Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry mój kolega dostał bana na 30dni niby za skam bo sprzedał beliske bez HW a to nie bylo tak . Poprosił mnie żebym przekazł adminowi zyczu żeby go odbanował a on odda tą niby oszukaną beliske z HW prosze o zgłoszenie .. Wydał na gre 30zł i chciał by naprawić swój błąd prosze go wysłychać o oda swoją beliske z HW tylko prosze żebyście go odbanowali ... i byśmy mogli zapomnieć o spr .. ps: dziekuję drogiej administracji za wysłuchanie ...

• -1 1

Po pierwsze nie ten dział na taki temat. Po drugie ze stałych 43 osób zrobią się stałe 42 osoby. Administracja nie powinna do tego dopuścić.

mam nadzieje że administracja da mu jeszcze jedna szanse .. on naprawi swoje wszystkie błedy... a 2 dni temu kupił vipa i teraz go traci to troszke jest nie fer prosze dać mu drugą szanse a on wiecej tego błędu nie popełni prosze administracje o złagodzenie kary 

Edited by KacperIMleczko1
  • -1 1

W dniu 30.06.2020 o 03:20, KacperIMleczko1 napisał:

sprzedał beliske bez HW

Co tu dużo mówić...Screenshot_2020-07-01-03-44-48-1.thumb.png.9253c0e392621ccfcf682cd1fbd8600f.pngScreenshot_2020-07-01-03-45-36-1.thumb.png.bbb632221dc25c277b721af6299cb0ed.png

• Like 1
  • +1 1

Tak na szczerość to tylko 30 dni więć lepiej niż permik :)

A tak ogólnie, twój kolega wiedział co robi, zrobił to świadomie więć zdanie "dostał bana na 30dni niby za skam bo sprzedał beliske bez HW a to nie bylo tak" nie ma znaczenia tutaj masz temat ---> 

#TheBestDomi

No mógł pomyśleć zanim to zrobił, + taki remczak co wydał około 4000zł mial perma i co xd

Edited by lolek29