Skocz do zawartości
Gość

Rekrutacja - Podania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Co wymagamy?

* Sześć pokemonów pod wybraną sale (Pokemony nie mogą się powtarzać i muszą mieć 100 poziom)
* Aktywność (Minimum 2-3h dziennie)
* Kultura osobista (Gracz łamiący regulamin nie ma szans na zostanie liderem)

Gdy podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone kandydat musi odpowiedzieć na serie pytań, które zadają szefowie liderów (Emyl i Ribu) 

Rock - Rekrutacja20px-Boulder_Badge.png
Water - Hamtarek20px-Cascade_Badge.png
Electric - KsiezniczkaLuna20px-Thunder_Badge.png
Grass - SpringPL20px-Rainbow_Badge.png
Poison - Karambo1337  20px-Soul_Badge.png
Psychic - MrMaster123456 20px-Marsh_Badge.png
Fire - Rekrutacja20px-Volcano_Badge.png
Ground - Dzilkomen20px-Earth_Badge.png
Flying - Kreskahe20px-Zephyr_Badge.png
Bug - xSniki 20px-Hive_Badge.png
Normal - SajanSSJ20px-Plain_Badge.png 
Fighting - Cokuu12320px-Storm_Badge.png
Steel -  Rekrutacja20px-Mineral_Badge.png
Ice - Invite 20px-Glacier_Badge.png
Ghost - Vistox20px-Fog_Badge.png
Dragon - RekrutacjamwDHh44.png
Dark - Rekrutacja20px-Relic_Badge.png
Fairy -Masuj_OrangutanaLEwMfzY.png

Podania proszę składać w tym temacie :) Link z pokami, napisać coś o sobie oraz typie i dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na lidera! Szczególną uwagę kładziemy na części ,,Dlaczego ten typ", więc postarajcie się aby wasze podanie było oryginalne. 

Edytowane przez Vistox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Rekrutacja na Ice do 14 grudnia.

Rekrutacja na Poison do 14 grudnia.

Dragon zostanie przedłużone(1) do 20 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak, jestem Adiś, gram pod nickiem Adiii132 i chce być liderem poison.

Dlaczego ja ?
*Mam bardzo długo staż na tym servie
*Bylem juz kilkakrotnie liderem na tym servie, wiec wiem co i jak
*W miare ogarniam (w miare) xD
*Czasami pomagam dla ludzi (choc lider i tak nie jest od tego)
*Jestem mily i aktywny, mimo  przeciazenia w szkole, no ale nvm
*Nie zamierzam skakac z sali na sale, no chyba ze znowu dostane dq, tak jak to bylo z water, ale to juz zupelnie inna historia.
No i nwm czm jeszcze powinniscie mnie wybrac, koncza mi sie pomysly, ach ta kreatywnosc...

Coś o mnie.
Mam na imię Adam, 16 lat, lubie matme i fizyke, lubię grac w pokemony, wrocilem na ten serv chyba juz 4 raz, i lubie KPOP (polecam TWICE I BLACKPINK) !! :D

Why Poison ?
No a więc tak, prawde mowiac nie mialem zamiaru isc na ten typ, ale niektore osoby mnie jakos tak do tego zachecily, no i spodobaly mi sie poki tego typu, szczegolnie toxapex, ktory prawdopodobnie bedzie po update <3 Jestem toksycznym graczem lola, wiec to tez o czyms swiadczy cnie. W sumie to wszedzie jestem toxic. Lubie zatruwac komus zycie, to moja pasja, cnie Ribu ? Pokemonki poison maja bardzo wiele zalet, mimo ze jest ich malo, to sa silne, a taktyki na 1 poka sa bardzo rozmaite. Sam efekt toxic na poki, z ktorymi sie walczy jest w sobie silny, bo wystarczy miec jakiegos leczacego sie tanka, a efekt zatrucia powoli zabija moich przeciwnikow. No, co jeszcze moge napisac o tym typie. Zaciekawil mnie i tyle, czy cos mi to da zobaczymy. :D

Czas na team! No to sska mojego toksycznego skladu zostawiam w zalaczniku i licze na pozytywne rozpatrzenie podanka. 

2017-12-14_18.49.21.thumb.png.31a1278b7d

Pozdrawiam.

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ice przedlużam (2) do 28 grudnia

Dragon przedlużam (2) do 26 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam nazywam się Nikola i chciałabym się ubiegać o liderkę sali lodowej.

Coś o sobie;
Tak jak już wspomniałam wyżej mam na imię Nikola, mam 14 lat i na serverze pokecraft gram już ponad 2 lata. Interesuję się pokemonami od dzieciństwa. Moją pasją jest śpiewanie. Uczęszczam do Szkoły Muzycznej już od pół roku. Tyle starczy.

Czy byłam karana?
Nie, nie byłam na tej edycji. A wcześniej to nie pamiętam.

Ile czasu spędzam na serwerze?
Na serwerze w tygodniu jestem dziennie po 2h. Powodem jest nauka,szkoła muzyczna i obowiązki. Ale w weekendy jestem o wiele dłużej, w sumie nie liczę. 

Dlaczego akurat typ Ice?
Ponieważ ten typ jest bliski mojemu sercu. Od początku gry w moim otoczeniu były pokemony typu Ice. Co przekonało mnie abym spróbowała swoich sił na liderkę owego typu. Zgłosiłam się, podanie zostało zaliczone. Jedynym krokiem do wygrania posady było stoczenie walki z szymkiemdrago. Zawalczyliśmy, wygrałam 6:3 i tak 22 września 2016 roku zostałam oficjalnie liderka Ice. Na posadzie utrzymałam się ponad 11 miesięcy. A teraz o samych pokemonach typu ice ,ogólnie kontrują je 4 typy Fire,Fighting,Rock i Steel. Lecz moim zdaniem to nie wszystko ponieważ gdy przeciwnik zboostuję się lub zrobi pokemona w inny sposób niż zazwyczaj to muszę się przygotować na walkę z trudniejszym przeciwnikiem. Jeżeli widzę ,że przeciwnik posiada pokemona który mnie kontruje to staram się rozważyć zmianę na innego pokemona ,który by przetrwał i był szybszy aby miał szanse kontratakować pokemona przeciwnika. Statystyki u pokemonów ice są przeróżne na przykład walrein,dewgong,cryogonal są strasznie defensywnymi pokemonami, natomiast weavile, jynx jak i wcześniej wymieniony crygonal to demony szybkości.

Mój team;

~ Shiny Weavile
~ Froslass
~ Cloyster
~ Mamoswine
~ Lapras
~ Glalie

SS -> https://imgur.com/a/gs5dQ

Chciałabym też serdecznie podziękować Vistoxowi,Dinostormowi i Arejczowi za pomoc w przygotowywaniu teamu <3.
Dziekuję wam chłopaki!! 

• +1 3
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Cola - Poprawa, Weavile od Arejcza. Szanuję to, że się przyznałaś i nie dostajesz blokady, zrób nowego (swojego) weavile i wstaw z nim screen. :) 

Arejcz - Dostałeś ostrzeżenie, mimo tego dalej próbujesz coś kręcić i nas okłamujesz. Tu podpowiadasz na walkach, tu dajesz pokemony kolegom/koleżankom - Blokada do odwołania.

EDIT: Tak jak Ribu powiedzial. ~Andre

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak, jestem Maciej zaś w grze Karygodny i chciałbym ubiegać się o lidera sali dragon.

Coś o mnie

Jak już napisałem na samym początku mam na imię Maciek i mam lat 19. Na serwerze gram bardzo krótko, a mianowicie tydzień. Uwielbiam pokemony a zwłaszcza moją uwagę przyciąga typ smoczy i jego odpowiedniki takie jak mega charizard X :D Interesuję się anime, w zasadzie tylko dwoma tytułami, szczerze mówiąc pokemony są u mnie na drugim miejscu ;)

Dlaczego ja?

Zauważyłem, że brakuje nam smoczego lidera i chciałem spróbować ;) Moje pokemony nie należą do najsilniejszych i będę musiał nad nimi jeszcze sporo popracować ale daje to szansę nowym graczom, którzy zaczynają od zupełnego 0. Daje im to szansę na powalczenie z liderem, który jest mniej wymagający od innych, szansa na pierwszą odznakę i motywację do reszty :) Na początku chciałbym być takim liderem na pierwszy ogień :D Oczywiście z czasem uległoby to zmianie.

Dlaczego typ dragon?

Od dzieciństwa interesowałem się oraz fascynowałem wszystkimi smokami, stąd to przywiązanie akurat do tego typu, po prostu je uwielbiam :)

Mój team:

- Charizard (z mega ewolucją X)

- Salamance

- Kingdra

- Flygon

- Altaria

- Dragonite

Screen w załączniku :D

Chciałbym serdecznie podziękować Mojej Dziewczynie za pomoc przy tworzeniu mojego całego teamu :) 

5a8197608af1ea99e0e17a5f58398301.png

• -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Karygodny - niezaliczone, nie mozna uzywac mega ewolucji na walkach o lidera... Przeczytaj chociaz regulamin.

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, to fajnie, bo ja jej WEAVILE Sprzedałem, ona chciała żebym jej go dał, ale ja powiedziałem, żę chcę 3s bz za niego - dejnio jej dał 3s bz, dla Waszej wiadomości Cola10 nigdy nie była z nami w działce, nie chciałem już kombinować więc bz które dostałem od coli (tzn ona dostała od dejnia i dała mi) wrzuciłem do enderchesta - są tam nadal, więc nie macie o co mnie oskarżyć, dejnio pisał, że są logi wkładania itemków do chestów także wszystko można potwierdzić - ja nie mam nic do ukrycia, to, że cola10  "przyznała" się Wam jest dla mnie śmieszne, bo to była uczciwa wymiana - to Cola chciała zfejkować wymianę, ale wtedy bz brałem dla siebie z wymian, bo nie chciałem, żeby współdziałkowicze wydawali bz przeze mnie zdobyte - w pół dnia wydali 30s z heatrana. Nie mam zamiaru mieć kary przez nią.

• +1 5
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, AndreSH napisał:

Karygodny - niezaliczone, nie mozna uzywac mega ewolucji na walkach o lidera... Przeczytaj chociaz regulamin.

a pokażesz mi tą zasadę? A może jestem ślepy xD

Dominik, blagam Cie, nie pograzaj sie, dobrze wiesz, ze na walkach NIE MOZNA uzywac itemow, a kamien do charizarda sie do tego zalicza. Kolejne twoje bezsensowne posty w tym dziale, ktore nic nie wnosza beda karane warnem. ~Andre

Edytowane przez AndreSH
  • +1 2
  • -1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nic nie ma :o

aczkolwiek ten punkt fajny:

" 11. Pożyczanie jak i oddawanie pokemonów na lidera jest karane dq. "

Cola10 nie ma dq tylko arejcz, ale to przeciez Cola10 go prosiła, więc to powinna być jej wina a nie Arejcz

(sr za spam w tym temacie no ale jak wszyscy to wszyscy)

• +1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponowne podanie z poprawionym teamem :P 

A więc tak, jestem Maciej zaś w grze Karygodny i chciałbym ubiegać się o lidera sali dragon.

Coś o mnie

Jak już napisałem na samym początku mam na imię Maciek i mam lat 19. Na serwerze gram bardzo krótko, a mianowicie tydzień. Uwielbiam pokemony a zwłaszcza moją uwagę przyciąga typ smoczy i jego odpowiedniki takie jak mega charizard X :D Interesuję się anime, w zasadzie tylko dwoma tytułami, szczerze mówiąc pokemony są u mnie na drugim miejscu ;)

Dlaczego ja?

Zauważyłem, że brakuje nam smoczego lidera i chciałem spróbować ;) Moje pokemony nie należą do najsilniejszych i będę musiał nad nimi jeszcze sporo popracować ale daje to szansę nowym graczom, którzy zaczynają od zupełnego 0. Daje im to szansę na powalczenie z liderem, który jest mniej wymagający od innych, szansa na pierwszą odznakę i motywację do reszty :) Na początku chciałbym być takim liderem na pierwszy ogień :D Oczywiście z czasem uległoby to zmianie.

Dlaczego typ dragon?

Od dzieciństwa interesowałem się oraz fascynowałem wszystkimi smokami, stąd to przywiązanie akurat do tego typu, po prostu je uwielbiam :)

Mój team:

- Shiny Dragonite

- Dragonite

- Altaria

- Salamance

- Flygon

- Kingdra

Chciałbym serdecznie podziękować Mojej Dziewczynie za pomoc przy tworzeniu mojego całego teamu :):D

9a8a1b0812d1720129204675430438bb.png.c1b

• +1 1
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego up, szef liderow AndreSH Ci juz nie zaliczyl podania. Podanie mozesz poprawic tylko jezeli napisze Ci do poprawy.

PS. Domi, nie mozna uzywac mega evo bo to item w walce, w sensie charizardite to item, a itemow w walce nie mozna uzywac, no poza toxic i flame orbem ktore sa dozwolone. Dlatego nie mozna uzywac mega evo :))

Edytowane przez Remczak
  • +1 1
  • -1 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Remczak napisał:

Kolego up, szef liderow AndreSH Ci juz nie zaliczyl podania. Podanie mozesz poprawic tylko jezeli napisze Ci do poprawy.

PS. Domi, nie mozna uzywac mega evo bo to item w walce, w sensie charizardite to item, a itemow w walce nie mozna uzywac, no poza toxic i flame orbem ktore sa dozwolone. Dlatego nie mozna uzywac mega evo :))

A jakoś Szef Liderów mu pozwolił. Jak nie wiesz nie mów , jak wiesz , zapytaj sie. //koniec rozmowy

• +1 3
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ten ogólem startuje se na ice

Troszkę o mnie

Nazywam się Łukasz, mam 17 lat i chodzę do technikum informatycznego. Moje hobby to całe te gierki i komputery i troszkę piłka nożna. Na serwerze jestem zazwyczaj weekendami, ponieważ mieszkam w internacie

Czy byłem karany?

Ani razu

Dlaczego ja i dlaczego typ ice

Serwer potrzebuje jakieś nowszej krwi na liderach, a gram od tej edycji tak więc no. A typ ice bo pochodzę z podlasia, w którym wiatr zimno wieje i to moje stałe klimaty :D

Mój skład:

-Lapras

-Abomasnow

-Mamoswine

-Froslass

-Weavile

-Cloyster

SS niżej:

2017-12-24_20.46.09.thumb.png.11f7760c73

• +1 5
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Robercik - Do poprawy, napisz więcej w "dlaczego ten typ"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ten typ

Serwer potrzebuje jakieś nowszej krwi na liderach, a gram od tej edycji tak więc no. A typ ice bo pochodzę z podlasia, w którym wiatr zimno wieje i to moje stałe klimaty. Bo lubie lody, a lody sa zimne, wiec dlatego ten typ. moim ulubionym pokiem jest Regice bo to taka bryla lodu, wyglada jak kostki loduu, ktore wrzucam do drinkow. Ten typ jest na tyle ciekawy, ze moze zamrazac, a jak wejdzie taki frozen, to mam bardzo latwa droge do zwyciestwa. Mam też zimne serce

Edytowane przez Robertohaubica
  • +1 2
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi