Jump to content
Sign in to follow this  
america_north

co to ma byc faworka jail za bycie lepszym niż idni ?

Recommended Posts

siema tu zbyszeek  dostałem jaila za niby sojuszowanie sie z ZSSR gdyz wygrałem chyba 7 rund pod rząd w evencie gdzie ani razu sie nie zteamowalem razem z zssr a i tak dostaje jaila gdzie goscie sie na mnie teamuja w 2 mam to nawet nagrane a my dostajemy jaila bez dowódow nagrania ze sie teamowalsimy a ja troche taka faworka ze gosciu pisze sobie jedno slowo na chacie daj temu i temu jaila i kazdy sie go slucha bez zadnych dowodów troche słabe zachowanie i tak troche totalnie bez sensu bo jeżeli to ma tak wygladac ze jezeli jestes lepszy od idnych graczy i za to masz miec jaila bo wygrywasz jakis tam event ? mam 8 nagran ale beda mi sie uplodwaly z 2 godziny wiec narazie daje tylko 2 potem najwyżej dam więcej https://studio.youtube.com/video/MkZ9lJanfjI/edit/basic -  

• +1 2
  • -1 2

Zbyszeek zaczełes atakować ZSSR dopiero po tym jak ludzie na chacie zaczeli wypisywać że zssr i zbyszeek mają soja więc no sam byłem na evencie i widziałem //zamykam

a po drugie nie teamowałem sie z mcdipem poprostu focusowaliśmy tego co jest największym zagrożeniem a po drugie na nagraniu widac jak  ja i mcdip sie bijemy wędkami

Edited by Vander
  • +1 1
  • -1 2

13 minutes ago, Vander said:

Zbyszeek zaczełes atakować ZSSR dopiero po tym jak ludzie na chacie zaczeli wypisywać że zssr i zbyszeek mają soja więc no sam byłem na evencie i widziałem //zamykam

a po drugie nie teamowałem sie z mcdipem poprostu focusowaliśmy tego co jest największym zagrożeniem a po drugie na nagraniu widac jak  ja i mcdip sie bijemy wędkami

jak cos to walneliscie sie 1 raz wedka jak to dla ciebie nie jest teaming to zastanow sie nad zyciem serio gosciu.

a i jak cos to mam nagrane z perspektywa spectatora wiec 

Edited by ZSSR
  • +1 1
  • -1 2

25 minut temu, ZSSR napisał:

jak cos to walneliscie sie 1 raz wedka jak to dla ciebie nie jest teaming to zastanow sie nad zyciem serio gosciu.

a i jak cos to mam nagrane z perspektywa spectatora wiec 

tylko wiesz ja go nawet nie znam i sie z nim nie koleguje pomyśl zanim coś napiszesz

• -1 2

Just now, Vander said:

tylko wiesz ja go nawet nie znam i sie z nim nie koleguje pomyśl zanim coś napiszesz

kazdy tak moze powiedziec ja zbyszka tez nie znam nie wiem kto to jest 

Edited by ZSSR
  • +1 1
  • -1 2

Siema, z tej strony Tobby!

Dlaczego robicie problem kolejny raz? Pilnowałem tej wyspy i widzieliśmy z graczami ze teamujecie sie, kilka dni temu też dostaliscie jaila za sojusz i dalej robicie to samo!  Nikomu nie dałem faworki  tylko upewniłem sie czy gracze widzą to samo co ja. Nie mam pojęcia, dlaczego znowu odwalacie cyrk jak poraz kolejny dostaliście kare.. i to niby bez powodu?- za każdym razem był powód ze świadkami.

Dałem wam szanse i unjailowałem was to dlaczego piszecie tą skarge?Sądze, ze temat do zamkniecia, ponieważ mcdip i Vander nie mieli sojusza tylko fokusowali gracza , który miał najwięcej winów. To jest chyba logiczne + nie znają sie. Jak wam bardzo zależy żeby coś dostali, no to daje im ostrzeżnie I NASTĘPNYM RAZEM dam im karę(tak jak wam)//zamykam.

Edited by Tobiaszekkk
  • +1 2

4 minutes ago, Tobiaszekkk said:

Siema, z tej strony Tobby!

Dlaczego robicie problem kolejny raz? Pilnowałem tej wyspy i widzieliśmy z graczami ze teamujecie sie, kilka dni temu też dostaliscie jaila za sojusz i dalej robicie to samo!  Nikomu nie dałem faworki  tylko upewniłem sie czy gracze widzą to samo co ja. Nie mam pojęcia, dlaczego znowu odwalacie cyrk jak poraz kolejny dostaliście kare.. i to niby bez powodu?- za każdym razem był powód ze świadkami.

Dałem wam szanse i unjailowałem was to dlaczego piszecie tą skarge?Sądze, ze temat do zamkniecia, ponieważ mcdip i Vander nie mieli sojusza tylko fokusowali gracza , który miał najwięcej winów. To jest chyba logiczne + nie znają sie. Jak wam bardzo zależy żeby coś to dostali, no to daje im ostrzeżnie I NASTĘPNYM RAZEM dam im karę//zamykam.

https://imgur.com/a/WCA0b9D

I takie typy nie maja jaila sam napisales na tym ss ze "Teamowalismy sie na focusowanie" oni zrobili to samo. Dlatego napisalismy tę skarge. 

• +1 1
  • -1 3

nie chce nic mówic ale team a focus to jest cos innego my z mcdipem sie bilismy wy od siebie sie odwracaliscie i biegliscie na innych

i cos mówisz ze my sie teamowalismy tylko różnica jest taka ze mnie mcdip zepchnął podczas tego jak sie focusowalismy\

ja was nie pojmuje zamiast się przyznać to wy kłamiecie

Edited by Vander
  • -1 1

Just now, Vander said:

nie chce nic mówic ale team a focus to jest cos innego my z mcdipem sie bilismy wy od siebie sie odwracaliscie i biegliscie na innych

i cos mówisz ze my sie teamowalismy tylko różnica jest taka ze mnie mcdip zepchnął podczas tego jak sie focusowalismy

a masz jakis dowod ze tak robilismy ? 

• -1 3

Just now, Tobiaszekkk said:

Daje mcdip123 i Vander ostrzeżenie, jak bedzie podobna akcja to zostaną ukarani.

Szkoda ze my nie dostalismy ostrzezenia. Dales odrazu jaila troche sie cos tu nie zgadza nic nie mowie ale troche faworka. 

• -1 3

1 minutę temu, ZSSR napisał:

a masz jakis dowod ze tak robilismy ? 

prawie każdy na tym evencie pisał ze macie soja gosciu //zamykam

wam dał jaile bo juz jedna sytuacja taka była gdzie mieliscie perfidny sojusz

Edited by Vander
  • +1 1
  • -1 1

Teraz, ZSSR napisał:

Szkoda ze my nie dostalismy ostrzezenia. Dales odrazu jaila troche sie cos tu nie zgadza nic nie mowie ale troche faworka. 

Dałem wam unjaila wiec no, dałem kazdemu szanse .

• +1 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this