Jump to content
KoniczynaMalfaj

[Odrzucone] iliseq - Odwołanie od bana na discord

Recommended Posts

Nick z gry: iLiseq
Nick z forum: KoniczynaMalfaj
Rodzaj kary: Ban na discordzie
Powód kary: Zostałem zbanowany za wysłanie "zjdęcia malka" które nie było tak naprawde jego. Zostałem poinformowany przez pewnego osobnika, że malkowski napisał do pana Travki że wysłaliśmy jego zdjęcie bez żadnych dowodów. Tak pozatym to wysyłałem emoji z discorda pewnego gdzie były też moje zdjęcia (takie ekipowe) i nie wiedziałem do końca czyje to zdjęcie ale zostałem poinformowany że to nie był Paweł. Nie jestem jedyny oszukany przez Malka jeszcze Wiktor i podobno Mcdip dostał bana. Mam nadzieję że uda mi się wywalczyć nam unbana a trava dawaj na halke zara
Kara nadana przez: @Travkaa_

Oznacz administratora znakiem @(nick)
Argumentacja wraz z dowodami: Zostałem poinformowany przez pewnego osobnika, że malkowski napisał do pana Travki że wysłaliśmy jego zdjęcie bez żadnych dowodów. Tak pozatym to wysyłałem emoji z discorda pewnego gdzie były też moje zdjęcia (takie ekipowe) i nie wiedziałem do końca czyje to zdjęcie ale zostałem poinformowany że to nie był Paweł. Nie jestem jedyny oszukany przez Malka jeszcze Wiktor i podobno Mcdip dostał bana. Mam nadzieję że uda mi się wywalczyć nam unbana a trava dawaj na halke zara

Edited by Travkaa_

Share this post


Link to post

Cześć @KoniczynaMalfaj!

Nie szkodzi kogo wysyłałeś, jeżeli nie wiesz kogo to jest dokładnie emotka, a raczej wiedziałeś, to raczej nie robi się takich rzeczy...

Jako że dostałem dowód w postaci zdjęcia, jak wygląda malek, to niestety muszę ciebie poinformować że emotka którą wysłałeś, to był właśnie on.
Ale unbana możesz zawsze kupić na naszej stronie, póki jest przecena :DD 
 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...