Jump to content
Sign in to follow this  
denek

REGULAMIN SMS-SHOP

Recommended Posts

·٠•● Regulamin SMS Shop ●•٠·


 

✩ Każdy użytkownik rejestrujący sie na stronie pokecraft.pl zobowiązany jest do zapoznania i zaakceptowania poniższego regulaminu. ✩1. Regulamin dotyczy SMS SHOP, który znajduje się na podstronie serwisu Pokecraft.pl --> http://pokecraft.pl/sms-shop/
2. Wszystkie przedmioty i usługi w SMS Shop kupujemy za pomocą wirtualnej waluty liczonej w punktach premium (skrót PP).

 

Zakupy1. Kiedy Twój poprawnie wysłany SMS zostanie dostarczony otrzymasz SMS zwrotny z kodem.
2. Po otrzymaniu kodu SMS i wpisaniu go w formularzu, na stronie pokecraft.pl, na obecnie zalogowane konto zostanie automatycznie doładowana określona ilość punktów premium (PP), które następnie mogą być zamienione na wirtualne przedmioty w grze.
3. W przypadku płatności przelewem, po jego zaksięgowaniu (z kart kredytowych i banków internetowych z listy, jest to kwestia paru sekund) na obecnie zalogowane konto zostanie automatycznie doładowana określona ilość punktów premium, które następnie mogą być zamienione na wirtualne przedmioty w grze.
4. Administracja nie odpowiada za źle wpisane treści SMS lub SMS-y wysłane na nieprawidłowy numer (w takich przypadkach prosimy o pilny kontakt na poniższy adres email). Nie odpowiadamy za zagubione itemy.
5. Zakupione kody, punkty premium, przedmioty w grze nie podlegają zwrotom.

6. Wszystkie ceny podane w SMS SHOP są cenami brutto (z wliczonym podatkiem VAT). Dokładny cennik widoczny będzie po zalogowaniu do serwisu SMS SHOP.

 

Reklamacje1. W przypadku braku kodu zwrotnego, błędnie wpisanej treści lub pod błędny numer, prosimy o pilny kontakt na niżej wskazany adres w celu jej korekty. Po rozpatrzeniu reklamacji u operatora, skorygujemy treść, a użytkownik otrzyma prawidłowy kod SMS.
2. W razie innych problemów z działaniem usługi (wpisaniu błędnej treści w celu korekty) należy kontaktować się z działem REKLAMACJE I POMOC 24h : [email protected].

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×