Skocz do zawartości
dominik493

Śmieszna Momenty

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jako iż nie mam co czytać (xD)Chce aby ktoś napisał coś śmiesznego (co widział/zróbił W szkole/na pc)

Ja np Zniszczyłem koledze prace na konkurs a chcialem tylko poczytać xD A jak? wyleciała za okno xD

Na pc- Zamiast hej napisalem h*j xD nwm jak ale ......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś w szkole koledzy zamknęli mnie w toalecie, więc próbowałem je otworzyć siłą, skończyło się na tym, że wyważyłem drzwi do łazienki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SQL: zrobiłem prace , moj kolega zepchnal drugiego kolege na kaloryfer , na ktorym ta praca byla bo schnęła ( troche brokatu tam bylo ) i zniszczyli moją prace ;-;

PC: zlockowalem sobie lodówke w ktorej trzymam tm xD

• -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega w zeszlym roku spytal sie nauczycielki, czy ma konto na YouTubie, a z konca klasy odezwal sie drugi i krzyknal "chyba na r*dtubie!"...

Skonczylo sie uwaga dla niego, zas smiechu bylo duzo xD

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem wheelie na rowerze i kolega krzyczał uważaj a ja myślałem że to taka prowokacja i wjechałem w jakąś staruszke (PRZYPS) oczywiście zwiałem z miejsca zdarzenia z moim rowerem xD 

• Like 1
  • +1 1
  • -1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem 3 lekcje zawodowe pod rząd, na ostatniej jak wyszla nauczycielka wyskoczylem przez okno i poszedlem do domu

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś w szkolnej toalecie znalazłem rybę nie wiem jak się tam znalazła :[ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podczas remontu stodoły znalazłem skamieniałe buty które należały pewnie do mojego pradziadka który nie żyje od 7 lat ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się maszynką do golenia i przyłożyłem sobie do czoła i przez przypadek ogoliłem se całą brew żeby nie było mi smutno koledzy narysowali mi

markerem .

• -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spadlem z okna z 11 pietra ale przezylem powiem szczerze troche mnie powialo lecialem dobre 30 minut zdazylem nawet zasnac moglbym nawet powiedziec ze nie wiem ale opanowalem sztuke latania, tak sztuke latania cos czego nie umie nikt inny tylko ja generalnie to latam z bloku na blok jak na elytrze wiec jestesm z siebie dumny kazdy elytra event jest moja szczerze to powiem nawet ze jestem dobry bo poszedlem do sklepu i kupilem hot doga, tak byl to hot dog z zabki z coca cola w zestawie no i w sumie bylo dobre beklem sobie po jedzeniu popilem coca cola i szczerze powiem dobre bylo to nie mialem kasy juz bo wydalem to jeszcze jak szedlem do domu po 5 zl to spotkalem takiego macka szedlem z nim do domu to jeszcze rowerem pojechal i w sumie to bylem w domu ale na rowerze i potem juz bylem w domu to chcialem jechac do domu to jeszcze raz pojechalem se kupilem i znow beklem. tak bekłem no nie powiem bylo dobre ale wole w sumie salto w tył na klate bo umiem, tak umiem generalnie to moral z tego taki nie wychodźcie z domu bo sie z dupy widły siema

Edytowane przez Toczinek
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi