Jump to content
Sign in to follow this  
america_north

banned

Recommended Posts

siema tu zssr zbyszeek i letoa Chcielismy bys my przeprosić administracje za nasze czyny I dogadać sie o wspólnego unbana wiemy o tym ze było to nie potrzebne zachowanie który nie powinło wystąpic Lecz Miejmy to na uwadze ze Ax3n przez którego to wrzytstko sie wydarzyło / innmy słowem dodał letoe do dzialki gdzie zyczy zabronił dodawania do działki ?  (gdyby nie to ze ax3n dodal letoe do działki nic by sie nigdy nie wydarzyło wiec tak poraz drugi Chcielismy  bys my przeprosić za to co sie wydarzyło gdy by dało sie dostać unbana np z możliwością dalszej gry na pokecraftcie gdzie za to co zrobiliśmy o możliwościach Dalszej rozgrywki ale ze np Zrobicie full clear kont gdzie nic nie  bedzie i poprostu da to nam  możliwość zagrania od nowa na pustych kontach/albo poprostu zostawic bana na ale dac możliwością grania na innym koncie jest nam bardzo przykro i przepraszamy : / 

fdasfasdfasdfasdfas.PNG

  • +1 1
  • -1 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby przepraszasz, a tak naprawde obwiniasz Axen, nie jest to fajne z Twojej strony, zastanów się nad tym że Axen Wam zaufał a Wy nadużyliscie jego zaufania, jestem na nie, ban jak najbardziej Wam się należy i możliwość ub gdy nie rozumeicie tego co zrobilsici nie jest dobrym pomysłem.

  • Like 3
  • +1 1
  • -1 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmieszne troszke, tzn. "gdyby nie to ze ax3n dodal letoe do działki nic by sie nigdy nie wydarzyło" nic by sie nie wydarzyło gdybyście nie próbwali swych brudnych sztuczek ;D. Więc wsm powinniście siebie obwiniać. Co nie oznacza ze pan Ax3n jest bez winy. Ale jak najbardziej za ub i granie na nowych kontach!.

  • +1 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli przy wyjściu ze sklepu leży produkt i go zabierzesz to wina sprzedawcy ze nie zabezpieczył go?

Nie, nikt normalny tego nie zabierze simple

 

pozostaje ban na nicki aczkolwiek możecie grać pod innym nickiem, i jest to ostatnia szansa następna jazda skończy się bezwarunkowym banem.

  • Like 1
  • +1 1
  • -1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×