew polecam sprawdzic logi ze mogl ta tabliczke stworzyc

• -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this