Jump to content
Sign in to follow this  
patrykozaur

Propozycje od weterana na ekonomie serwera i nie tylko

Recommended Posts

Guest

Piszesz o Darwinie czy Mendelu, a bliżej ci do Maćka z klanu

Powiem tak, trochę śmieszny post jednak nie chcę mi się o tej godzinie rozpisywac więc no.... dłuższą relacje dam rano 😜 

ogólnie to niektóre rzeczy można wprowadzić, ale no nie usuwać vouchery na nate i +1 do iv. A shiny daje tylko wygląd i nic ci nie boostuje więc po co zmniejszać szanse na nie jak to nie ma znaczenia? 

• -1 1

Matio, z autopsji wiem, że pod koniec życia serwera na tej edycji (i jeszcze przed ogłoszeniem nowej) było pełno voucherów na takie zmiany, oczywiście nie mówię, by je całkowicie usunąć ale zminimalizować ich liczbę. Co do Shiny, to nawiązywałem do oryginalnych gier (i pokecrafta sprzed kilku lat) gdzie shiny miały wartość ekskluzywną czy też kolekcjonerską (dla wielu graczy to cel sam w sobie). Odnośnie komentarza repki i razorra, typowe wyśmianie bez dyskusji i argumentum ad personam, ale czego można się spodziewać po dolnej granicy przeciętności.

• -1 2

mówimy o pokecrafcie który jest teraz a nie o innych oryginalnych grach (nie serwerach) więc mówię ci lepiej zostaw temat shiny bo mam więcej sensownych argumentów 

Edited by matioskilubieplacki
  • -1 2

Więc chciałbym poznać te sensowniejsze argumenty które stoją na wadze po drugiej stronie do takich jak: zwiększenie wartości shiny (cel kolekcjonerski, cel zdobycia ulubionego pokemona w wersji shiny), przez co wzrost zainteresowaniem /losujpoke (chociażby minimalny i tego jestem pewny), ciężej dla wielu graczy "zdobyć wszystko" dlatego dłużej pograją na serwerze (też znam takie osoby).

• -1 1

ogólnie to te sensowniejsze argumenty kontrujące twoje to: większość ludzi kupuje losujpoke ponieważ jest szansa na legendę nie po to aby dropnąć cokolwiek shiny. 2: ważniejsza jest natka i iv (ewentualnie hidennka) a nie jego wygląd. 3: do losujpoke potrzebny jest vip więc i tak zarobki będą fajne bo ludzie będą chcieli otworzyć losujpoke. 4: wartość shiny jest serio mała a i tak ludzie mają ze 100 shiny na nalocie więc zwiększenie ich wartości by nie pomogło ponieważ prawie każdy by se łapał co tydzień

• -1 3

W dniu 1.06.2020 o 12:55, patrykozaur napisał:

Matio, z autopsji wiem, że pod koniec życia serwera na tej edycji (i jeszcze przed ogłoszeniem nowej) było pełno voucherów na takie zmiany, oczywiście nie mówię, by je całkowicie usunąć ale zminimalizować ich liczbę. Co do Shiny, to nawiązywałem do oryginalnych gier (i pokecrafta sprzed kilku lat) gdzie shiny miały wartość ekskluzywną czy też kolekcjonerską (dla wielu graczy to cel sam w sobie). Odnośnie komentarza repki i razorra, typowe wyśmianie bez dyskusji i argumentum ad personam, ale czego można się spodziewać po dolnej granicy przeciętności.

uzywanie laciny na forum dla 13latkow to szczyt pseudointeligencji, jak juz zwracasz sie do ogolu 'siema', to racz utrzymac dyskusje na podobnym poziomie, pozdrawiam

Edited by Razorr6laack
d