Jump to content
Sign in to follow this  
MowilaZeMa19

DQ KARIXON

Recommended Posts

Witam to ja sympatyczny Kacper który dominuje 

A więc przychodzę z zażaleniem na Mr.Karixona  ponieważ każdego dnia nie pomaga na chacie i robi tylko eventy jak ludzie zaczynają na niego krzyczeć przez komputer tworzy cały czas tylko trzy eventy

którymi sa:

-Spadanka

-Kolorki

-Ox

Pragnę zauważyć że event spadanka został zakazany przez jednego z administratorów ponieważ jest zbugowana i ludzie bardzo wyzywają oto ten event

Karixon nie raz faworyzował graczy którzy mnie obrażali i nie nagradzał ich za to karą mutem tylko kickiem z servera

2020-04-23_16_28_23.thumb.png.fa9dcefe8d1ed72830c18125b4692338.png2020-04-23_16_24_04.thumb.png.7c914ad80e8b3899aaecffc37e051d9b.png

Pragnę zauważyć że Ilisek był wtedy liderem Rock i robił to specjalnie żeby o to ten gracz nie otrzymał warnów bo się kolegują 

• +1 3
  • -1 2

trzy razy na tak, poprawna odpowiedź!!!!!

wygrywa pan nagrode permamentnego zejścia z rangi!!!

• +1 1

Gostek ja dostałem teraz dłuższego bana bo cichykomornik mnie nie lubi i mi przedłużył a więc nie płacz 

• -1 7

11 minut temu, iLiseq napisał:

Gostek ja dostałem teraz dłuższego bana bo cichykomornik mnie nie lubi i mi przedłużył a więc nie płacz 

I co z tego powodu że dostałeś bana karixon jest uniewinniony XDXDXD

• -1 2

Piszecie że faworka to kickanie? xdd Już karixon dostał ostrzeżenie a wy jeszcze się o to spinacie a dla mnie faworka to jest przedłużanie mojego bana bez powodu 

34 minuty temu, shadow96 napisał:

I co z tego powodu że dostałeś bana karixon jest uniewinniony XDXDXD

• -1 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this