Jump to content
Sign in to follow this  
denek

REGULAMIN SERWERA

Recommended Posts

Hidden
٠•● Regulamin Serwera Pokecraft.pl ●•٠· 

✩ Każdy użytkownik rejestrujący się na serwerze pokecraft.pl zobowiązany jest do zapoznania i zaakceptowania poniższego regulaminu. ✩1. Nick (nazwa) gracza:

Nazwy (nick), które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, polityczne, seksualnie powiązane, związane z narkotykami czy zawierające dane innej osoby są zakazane i karane banem.
 

2. Gra:

a) Pisząc identyczne albo podobne teksty, przekleństwa, wulgaryzmy, treści obrażające innych graczy, wysyłając te same wiadomości w ciągu krótkiego okresu czasu (spam), będzie karane mutem (wyłączeniem z dyskusji chat) lub nawet banem (wykluczeniem z gry).
b) Zakazane jest reklamowanie zawartości, która jest nie ustosunkowana do gry albo proponowania rzeczy za realne pieniądze (PSC).
c) Groźby w kierunku graczy będą od razu karane banem.

d) Wykorzystywanie błędów gry będzie natychmiastowo karane banem lub perm jailem. Jeśli znajdziesz błąd zgłoś go do administracji.
e) Używanie nieoficjalnych programów do gry (Poke radar, itp.) będzie karane banem
f) Próba kradzieży czyjegoś konta jest karana natychmiastową blokadą konta.
g) Dla konta zablokowanego, zbanowanego, usuniętego z gry na serwerze, nie są zwracane płatne dni dotyczące konta VIP, ani przedmioty (rzeczy) zakupione w sms shopie serwera, nie są tez zwracane złapane pokemony. Nie jest też zwracana równowartość poniesionych kosztów, ani punkty premium.
h) Każdy opiekun gry (administrator / moderator) ma prawo zablokować gracza, który naruszył zasady regulaminu, prawo lub zachowywał się wbrew normom społecznym.
i) Zakazuje się odsprzedawania konta innym graczom. W takich przypadkach wszelkie reklamacje zostają anulowane, a konto kupującego jak i sprzedającego zostaną zablokowane bezterminowo.
j) Każdy gracz z kontem VIP ma możliwość do zmiany SKIN-a na stronie http://pokecraft.pl/skin/ oraz do JEDNORAZOWEJ komendy /losujpoke. Dzięki temu VIP może wylosować sobie jednego pokemona łącznie z niektórymi legendami.
k) Wszelkie informacje dotyczące konta VIP znajdują się na stronie http://pokecraft.pl/sms-shop/

3. Inne
a) Serwer Pokecraft.pl to gra online, w której codziennie spotykają się ludzie z całej Polski jak i nie tylko. Jako gwarancję na to żeby ta gra była miłą rozrywką dla wszystkich, opiekunowie serwera oczekują od wszystkich graczy aby zachowywali się w sposób racjonalny i uprzejmy.
b) Serwer nie ponosi odpowiedzialności za przejęcie czy utratę konta.

c) Administracja zastrzega sobie prawo do czasowych przerw serwera w celu konserwacji, restartu i innych określonych działań.
d) Wszelka forma reklamy (na serwerze, forum, ts) jest bezwzględnie karana banem na adres IP.
e) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zaginione przedmioty, pokemony. Zwroty przedmiotów odbywają się w szczególnych (wyjątkowych przypadkach) po okazaniu dowodów ich posiadania lub nabycia w SMS SHOP.


4. Podsumowanie:

 

Naruszanie lub usiłowanie naruszenia zasad może doprowadzić do czasowego zawieszenia konta. Kara jest zależna od powagi naruszania zasad oraz zapiskach wcześniejszych kar gracza. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania! Każdy gracz ma obowiązek zapoznać się z aktualnym regulaminem gry na serwerze, SMS SHOP i forum. Każdy gracz ma obowiązek zapoznać się z powyższym regulaminem przed przystąpieniem do rozgrywki na serwerze Pokecraft.pl

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×