Skocz do zawartości
Gość

Rekrutacja - Podania

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Alpaca - popraw podanie, rozpisz się

TheGamerPvp - dq za brak aktywnosci

Otwieram rekrutacje na sale ROCK - 26 października!

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć jestem Szymon. Pochodzę z Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie) chodzę do 7 klasy (wiem że trochę młody ale jestem dość ogarnięty) chciałbym zostać liderem Dark w szkole mnie biją , wyzywają więc mam depresję i jestem pomiotem szatana więc chyba pasuje. Niestety w 7 klasie mam dużo nauki więc czasu za wiele nie mam ale przynajmniej raz dziennie powinienem wchodzić na serwer.

Mój skład to :

Tyranitar

Hydreigon

Greeninja

Umbreon

Zoorak

Scraffy

Oczywiście wszystkie na 100 poziomie rozwoju ...IMG_20181017_192030.thumb.jpg.66dd34206d4510641ba39cc97ddb5cea.jpg

Teraz więcej ? Jak coś to połącz sobie 2 wypowiedzi bo nie mam pomysłu jak się rozpisać. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Alpaca - nie zaliczam, nie postarales sie

xSparta zostaje nowym liderem fairy! GZ

• Like 1
  • +1 1
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, z tej strony Ziomciu123. Chciałbym wystartować na lidera sali Dragon.

Coś o mnie:

Mam na imię Miłosz, lubię grać w lola, mam niebieskie oczy i blond włosy. Moją pasją jest piłka nożna i programowaine.

Dlaczego ja?:

-jestem miłym, porządnym graczem,

-robię mapy na serwer,

-poświęcam się dla serwera,

-jestem pomocny,

-często się udzielam.

Dlaczego ten typ?:

Startuję na ten typ, gdyż jest on moim ulubionym. Zawsze podobał mi się wygląd, a gdy zainteresowałem się Pokemonami bardziej, zobaczyłem, że mają również wielki potencjał. Mają genialne ataki, w tym Dragon Dance, który potrafi dać wielką przewagę i abilitki, dzięki którym można wygrać wiele walk. Dodając do tego Mega Evolucje niektórych poków, team dragon może być niepokonany. Smoki pokazały mi swoją majestatyczną siłę, przez co zapragnąłem być Liderem, który pokaże ich pełen potencjał.

Moja drużyna:

https://imgur.com/a/J8d4UCX

• Like 3
  • -1 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie 

: Coś o mnie 

-Hejo jestem Ne0 , mam 17 lat chodzę do technikum u biegam się o pozycje Lidera typu Steel

-Zainteresowania to gry komputerowe , sesje RPG (papierowe) i hobbystycznie gram w siatkówkę.

: Czy byłem karany

-Nie nigdy i nie zamierzam 

Dlaczego ten typ ?

-Ponieważ ma ciekawszą mechanikę od pozostałych typów , chodzi mi dokładnie o to że może być lżejszy lub cięższy.Jest to mój lubiony typ od kiedy wróciłem na serwer, kiedyś go nie doceniałem. Pokemony typu Steel są bardzo wytrzymałe i silne.Może lubię ten typ ponieważ często słucham metalu.Zawsze lubiłem grać tankami w różnych grach  ,a pokemony typu Steel mogą przeżyć atak nawet kontry razy cztery. Najbardziej z poków Steel podoba mi się lucario ponieważ kiedyś go widziałem w anime ale dopiero nie dawno się dowiedziałem się że jest typu Steel od znajomego z którym grałem i gram nadal.

:Dlaczego ja ?

-Grałem kiedyś na serwerze z kolegą 

-Jestem aktywny 

-Ogarniam poki typu Steel 

-Staram się pomagać graczą 

:Mój team steel :)

2018-10-20_12.45.06.png

Edytowane przez Ne0
  • Like 1
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, z tej strony EskildLOL . Chciałbym wystartować na lidera sali Dragon.

Coś o mnie:

Mam na imię Patryk, Mam 16 lat .Chodze do 1T

Dlaczego ja?:

-jestem miłym, porządnym graczem,

-jestem pomocny,

-Szanuje innych graczy

Dlaczego ten typ?:

Chciałbym zostać liderem Dragon, ponieważ pragnę pokazać siłę tych Pokemonów. Smoki są fantastycznymi stworzeniami, które bezlitośnie potrafią zabić swoją ofiarę, a wyglądają dostojnie. W Pokemonach również znalazłem takie pięknie bestie - mimo wyglądu, gdy zbierze się dobry team, potrafią pokonać każdego przeciwnika. Dzięki wachlarzowi możliwości, które otwierają potężne ataki i abilitki, Dragon staje się siarczystym typem. Mimo, że liczba pokemonów jest bardzo niska, to jest najsilniejszy jeśli patrzymy na sumę statystyk. Dodatkowo, ma najwyższą średnią statystyk ataku, co pokazuje ich piekielną ofensywę. Na Dragon jest również do wyboru wiele Pokemonów Legendarnych i Pseudo-Legendarnych, jak przystało na twory z legend.  Jako lider pragnę pokazać ich niepohamowaną i niszczycielską moc

Czy byłem karany

-Nie byłem karany 

Moja drużyna:

2018-10-20_13.57.14.png

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzilkomen zostaje nowym liderem ground! GZ

Ne0, ziomciu, eskild - zaliczam, pytania na discordzie

• Like 1
  • +1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś o mnie

Witam nazywam się Eryk, mam 18 lat

Dlaczego ten typ?

Steel jest jednym z najsilniejszych monotypów ponieważ aż 11 typów zadaje mu 1/2 obrazen.

Typ ten jest także bardzo silny ze względu na Heatrana i jego flash fire jest tu także jedno z najsilniejszych mega evo jakim jest lucario

Kolejnym atutem tego typu jest to że pokemony steel są w większości tankowate przez co trudno je zabić.

Czy byłem karany?

Miałem 1 bana ale to już było dawno.

Mój team:

https://cdn.discordapp.com/attachments/467788536913854465/503305699216982017/2018-10-20_22.37.08.png

Edytowane przez Vistox
  • Like 1
  • +1 2
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basia 3/5

Eskild 4/5

Szewcu - zaliczam, pytania discord

Edytowane przez Ribu
  • +1 1

Udostępnij tę odpowiedź