Jump to content
Sign in to follow this  
Szczerbatyy

Zbrojki vs Bronie

Ostateczne starcie Bronie vs Zbrojki  

23 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Przetrwa tylko jedno z nich które przetrwa?

• Zbrojki
      10
    • Bronie typu excalibur ostrość 10 odrzut 5 itd
      13

Recommended Posts

Na serwerze pozostanie tylko jedno.
Poziom trudności wszelakich NPC jest dostosowany do zbrojek, jeżeli wrócą zbrojki regenerka dostanie naturalnie nerfy.
Dlatego bardziej sprawiedliwe są bronie które można zdobyć na wojnach czy innych eventach dzięki którym zadajemy więcej obrażeń, Aczkolwiek decyzja należy do was.
Zbrojki zakładając że wrócą ofc na nefie po części

Czas do 22:00

Edited by Szczerbatyy
  • Like 1
  • +1 1

Administracja: Próbujmy coś zmienić
Gracze: *biją głową ciągle w tą samą ściane*
Znowu gracze: CzEgO aDmInIsTrAcJa NiE wPrOwAdZa ZmIaN

• Like 1
  • -1 1

Ja chciałbym zauważyć jedną rzecz. Jestem jedną z osób, która chcąc nie chcąc uczestniczyła w tworzeniu kilku bossów eventowych jeszcze za czasów starej edycji. Jako osoba, która ,,balansowała" bossa miałem świadomość, że aby gracze z dusk stone zbroją nie pokonali bossa w przeciągu 30 sekund bez straty HP, muszę sprawić, żeby boss był niezabijalny dla przykładowego jasia12. Mówiąc najprościej, jak jeszcze inne zbroje są znośne, to dusk stone to po prostu niezbalansowane gówno i imo jej pasywka powinna być całkowicie usunięta z jakichkolwiek eventów z bossami. Pod uwagę trzeba wziąć też fakt, że wystarczy jedna zbroja, aby 14 osób w gildii miało ją na zawsze, bo nigdy się nie zniszczy. Ze względu na randomów (a o ile dobrze pamiętam ostatnio ludzie płakali, że randomy mają trudno na serwerze) i trud w balansowaniu bossów, jak już wspomniałem, dusk stone zbroja powinna być usunięta albo znerfiona do ziemi. Nie może być tak, że twórcy bossów muszą myśleć jak pogodzić dusk stone zbroję z przykładowo diamentową zbroją jasia12, a potem i tak się okazuje, że nie ma żadnej różnicy, czy boss będzie bił 10 dmg czy 60 dmg, bo i tak dusk stone zbroja nas wyleczy. 

• Like 4

+1. Oddawać tylko dawn stone set reszte se bierzcie. A jasiek to nie jas12 tylko jasiek190 ale jesteś nieczuły.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this