Jump to content
Sign in to follow this  
Arejcz

Przeklinanie po 23

Recommended Posts

Dobry wieczór, chciałbym zaproponować przywrócenie możliwości przeklinania po godzinie 23 - ta zasada została usunięta, została usunięta ze względu takiego, że m.in kamilkur07  i kigg (główni prowokatorzy) pozwalali sobie na za dużo na czacie i obrażali/prowokowali innych przez co był syf na czacie, natomiast można zauwazyć, że teraz gdy ich nie ma, czat jest miły i kochany pozdrawiam!!!!
EDIT: Oczywiście bez wyzywania - może być ono karane SUROWIEJ (np. tempbanem czy dłuższym jailem)

Edited by Arejcz
  • Like 6
  • +1 2
  • -1 1

No zgadzam się z tym w chuj. Już pierdolca idzie dostać, że po 23 nie można se kurwą rzucić na chacie. Wcześniej pisałem kurwa japierdole i było super, a teraz mute żenada.

• Like 3
  • -1 1

Nie no ale że jedna z zasad której domagali się gracze nagle została usunięta bezpodstawnie? To że niektóre osoby prowokowały/wyzywały nie były mutowane a przez to tracimy my, gracze którym czasem zdarzy się soczysty K-word (swoją drogą zajebiste określenie). Moim zdaniem ta zasada powinna znów obowiązywać, bez niej czat od 23 jest po prostu nudny, no bo nie oszukujmy się wulgaryzmy użyte w dobry sposób, nie jako przecinek wzbogacają nasz język, podkreślają dane zdanie, barwią je naszymi emocjami. Jest różnica gdy ktoś napisze "Motyla noga złapałem greninje 31/31 torrent, a K-word mać złapałem grene 31/31 torrent. 

• -1 1

Może po 23 nie, ale po 24 to tak.

Raczej o tej godzinie dzieci nie powinny być na serwerze 😛 Ale wątpię że ta propozycja przejdzie.

Jestem za

• Like 1
  • +1 1
  • -1 1

W dniu 22.08.2020 o 22:15, Travkaa_ napisał:

Może po 23 nie, ale po 24 to tak.

Raczej o tej godzinie dzieci nie powinny być na serwerze 😛 Ale wątpię że ta propozycja przejdzie.

Jestem za

Nie odkopuj tematów, przeklinac nie można na chacie, bo gracze negatywnie zdali test, kiedy można było przeklinać.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this