Jump to content
Lubo5_26

sojusz na piekle

Recommended Posts

tutaj zssr zrobil filmik jak mam soja z karixonem https://www.youtube.com/watch?v=R8aaikh24Zg&feature=youtu.be  dostalem z nim jaila 4h. A na filmiku widac jak rzucam wedka w karixona to wnosze o unjaila pozdrawiam Lutomirek

edit: na poczatku filmiku widac jak wedka spadala po rzucie w karixona 

edit2: wczoraj zssr mial jaila za anty knocka w lewyn dolnym rogu na filmiku widac jakies zewnętrzne oprogramowanie pozdrawiam

Edited by Lubo5_26
  • Like 1

Jezeli to jest sojusz to ja jestem adminem tego serwera 

a tak na serio, robilem milion takie czegos ja na tym filmie to gdzie moj jail na 1mln h xD?

Edited by dominik493
  • Like 4
  • -1 2

Dobrze teraz coś z mojej strony kochany Seyelu. Teorytycznie rzecz biorąc to faktycznie we dwóch baliście się do siebie podejść, ponieważ obaj byliście w bardzo dobrej pozycji. Faktem też jest iż rushowanie takiego kogoś byłoby idiotyzmem. Praktycznie jednak jestem pewny że mieliście razem sojusz i zamiast płakać na forum, że masz jaila i wbijać na śmieszne multikonta (swoją drogą troche cringowe) powinieneś przyjąć to na klate jako mężczyzna (bo chyba nim jesteś). Ja bym uznał to jako po prostu sojusz. Zostawię jednak ten temat moim współziomkom z administracji. Serdecznie pozdrawiam. 

Edited by Arejcz
  • -1 1

ta zasada nie powinna istnieć, jest na serwerze tylko dlatego, że anavel ciągle płakała, że się na nią focusują

• Like 1
  • +1 1

Godzinę temu, Nikt napisał:

Dobrze teraz coś z mojej strony kochany Seyelu. Teorytycznie rzecz biorąc to faktycznie we dwóch baliście się do siebie podejść, ponieważ obaj byliście w bardzo dobrej pozycji. Faktem też jest iż rushowanie takiego kogoś byłoby idiotyzmem. Praktycznie jednak jestem pewny że mieliście razem sojusz i zamiast płakać na forum, że masz jaila i wbijać na śmieszne multikonta (swoją drogą troche cringowe) powinieneś przyjąć to na klate jako mężczyzna (bo chyba nim jesteś). Ja bym uznał to jako po prostu sojusz. Zostawię jednak ten temat moim współziomkom z administracji. Serdecznie pozdrawiam. 

>podaj argumenty dlaczego ziomek nie ma sojuszu
>pizda chuj napisz sekundę  później, że ma sojusz
>??? XD

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.