Jump to content
ostry714

Skarga[cokuu123]

Recommended Posts

Twój nick z gry: ostry714
Nick gracza, na którego składasz skargę: cokuu123
Data i czas zdarzenia: 16.12.2022 godziny wieczorne do dnia dzisiejszego
Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie na serwerze i nagle coku dostrzegł mnie na czacie, że coś pisze. Zaczął w moją stronę wysuwać oskarżenia w sprawie skinów do exeggcutów, które zrobił mój kolega i dostał perm bana. Zaczął wysyłać screeny w których pokazywał, że chciałem takiego skina zrobić, ale nie zrealizowałem pomysłu. Później zaczął wysyłać screeny z prywatnej konwersacji mojej i Aki, żeby mnie prowokować i wyzywał mnie od pedofila, nazywał leksiem. Trochę mnie poniosły emocje i napisałem, że ma małe jajka i wtedy zaczęło się przekomarzanie na czacie. Ja zacząłem poruszać tematy legendy albo kasy za turniej i jego próby odejścia z serwera przez hejt na jego budowle, a on zaczął mnie wyzywać o brak ambicji, wypominał mi gdzie pracuje i że w życiu mi nie wyszło. Zakazywał prawa do głosu graczowi RazorrBlaack, a administracja nie powinna zakazywać graczom wyrażać własnych opinii.W końcu odpalił mi się rage po tych wszystkich prowokacjach i zacząłem go wyzywać, trochę niepotrzebnie ale emocje wzięły górę. Zaczęły się obustronne wyzwiska. Po kilku minutach ochłonąłem i nic więcej do niego nie pisałem.
W dniu wczorajszym, gdy rozmawiałem z moją gildią coku zaczął pierw pisać do Razora, a później do Hamtara i pytał ich o relacje ze mną, tak jakby chciał ich przekreślić z góry za zadawanie ze mną. Do razora wysyłał screeny żeby go zniechęcić do mnie.
W dniu dzisiejszym sprawdziłem forum na którym widnieje list coka. Nawiązał tam w nim do mojej prywatnej sprawy z pewną użytkowniczkom i zaczął chwalić się, że pokazał całemu serwerowi wycięte screeny z konwersacji. Na podstawie tych screenów zaczął nazywać mnie pedofilem, a warto nadmienić, że jest to pomówienie.
Gdy spojrzałem dziś na discorda zauważyłem graczy letoa i zssr posiadających moje zdjęcia z Facebooka jako zdjęcia profilowe. Niestety to tylko podejrzenia, ale jestem w stanie uwierzyć, że coku za tym stoi żeby się zemścić na mnie. Często z nimi przesiadywał na kanałach, ale to tylko spekulacja.
Sam nie jestem bez winy, bo też przesadziłem z wyzwiskami , ale mam nadzieję, że Wysoki Sąd Szczerbatkowski, Szejk zyczu i Pierwsza Dama Nikafox rozpatrzą moją apelacje.

Dowody: Screeny w załączniku, jeśli nie wystarczą wszystko jest w logach serwera z dnia 16.12.2022

1.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

2.png

  • Like 3

Share this post


Link to post

W skrócie uważam ze coku przesadził podając dane osobowe ostrego słyszałem dziś na kanale że podawał on je dorminkowi. Myślę że raczej ta skarga nie da dużo ponieważ tak jak powiedział pewien gracz (z rangą) cokuu123 jest inaczej traktowany niż reszta graczy tego serwera i że chyba każdy gracz grający tutaj dłuższa chwilę to wie. Wiem że większość osób tego serwera wolałaby żeby ich dane osobowe nie były rozpowiadane a sam coku bedąc w administracji powinien stosowac sie do okreslonych regul a pytanie innych o relacje z nim wydaje się szukaniem siłę złego zdania na ostrego.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Patryk_356

  • Like 2

Share this post


Link to post

Dlaczego ,,dorosła" osoba która znajduje sie w adm. zamiast dawać dobry przykład poniża psychicznie gracza oraz pomawia publicznie o okropne rzeczy takie jak pedo*?
Gra tu wiele bardzo młodych osób a serwer który powstał w celu grania,tworzenia społeczności zmienia się w wywlekanie prywatnych spraw takich jak rodzina.

Zyczu, Szczerbaty powinniście się zastanowić czy zezwalanie na takie rzeczy jest w porządku, bo nie idzie to w dobrym kierunku.

ddd.png

Bez tytułu.png

  • Haha 1

Share this post


Link to post

Moim zdaniem nie wiem o co chodzi ale fajnie sie to czyta. Pozdrawiam <3 

 

Edited by zssr.

Share this post


Link to post

Zacznijmy od tego, że myślałem, iż konflikt zostanie zakończony. Ty wysłałeś swojego skina, ja zrobiłem swoje. Niestety jak widać nie potrafisz załatwiać konfliktów w normalny sposób.

Nie zrzucaj winy na Senkuu, ponieważ z konwersacji msg wynika, że ty stoisz za tym skinem. Nie użyjesz jego jako kozła ofiarnego, przykro mi. Mało tego- ty sam się na chacie przyznałeś, że stoisz za wykonaniem skina skleroza appeared I guess?

Za skina mógłbym ciebie zbanować, aczkolwiek stwierdziłem, że adekwatną karą będzie ukazanie screena sprzed 2 lat na którym startujesz do niepełnoletniej dziewczyny. 

Wielokrotnie piszesz, że poniosły Ciebie emocje. Nie jest to żadne wytłumaczenie. Rzeczy, które pisałeś były przynajmniej nie na miejscu i jak wyżej mogłem ukarać Ciebie banem. Jeżeli nie radzisz sobie z emocjami, zapisz się do psychologa, na pewno kilka wizyt ci się w takim razie przyda.

Nie podpinaj wszystkiego pod wyzywanie, serio XD? brak ambicji to wyzwisko XD? To ty pierwszy napisałeś, że nie mam życia i gram TYLKO na serwerze z pokemonami, co jest pomówieniem i to bardziej podpina się pod wyzwisko. Dodając również, że masz dalej 4 dni więcej przegrane przez ostatnie 90 dni i nie tłumacz się, że głównie to ty na chacie piszesz. Jeśli szukasz konwersacji- zapraszam na fora temu przeznaczone.

W tym samym wersie napisałeś, że próbowałem odejść z serwera przez hejt na moje budowle. To również jest pomówieniem, taka sytuacja nigdy nie miała miejsca i nie wycieraj swojej mordy faktem, że nie nagrałeś tamtej rozmowy. Wszystko to, co piszesz musi zostać poparte jakimś dowodem.

Zacytowałeś mnie, że ,,w życiu ci nie wyszło''. Przykro mi, napisałem na chacie, że na studiach ci nie wyszło. Wielu osobom o tym pisałeś/mówiłeś, więc chyba problemu z tym nie masz. Pisząc skargę zalecam się najpierw dobrze przygotować, bo jak do tej pory wygląda ona na bardzo chaotyczny zlepek randomowych rzeczy. Nawiązanie do pracy w Zus-ie jest tylko zaznaczeniem całej sytuacji, że się poddałeś i nie masz większych ambicji. Coś w tym było złego? myślałem, że żadna praca nie hańbi, ale jeśli tobie to sprawia problem, przykro mi, że wybrałeś sobie takie miejsce pracy.

Napisałeś, że zakazałem razorowiblack się wypowiadać. Otóż nie, napisałem, że jego komentarze są zbędnę-  w końcu nie z nim załatwiałem sprawę, tylko z Tobą ostry. Na koniec razorblack dopisał, żebym dotknął trawę, czym odbiłem ,,zaraz ciebie wyślę po dotnięcie trawy razor''. Razorblacka nie zmutowałem, dalej mógł pisać, więc nie zabroniłem mu możliwości wypowiedzi. Przykro mi ostry- kolejne pomówienie z twojej strony.

W całej tej konwersacji mogłem używać wyzwisk brzydkich i niestosownych, lecz ich nie użyłem. Wiesz dlaczego? dałbym tobie pretekst, żeby pisać do szczerbatka. Niestety wyzwiska były jednostronne. No chyba, że pod wyzwisko podpinasz słowo tchórz. No w tej sytuacji, mój błąd- nie powinienem ciebie tak nazwać ze względu na to, że nie chciałeś o całej sytuacji porozmawiać na discordzie w rozmowie prywatnej. Twoją linią obrony była zepsuta karta dźwiękowa(nie pamiętam). Wydaje mi się, że masz telefon, na spokojnie mogłeś się przykładowo w tej sytuacji połączyć się ze mną w taki sposób.

Wczoraj faktycznie pisałem do Hamtarka oraz do razora. Zachowanie Hamtara sprzed kilku dni można nazwać przynajmniej dziwnym(wiadomość o tym, że ma do mnie 150km oraz, że nie lubi jak ktoś się z kogoś naśmiewa) , dlatego zapytałem się go czy między nami jest wszystko OK. Jeśli chodzi o razora, pisałeś, że jak ty odejdziesz- serwer straci top donatora i jest przynajmniej nie na miejscu w stosunku do razora, bo za niego podejmujesz decyzje. Traktujesz w tej sytuacji razora w sposób przedmiotowy i  dodatkowo podkreśliłem razorowi w konwersacji, że nie chcę go do ciebie zniechęcać. Jeśli tak dobrze prowadzicie ze sobą rozmowy, chyba powinniście wszystko sobie przesyłać, a nie to co istotniejsze. Na miejscu razora oczywiście, odwróciłbym się od ciebie. Napisałeś, że chciałem ich przekreślić za to, że się z tobą zadają, otóż nie i bardzo nadinterpretowujesz tą sytuację. 

Jeżeli chodzi o sam list- każdy czytając go nie bierze go na poważnie. Każdą złą cechę przemieniłem na dobrą oraz dodałem kilka faktycznie dobrych rzeczy, które zrobiłem dla serwera. Jeżeli bardzo boli Ciebie wers z twoją osobą w roli głównej- mogę go usunąć, nie mam z tym żadnego problemu, aczkolwiek same listy ma czytać szczerbatyy, a co za tym idzie na swoją własną odpowiedzialność go przeczytałeś. Dodam również, że nazwałem siebie super bohaterem Konopskim. Konop pomówił Leksia, w sprawie ze stycznia. Nazwał go pedofilem i za to zjechał go cały Internet. Twoja sytuacja jest całkiem bliźniacza. W odwecie za skina wysunąłem brudy sprzed kilku lat. Na jednym z nich chciałeś przywalić w drzewo, bo 14 letnia dziewczyna nie chciała z tobą być. Jest to przynajmniej niemoralne, bo

1. chciałeś popełnić samobójstwo i wywrzeć na niej presję, że jeśli nie zmieni zdania, przy następnej okazji to zrobisz

2. jeżeli chcesz być z drugą osobą w związku pytaj się jej o wiek, w ten sposób unikniesz problemów

Niestety nie mam screenów z całej konwersacji, nie znam twoich byłych zamiarów względem tej dziewczyny, więc faktycznie nie powinienem Ciebie od razu nazywać pedofilem. Jest to mój błąd i się do niego przyznaję. Jak mój kolega po fachu Konopski, dokonałem zbyt mało researchu. Dla mnie jest to niestety wciąż niemoralne, ponieważ byłeś w tej sytuacji grubo po ukończeniu 18 roku życia i startowałeś do 14 letniej dziewczyny.

Jeżeli chodzi o Letoa i ZSSR, nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że za tym stoję. Ja swojej zemsty już dokonałem i jak wyżej napisałem, temat uznałem za zakończony. Każdy ma dostęp do twojego konta na FB i powinieneś z nimi rozwiązać tą sytuację, a nie dołączać jeszcze mnie o niej.

Na koniec dorzucę jeszcze kilka screenów z całej konwersacji, bo jeśli Ty wrzucasz wszystko to, co mnie w złym świetle stawia, dlaczego ja mam tego nie zrobić?

735187765_Zrzutekranu(1164).png.61e29045056b1f1a94d506478cde9508.png

828111598_Zrzutekranu(1167).png.9d23393aa5d35acd83c1d273828ec71f.png

39048414_Zrzutekranu(1168).png.64b9020657ce83e5866f70a570b3a823.png

801552064_Zrzutekranu(1183).png.aad7fe86a3ed37a25b26acd2ad035f61.png

Edited by cokuu123
  • Like 3

Share this post


Link to post
2 minuty temu, cokuu123 napisał:

Zacznijmy od tego, że myślałem, iż konflikt zostanie zakończony. Ty wysłałeś swojego skina, ja zrobiłem swoje. Niestety jak widać nie potrafisz załatwiać konfliktów w normalny sposób.

Nie zrzucaj winy na Senkuu, ponieważ z konwersacji msg wynika, że ty stoisz za tym skinem. Nie użyjesz jego jako kozła ofiarnego, przykro mi. Mało tego- ty sam się na chacie przyznałeś, że stoisz za wykonaniem skina skleroza apperaed I guess?

Za skina mógłbym ciebie zbanować, aczkolwiek stwierdziłem, że adekwatną karą będzie ukazanie screena sprzed 2 lat na którym startujesz do niepełnoletniej dziewczyny. 

Wielokrotnie piszesz, że poniosły Ciebie emocje. Nie jest to żadne wytłumaczenie. Rzeczy, które pisałeś były przynajmniej nie na miejscu i jak wyżej mogłem ukarać Ciebie banem. Jeżeli nie radzisz sobie z emocjami, zapisz się do psychologa, na pewno kilka wizyt ci się w takim razie przyda.

Nie podpinaj wszystkiego pod wyzywanie, serio XD? brak ambicji to wyzwisko XD? To ty pierwszy napisałeś, że nie mam życia i gram TYLKO na serwerze z pokemonami, co jest pomówieniem i to bardziej podpina się pod wyzwisko. Dodając również, że masz dalej 4 dni więcej przegrane przez ostatnie 90 dni i nie tłumacz się, że głównie to ty na chacie piszesz. Jeśli szukasz konwersacji- zapraszam na fora temu przeznaczone.

W tym samym wersie napisałeś, że próbowałem odejść z serwera przez hejt na moje budowle. To również jest pomówieniem, taka sytuacja nigdy nie miała miejsca i nie wycieraj swojej mordy faktem, że nie nagrałeś tamtej rozmowy. Wszystko to, co piszesz musi zostać poparte jakimś dowodem.

Zacytowałeś mnie, że ,,w życiu ci nie wyszło''. Przykro mi, napisałem na chacie, że na studiach ci nie wyszło. Wielu osobom o tym pisałeś/mówiłeś, więc chyba problemu z tym nie masz. Pisząc skargę zalecam się najpierw dobrze przygotować, bo jak do tej pory wygląda ona na bardzo chaotyczny zlepek randomowych rzeczy. Nawiązanie do pracy w Zus-ie jest tylko zaznaczeniem całej sytuacji, że się poddałeś i nie masz większych ambicji. Coś w tym było złego? myślałem, że żadna praca nie hańbi, ale jeśli tobie to sprawia problem, przykro mi, że wybrałeś sobie takie miejsce pracy.

Napisałeś, że zakazałem razorowiblack się wypowiadać. Otóż nie, napisałem, że jego komentarze są zbędnę-  w końcu nie z nim załatwiałem sprawę, tylko z Tobą ostry. Na koniec razorblack dopisał, żebym dotknął trawę, czym odbiłem ,,zaraz ciebie wyślę po dotnięcie trawy razor''. Razorblacka nie zmutowałem, dalej mógł pisać, więc nie zabroniłem mu możliwości wypowiedzi. Przykro mi ostry- kolejne pomówienie z twojej strony.

W całej tej konwersacji mogłem używać wyzwisk brzydkich i niestosownych, lecz ich nie użyłem. Wiesz dlaczego? dałbym tobie pretekst, żeby pisać do szczerbatka. Niestety wyzwiska były jednostronne. No chyba, że pod wyzwisko podpinasz słowo tchórz. No w tej sytuacji, mój błąd- nie powinienem ciebie tak nazwać ze względu na to, że nie chciałeś o całej sytuacji porozmawiać na discordzie w rozmowie prywatnej. Twoją linią obrony była zepsuta karta dźwiękowa(nie pamiętam). Wydaje mi się, że masz telefon, na spokojnie mogłeś się przykładowo w tej sytuacji połączyć się ze mną w taki sposób.

Wczoraj faktycznie pisałem do Hamtarka oraz do razora. Zachowanie Hamtara sprzed kilku dni można nazwać przynajmniej dziwnym(wiadomość o tym, że ma do mnie 150km oraz, że nie lubi jak ktoś się z kogoś naśmiewa) , dlatego zapytałem się go czy między nami jest wszystko OK. Jeśli chodzi o razora, pisałeś, że jak ty odejdziesz- serwer straci top donatora i jest przynajmniej nie na miejscu w stosunku do razora, bo za niego podejmujesz decyzje. Traktujesz w tej sytuacji razora w sposób przedmiotowy i  dodatkowo podkreśliłem razorowi w konwersacji, że nie chcę go do ciebie zniechęcać. Jeśli tak dobrze prowadzicie ze sobą rozmowy, chyba powinniście wszystko sobie przesyłać, a nie to co istotniejsze. Na miejscu razora oczywiście, odwróciłbym się od ciebie. Napisałeś, że chciałem ich przekreślić za to, że się z tobą zadają, otóż nie i bardzo nadinterpretowujesz tą sytuację. 

Jeżeli chodzi o sam list- każdy czytając go nie bierze go na poważnie. Każdą złą cechę przemieniłem na dobrą oraz dodałem kilka faktycznie dobrych rzeczy, które zrobiłem dla serwera. Jeżeli bardzo boli Ciebie wers z twoją osobą w roli głównej- mogę go usunąć, nie mam z tym żadnego problemu, aczkolwiek same listy ma czytać szczerbatyy, a co za tym idzie na swoją własną odpowiedzialność go przeczytałeś. Dodam również, że nazwałem siebie super bohaterem Konopskim. Konop pomówił Leksia, w sprawie ze stycznia. Nazwał go pedofilem i za to zjechał go cały Internet. Twoja sytuacja jest całkiem bliźniacza. W odwecie za skina wysunąłem brudy sprzed kilku lat. Na jednym z nich chciałeś przywalić w drzewo, bo 14 letnia dziewczyna nie chciała z tobą być. Jest to przynajmniej niemoralne, bo

1. chciałeś popełnić samobójstwo i wywrzeć na niej presję, że jeśli nie zmieni zdania, przy następnej okazji to zrobisz

2. jeżeli chcesz być z drugą osobą w związku pytaj się jej o wiek, w ten sposób unikniesz problemów

Niestety nie mam screenów z całej konwersacji, nie znam twoich byłych zamiarów względem tej dziewczyny, więc faktycznie nie powinienem Ciebie od razu nazywać pedofilem. Jest to mój błąd i się do niego przyznaję. Jak mój kolega po fachu Konopski, dokonałem zbyt mało researchu. Dla mnie jest to niestety wciąż niemoralne, ponieważ byłeś w tej sytuacji grubo po ukończeniu 18 roku życia i startowałeś do 14 letniej dziewczyny.

Jeżeli chodzi o Letoa i ZSSR, nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że za tym stoję. Ja swojej zemsty już dokonałem i jak wyżej napisałem, temat uznałem za zakończony. Każdy ma dostęp do twojego konta na FB i powinieneś z nimi rozwiązać tą sytuację, a nie dołączać jeszcze mnie o niej.

Na koniec dorzucę jeszcze kilka screenów z całej konwersacji, bo jeśli Ty wrzucasz wszystko to, co mnie w złym świetle stawia, dlaczego ja mam tego nie zrobić?

735187765_Zrzutekranu(1164).png.61e29045056b1f1a94d506478cde9508.png

828111598_Zrzutekranu(1167).png.9d23393aa5d35acd83c1d273828ec71f.png

39048414_Zrzutekranu(1168).png.64b9020657ce83e5866f70a570b3a823.png

801552064_Zrzutekranu(1183).png.aad7fe86a3ed37a25b26acd2ad035f61.png

Nie jestem zadnym jak to nazwales "kozlem ofiarnym ostrego" pomysl i wykonanie planu na skina to byla moja inicjatywa do ktorej sie przyznalem wiec sprawa zostala zamknieta. Ostry nie ma zadnego zwiazku ze skinem jedyne co to poinformowalem ze powstal taki skin.
PS. Nazywajac mnie kozlem ofiarnym lamiesz punkt regulaminu ktory odnosi sie do obrazania graczy serwera 🙂

Share this post


Link to post
1 minutę temu, Senkuu napisał:

Nie jestem zadnym jak to nazwales "kozlem ofiarnym ostrego" pomysl i wykonanie planu na skina to byla moja inicjatywa do ktorej sie przyznalem wiec sprawa zostala zamknieta. Ostry nie ma zadnego zwiazku ze skinem jedyne co to poinformowalem ze powstal taki skin.
PS. Nazywajac mnie kozlem ofiarnym lamiesz punkt regulaminu ktory odnosi sie do obrazania graczy serwera 🙂

Tak a mam pokazać pewną głosówkę, z czego się pochwaliłeś Aki?

  • Like 1

Share this post


Link to post
1 minutę temu, PanS napisał:

dobra ostry skoncz pierdolic masz 22lata +/- i grasz w pokemony jestes albo jebniety albo jebniety innej opcji nie ma idz do roboty w zusie  elo pedale

kupisz legendy na pixach ode mnie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
17 minut temu, PanS napisał:

rozumiem ze taki cokuu sobie gra w pokemony bo ma range a ty kurwa tylko napierdalasz nocami i sie wkurwiasz jak letoa azukite chce ruchac

Ty się słyszysz? patrząc na twój wiek to ty chyba dalej żartów nie ogarniasz

super, że mi pomogłeś gdy mi prace niszczyli na survi ale zastanów się co piszesz 

 

Share this post


Link to post

nie ma to jak nic nie pisać i robić ss widać ze to typowe prowo zeby wywalić kogoś z rangi żałosne a co to sprawy z nazwaniem cie "pedofilem" chlopak nazwał rzeczy po imieniu i myślę ze jest to sprawa która powinno się nagłośnić i administracja za takie rzeczy powinna już dawno cię ukarać ponieważ jest to nie do pomyślenia że 20 letni chłop podrywa 14 letnia dziewczyne na serwerze
EDIT NVM Z TYMI SCRENAMI BO TO JAKIS VTEC ROBIŁ 🙂

Edited by mrokuS
  • Like 1

Share this post


Link to post
9 minut temu, mrokuS napisał:

nie ma to jak nic nie pisać i robić ss widać ze to typowe prowo zeby wywalić kogoś z rangi żałosne a co to sprawy z nazwaniem cie "pedofilem" chlopak nazwał rzeczy po imieniu i myślę ze jest to sprawa która powinno się nagłośnić i administracja za takie rzeczy powinna już dawno cię ukarać ponieważ jest to nie do pomyślenia że 20 letni chłop podrywa 14 letnia dziewczyne na serwerze 🙂

zgadzam sie z toba pedofilia powinna byc zabroniona i powinna byc szkalowana na serwerze 

a poza tym moze mi ktos linkacza podeslac do tych butow bo je szukam?

 

image.png

  • Like 3
  • Haha 1

Share this post


Link to post

Będę tu bezstronny kłótnia o byle gowno a plujecie jadnem takim tutaj ze sie nieda grać, gram tu od 8 lat +/- 

z przerwami ale tak nie było.

Żeby Administracja była nad prawem i łamała regulamin.

Może nie serwerowy ale Państwowy -Osoba, która rozpowszechnia dane, niewątpliwie postępuje wbrew prawu i nie jest osobom uprawnioną do ich przetwarzania, co więcej popełniła przestępstwo. Podlega grzywnie, Karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

A tym bardziej osoby ktora nie wyraziła na to zgody.

co do zdj sie nie wypowiem bo nie widziałem,

Fakt Ostry tez przesadził,

Ale Coku jesteś w administracji te screeny nie wyglądają dobrze wypowiadane przez "szefa Liderów" i grają tu głownie dzieci i jaki maja brać przykład?

wiec takie słowa jak pojawiały się na scrennach nie powinny mieć miejsca ale widocznie nikt nie był na tyle odwazny zmutowac powyższe słowa

Wystarczył by Ignore po cos to jest 

Wypowiadam sie bo to moja Subiektywna opinia.

  • Like 2

Share this post


Link to post
8 minut temu, Adi1 napisał:

Będę tu bezstronny kłótnia o byle gowno a plujecie jadnem takim tutaj ze sie nieda grać, gram tu od 8 lat +/- 

z przerwami ale tak nie było.

Żeby Administracja była nad prawem i łamała regulamin.

Może nie serwerowy ale Państwowy -Osoba, która rozpowszechnia dane, niewątpliwie postępuje wbrew prawu i nie jest osobom uprawnioną do ich przetwarzania, co więcej popełniła przestępstwo. Podlega grzywnie, Karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

A tym bardziej osoby ktora nie wyraziła na to zgody.

co do zdj sie nie wypowiem bo nie widziałem,

Fakt Ostry tez przesadził,

Ale Coku jesteś w administracji te screeny nie wyglądają dobrze wypowiadane przez "szefa Liderów" i grają tu głownie dzieci i jaki maja brać przykład?

wiec takie słowa jak pojawiały się na scrennach nie powinny mieć miejsca ale widocznie nikt nie był na tyle odwazny zmutowac powyższe słowa

Wystarczył by Ignore po cos to jest 

Wypowiadam sie bo to moja Subiektywna opinia.

bronisz koleżki który wypisywał do 14 ze ja kocha czlowieku ogarnij sie ktos taki nie powinien miec wstepu na ten serwer za to co zrobil zeby sie to nie powtorzylo 🙂

  • Like 1

Share this post


Link to post
9 minut temu, mrokuS napisał:

bronisz koleżki który wypisywał do 14 ze ja kocha czlowieku ogarnij sie ktos taki nie powinien miec wstepu na ten serwer za to co zrobil zeby sie to nie powtorzylo 🙂

Napisalem gdzies to co robil ostry było dobre? 

Odniosłem sie do zachowania tutaj Administracji

Fakt ze jesli jest to prawda ze ostry wypisywal do 14latki jest niemoralne

Takie zachowanie powinno sie leczyć lub konsultować z psychologiem lecz to nie administracja decyduje czy ten osobnik ma takie skłonności czy nie

do nieletnich tylko odpowiednie służby. 

Edited by Adi1

Share this post


Link to post
10 minut temu, Adi1 napisał:

Napisalem gdzies to co robil ostry było dobre? 

Odniosłem sie do zachowania tutaj Administracji

Fakt ze jesli jest to prawda ze ostry wypisywal do 14latki jest niemoralne

Takie zachowanie powinno sie leczyć lub konsultować z psychologiem lecz to nie administracja decyduje czy ten osobnik ma takie skłonności czy nie

do nieletnich tylko odpowiednie służby. 

wiadomo ze sa od tego inne sluby aczkolwiek jesli mozesz pozbyc sie kogos takiego z miejsca w ktorym to robi to to robisz i moze to co coku zrobil nie bylo profesjonalne to dalej nie zmienia to faktu ze ostry powienien miec perma bana na tym serwerze odrazu po calej akcji z 14 

Share this post


Link to post
1 minutę temu, mrokuS napisał:

wiadomo ze sa od tego inne sluby aczkolwiek jesli mozesz pozbyc sie kogos takiego z miejsca w ktorym to robi to to robisz i moze to co coku zrobil nie bylo profesjonalne to dalej nie zmienia to faktu ze ostry powienien miec perma bana na tym serwerze odrazu po calej akcji z 14 

Zgadza się moze i niepowinien tu grać nie nam to decydować. Bardziej mi tu chodziło o postawę jaką zaprezentował coku.Niech administracja się odniesie do tego.

Share this post


Link to post
8 minut temu, Adi1 napisał:

Zgadza się moze i niepowinien tu grać nie nam to decydować. Bardziej mi tu chodziło o postawę jaką zaprezentował coku.Niech administracja się odniesie do tego.

no mysle ze dla ostego to najlepsza jaka mogl inna to perma ban wiec zamiast pisac skarge powinien mu stopy lizac

Share this post


Link to post

To co robi Cokuu jest dziecinne i nie powinno być dopuszczone w administracji. Mogli wszystko załatwić na priv jak dorośli ludzie obaj mają po ponad 20 lat a cokuu postanowił że najlepszy pomysł to wylać wszystko na serwerze na chacie ???? Nie dość że takie coś odstrasza graczy to daje znak że coś jest nie tak że administrator wysyła twoje prywatne screeny i PORÓWNUJE CIE DO PEDOFILI I LEKSIA. To jest jedno z najmocniejszych zarzutów jakie można zrobić i z jednej głupiej wiadomości tak komuś kreować opinie i pisać o tym otwarcie na forum jak i na chacie serwera to jest żart. Do tego rozsyłanie jego zdjęć prywatnie jak sam miałeś problem o to ze miał twoje zdjęcie na skinie  + pisanie do znajomych i przekonywanie ich że ostry to zły człowiek, tak sie zachowuje osoba dorosła w administracji? Próbując zepsuć jego opinie zepsułeś swoją. Wiem co mówie bo popytałem sporo osób :). Wiadomo że raczej nic z tym nie zrobicie bo cokuu to wasz złoty gracz bo odwala za was budowanie ale pomyślcie w jaką strone to idzie że nawet administracja administracji nie równa dzięki.

  • Like 3

Share this post


Link to post
11 godzin temu, cokuu123 napisał:

Tak a mam pokazać pewną głosówkę, z czego się pochwaliłeś Aki?

Pokaż to ty swój wiek i przestań udostępniać prywatne rozmowy... Ile ty masz lat chłopie

  • Like 1

Share this post


Link to post
9 godzin temu, mrokuS napisał:

wiadomo ze sa od tego inne sluby aczkolwiek jesli mozesz pozbyc sie kogos takiego z miejsca w ktorym to robi to to robisz i moze to co coku zrobil nie bylo profesjonalne to dalej nie zmienia to faktu ze ostry powienien miec perma bana na tym serwerze odrazu po calej akcji z 14 

Sama dziewczyna nic do tego nie miała, możliwe że ostry nie wiedział na ten moment że ma 14 lat. Sam pare razy prawie wpadłem na mine przez internet. I nie można nazywać kogoś pedofilem za głupia wiadomość na discordzie jakby jej wysyłał niestosowne zdjęcia lub wiadomości to inna sprawa ale jak chłop sie pogubił raz w życiu i żadna ze stron nie trzyma urazy to po co to wyciągać na światło dzienne i robić z tego dużą drame? nie bronie ostrego bo nie znam całej sytuacji ale tak mocne pochopne wnioski i publiczne nazywanie go pedofilem powinno być karane.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...