Jump to content
Sign in to follow this  
iLiseq

Skarga na jakiegoś tam gostka

Recommended Posts

Dostałem bana na 7dni (zostałoby mi 6) a taki gostek o nicku cichyczesiek sobie mi zmienił na 28dni jeżeli dajecie mi bana na 7 to niech zostanie a nie jakiś cichykomornik przedłuża mi bana bo mnie nie lubi no jedynie kto tak robi to jakiś cham i prostak za takie czyny to tylko palić można jeszcze w piecu

• -1 7

weź ty się młody za książki a nie mi cześka wyzywasz bo nic nie osiągniesz a jak się nauczysz to chociaż będziesz mógł zostać dozorcą w szkole jesteś jeszcze młody masz 14 lat całe życie przed tobą

Sądząc po twojim głosie też masz całe życię przed tobą a więc ucz się ucz a nie zawalasz forum 4postami dziennie na skargi i zażalenia :)

• -1 4

Pierwsza kara ( ban na 7 dni ) została nałożona przeze mnie za próbę przekupienia jednego z członków Administracji

Druga kara ( ban na 28 dni *wydłużenie kary* ) została nałożona za grożenie i szantażowanie jednego z członków Administracji.

Trzecia kara ( ban perm ) została nałożona dzisiaj za próbę przekupienia, więcej niż 1 członka administracji.
Kary zostały przydzielone adekwatnie według mojego mniemania za czyny, których dokonałeś. Masz prawo do zakupu UB w sms shopie.

TEMAT ZAMYKAM

• -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this