Jump to content
Guest

Rekrutacja - Podania

Recommended Posts

Cześć nazywam się Bartek. 

Mam 13 lat i gram w pokecraft codziennie średnio 2-3 godziny. 

Ubiegam się o posadę lidera sali water. 

Dlaczego ja :

Pomagam graczom, niebyłem karany, jestem przjaźnie nastawiony do gry i do innych graczy i nie używam wulgarnych słów. 

Dlaczego ten typ:

Wybrałem ten typ ponieważ, mój ulubiony pokemon jest typem wodnym, póki wodne są silne i przyjemnie wyglądają. Zawsze podziwiałem ten typ. Woda to mój ulubiony żywioł. Wybrałem też ten typ ponieważ umiem się nimi dobrze grać. Lubię wszystkie starter ale wodne są dla mnie wyjątkowe oglądałem wszystkie serię pokemon których ash miał wodnego pokemon w swoje drużynie. 

Na lidera sali przystępuje 2 raz

A to mój team:

IMG_20190414_173653.jpg

EskildLOL Poeta
Moje podanie na Sale Water

coś o mnie: nazywam się Patryk i mam 17 lat 

Dlaczego ja??:
-Jestem miły pomocny jak ja
-Byłem liderem x2

Dlaczego ten typ:Typ Water jest jednym z moich ulubionych ponieważ , jestem tam moja ulubiona legenda czyli Kayogra, Oczywście pokemony Water są bardzo silne ze może też zagrać różne taktyki z nimi co czyni je bardzo mocnym typem .Kayogra jest Bardzo silnym pokemonem można zagrać ją na bardzo dużo sposobów Jest tam także Gayardos, Toxapex 

czy byłem karany??:
-1 perem mutem ale dostałem Unmute od zycza

2019-04-15_19.52.10.png

Jestem Łukasz a w grze możecie mnie znaleźć pod nickiem Serina927 

Coś o mnie

Mam na imię Łukasz i jestem dosyć młodym trenerem pokemon ponieważ mam dopiero 12 lat. Na serverze gram od jakiegoś roku (z lekkimi przerwami ale raczej nie pojawią się takie przerwy gdy zostanę liderem :D.) Ostatnio wróciłem na server i zauważyłem,  że brakuje  lidera psychic, więc chcę spróbować podjąć się tego wyzwania. Myślę, że moje pokemon'y nie są OP ale sobie radzą.

Dlaczego psychic?

Zawsze interesowały mnie pokemony psychiczne,moc ich telekinezy itp. Jak później lepiej poznałem  świat pokemon, to moim ulubionym pokemonem został Alakazam - którego co ciekawe mam  w moim teami'e.

Mój team

W mojej drużynie nie ma pokemonów legendarnych ale jest jedna mego ewolucja. Oczywiście wszystkie są psychiczne, oraz mają 100 lvl. Dodaję galerie z screenem moich pokemonów. Pozdrawiam i miłego dnia :)

2019-04-15_14.47.50.png

Dlaczego ja?

Jak wcześniej wspomniałem, wróciłem na server i zauważyłem że server nie co potrzebuje ale nie ma lidera psychicznego. Zostaniem liderem sali to będzie dla mnie nowe doświadczenie(nawet w grze komputerowej) . Kiedyś się starałem na lidera Ghost ale nie byłem przygotowany do pytań, a teraz myślę i mam taką nadzieję, że odpowiem co najmniej na 3 pytania.

Przepraszam zapomniałem dodać tej informacji ;<

Podanie na lidera sali ROCK

coś o mnie

Nazywam się Kuba mam 13 lat lubię sobie pyknąć w fortnite lub pokecraft lub pograć w piłke nożną 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy byłem karany?

Owszem byłem karany np perm mutem :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego ten typ a nie inny?

Ponieważ typ rock to bardzo fajny typ z fajnymi kombinacjami i troszku się śmieje z tego że prawie każdy pok ma sturdy XD lubie pokemony rock np tyranitar op pokemon dragon dance + eq kozacka taktyka i prawie wszystko na hita ehh <sturdy> no tak zawsze zostaje 1hp ale do tego jest np atak stealth rock ktory zadaje obrażenia innym pokemonom i przez to nie działa sturdy i można na spokojnie jechać poki na hita np atakami typu ground lub water taki omastar to jest op sprawa na rock ponieważ tak naprawde atak water i jedzie każdego myślę również że aerodactyl jest niedoceniany na rekru rock chociaż że ja go mam  w teamie :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego Ja?

1.Jestem miły

2.Pomagam innym graczom dajac im odpowiedz jak sam ją znam

3.Lubie ten typ i jest jednym z moich ulubionych

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje poki:

CarracostaSmacznaiProsta :D

shuckle

aerodactyl

omastar

aggron 

tyranitar

SS:

2019-04-16_15_17_43.thumb.png.2e2cdaf414a21cd598a029b8f450cef0.pngNa zdj

karczi grający w tym czasie w fortnite XD :D

Zaczynając nazywam się Oliwka, gram pod nickiem Oliwia97 i chce zostać liderką sali water

Dlaczego ja?

-Długo już gram na tym serwerze.

-Prawie wszystko wiem.

-Codziennie gram 5 godzin.

-Nigdy nie byłam karana.

Dlaczego typ wodny-Dlatego że bardzo lubie żywioł wody oraz lubie wodne pokemony moim ulubionym pokemonem jest kyogre.Pokemony wodne mają bardzo fajne ataki i bardzo fajnie wyglądają.Lubiłam trenerów typu wodnych i pomyślałam, że też zostane liderką sali wodnej.Jak gram w pokemony lubie często wybierać pokemony typu wodnego chociaż wyglądają słodko to potrafią być groźne.Dlatego ubiegam się na liderke sali water.

A to moje pokemony:

image.png.1e24a30920bc27d655925fcf4cae7d2a.png