Jump to content
Sign in to follow this  
ciuszekEVER

Konkurs pt. „Najlepsze pokemonowe wspomnienie”

Recommended Posts

Hejka~ Tak jak obiecałam będę organizować konkursy a to pierwszy z nich. 

Jest to konkurs plastyczny polegający na tym, abyście sobie przypomnieli jakąś najlepszą chwilę spędzoną z wybranym waszym pokemonem(na serwerze).Mogą to być np. Zabawne, straszne, piękne, smutne zdarzenia.To od was zależy co uznacie za ciekawe. Styl pracy dowolny może być to: rysunek, fotografia, coś ulepionego, nawet ugotowanego, nie ograniczajcie się. A tutaj kilka zasad konkursu:

1.Zakaz plagiatu innych prac, można się jedynie wzorować

2.Prace wysyłamy do 20 września 00:00

3.Każdy może wysłać tylko jedną pracę

4.Pracę należy podpisać nickiem + nazwą serwera

5.Prace wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę

6.Są 3 miejsca, i każdy kto dostanie się na podium zostanie nagrodzony w następujący sposób:

1 miejsce—>   7 dni VIP + 500 bz + 3xlp

2 miejsce—> 250 bz + 2xlp

3 miejsce—> 200 bz + 1xlp

Powodzenia!❤️

3D74B60C-114A-479F-B488-921D1553E568.jpeg

Edited by ciuszekEVER
  • Like 1
  • -1 2

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

˗ˏˋ ♡《𝐏𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐚 𝐦𝐨𝐣𝐚 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐦𝐞𝐠𝐚 𝐞𝐯𝐨𝐥𝐮𝐜𝐣𝐚 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐨𝐜𝐳𝐞𝐬𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐚𝐣𝐚𝐜 𝐦𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐮𝐥𝐮𝐛𝐢𝐨𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐩𝐨𝐤𝐞𝐦𝐨𝐧𝐚 ^^
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
˗ˏˋ ♡《𝐏𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐛𝐲𝐥𝐚 𝐫𝐲𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐚 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧𝐢𝐞 𝐰 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐢𝐞 𝐈𝐛𝐢𝐬 𝐏𝐚𝐢𝐧𝐭 𝐱

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

konkurs.png

Edited by Aki
  • Like 2
  • +1 1
  • -1 5

Jak coś wysyłam pracę Vandera, za niego bo nie ma takiej możliwości, a regulamin tego nie zakazuje soo ;3

„Praca by :Vander 
Opis: zajecie 1 miejsce przez Vandera i jego trenera togekissa ahh to byly zabawne chwile jak sie patrzalo na te flinche i rage axena xD”

29E7DDA3-A68F-44CB-8341-A72711D8E7BF.jpeg

• Like 3
  • +1 1

Praca na kartce A4, kredki akwarelowe + elementy narysowane na tablecie graficznym. :] (sorki za te rzeczy na rogach kartki ale mi się pogięła od wody)
Rysunek przedstawia mnie i moje dwa ulubione pokemony podczas pierwszego wejścia na Safari.

jb7tOmP.png

• Like 5

Przedstawiam wam mojego pikachu w wersji halloween długo pracowałem i nie mam vipa dajcie wygrać pls :(
 image.thumb.png.a833137df461590fe110a0ddeb78191f.png

Edited by wiktor212
nyga
  • +1 1

Pierwszy art zrobiony w GIMPIE. Tytuł to ,,Pierwsze zalogowanie na serwer", które miało miejse ok. 3 tygodnie temu  (02.09.2020).                                          

Nick: Raihan

Robiłem to 6 godzin xD

Ps. wciąż nie ogarniam cieniowania... musze się poduczyć

konkurs.png

Edited by Raihan
  • Like 2
  • +1 1

Siema, obrazek przedstawia sielankową wersję mojej działeczki na której mieszkam z moim karykaturalnie wielkim Infernape'm (serio on jest wysoki na 9 bloków).

Praca wykonana cyfrowo w programach Gimp/Fire Alpaca.

konkurs.png

• Like 2

Wyniki Konkursu: 

1 miejsce: Arventh

Tak jeszcze dodam od siebie, że świetnie zobrazowałaś to wspomnienie, użyłaś dużo kolorów fajnej perspektywy-dlatego pierwsze miejsce leci do ciebie ^^

2 miejsce: Raihan

Bardzo miło zaskoczyłeś mnie swoją pracą, bo nawet pozorne pierwsze zalogowanie do serwera, udowodniłeś, że chociażby spawn można przedstawić w bardzo ciekawy,  realistyczny sposób.Dlatego drugie miejsce trafia do ciebie :)

3 miejsce: Aki

Twoja praca również trafia na podium ze względu na ciekawe wybrane wspomnienie i ładną pracę, przede wszystkim estetyczną pracę, w której perspektywa również została dobrze dobrana.Poza tym jako jedyna postanowiłaś wybrać wspomnienie o mega ewolucji, więc tutaj też plusik za oryginalność.

Reszta prac albo nie była do końca na temat(konkretne wspomnienie, które wam się przytrafiło, lub brak pokemona w waszym dziele)albo brakowało troszeczkę umiejętności manualnych.Nie mniej jednak dziękuję wszystkim za udział w konkursie, może poszczególnym pracom uda się wręczyć nagrodę pocieszenia.

Pozdrawiam cieplutko~ 

Edited by ciuszekEVER
  • Like 1
  • +1 1