Skocz do zawartości
Gość

Nowy system walk o odznake!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, razem z innymi liderami sali chcielibyśmy przedstawić wam nową formę (a raczej mały dodatek) walk o odznakę. Nowy system walk wejdzie w życie od 6 lutego! Często mieliście sytuacje, że mijaliście się z danym liderem, a marzyliście o tym żeby stoczyć z nim walkę? Ja nie raz miałem taką sytuacje, niestety w takim momencie musieliście przesiadywać całymi dniami żeby dorwać lidera i doprosić się o walki. Od dziś wchodzimy z nową formą, mianowicie walki będą o stałej porze! Mamy do dyspozycji sześć godzin danego dnia (16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 oraz 20:30) o każdej godzinie będą organizowane inne walki i tak przez cały tydzień. Lider sali dalej będzie mógł prowadzić walki o jakiej porze mu pasuje, jednak grafik będzie obowiązkowyJest to nowy pomysł, więc liczymy na wasze opinie. Poniżej podsyłam grafikę wraz z rozpiska co do walk o odznakę: 

Walki3.png.88688f013d664ad24f0e62c249f65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie jakby tez lider mial jakas opcje zeby zaznaczyl ze w dany dzien wykonal walki 

• +1 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niby wszystko pięknie i wgl ale nie zawsze jest czas żeby wbić i tej porze bo watpie żeby np. tomeczek mógł robić walki o 17 bo jednak w szkole ma dużo roboty i nwm czy by nadążył (no chyba że między sobą uzgadnialiście i każdy wyrażał zgodę na taką godzinę to wtedy zwracam honor)

• +1 3
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bazyl, godziny były uzgadniane na zebraniach liderów. Każdy podawał tą, na którą mógł.

• +1 1
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Asaro - Zwyczajnie gracze beda wyznacznikiem tego. Jezeli dostane pelno skarg, ze dany lider nie zrobil walk bede wyciagal konsekwencji.

Bazyl - Staraj sie ograniczyc zbedne wypowiedzi i jezeli masz jakies pytania zglos sie do mnie na ts.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ej chlopaki a nie moge robic walk zawsze gdy wbije? w sumie wyjdzie 3 razy w tygodniu :/ czwartek 19:00 tylko pasuje (tzn poki co mam ferie ale jak juz nie bd miec to gorzej :///)

- Zglos sie do mnie na ts to cos ustalimy, poki masz ferie rob walki o tej godzinie co ustalilismy

Edytowane przez AndreSH
  • +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

wsm jeszcze jedno pytanie, jak wejdzie jakis nowy lider na miejsce starego to godziny będą zmieniane za kazdym razem gdy ktos odejdzie i nie bedą mu pasowały te godziny?

Za kazdym razem gdy bedzie nowy lider i godziny nie beda mu pasowac postaramy sie to pozmieniac zeby kazdemu wszystko odpowiadalo.

Edytowane przez AndreSH
  • +1 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pyt. co się stanie gdy lider nie zjawi się na obiecanej godzinie?

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, AndreSH napisał:

Jezeli dostane pelno skarg, ze dany lider nie zrobil walk bede wyciagal konsekwencji. 

Wiec chyba jasne boy

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, miczkoo napisał:

Wiec chyba jasne boy

Ale jemu bardziej chodziło jeżeli lider zamiast o 16:00 zrobi o 17:00 Np.Grass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jezeli liderzy nie moga zrobic walk danego dnia z niewiadomych przyczyn zglaszaja to do mnie i w takim momencie umawiam sie z nimi na inna godzine o ktorej beda mogli zrobic walk. Oczywiscie gracze beda o tym informowani na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dnia 7 lutego o godzinie 20 nie będzie walk bug z powodu nieobecności lidera. Czy któryś z liderów mógłby zająć tą godzinę i zrobić wtedy walki? Z góry dziękuje.

• +1 2
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Co do posta @Asaro

Moim zdaniem jak na pierwszy dzien jest super. 4/5 walk sie odbylo (Aki nie licze, bo ma urlop), oczywiscie z Wiktorem porozmawiamy i zobaczymy jak bedzie z kolejnymi dniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jutro o 20:00 Ja robię walki zamiast Lidera Bug (Ryzemonstera)

Dzieki ~Andre

Edytowane przez AndreSH
  • +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@__Boy__ przepraszam, ze tak pozno, ale zwyczajnie mi umknelo. Kazdy z liderow ma ze mna staly kontakt, wiec w razie problemow czy naglych spraw danego dnia daje mi tylko informacje i ew. na forum, dajmy na to:

Dzis walki normal beda z godzinnym poslizgiem (zamiast 17 o 18) z gory przepraszam, wypadla mi nagla sprawa. 

Badz tez:

Dzis walk normal nie bedzie, musze zalatwic wazna sprawe, jest ktos kto moze zrobic swoje walki zamiast mnie?  Z gory dzieki i przepraszam.

Mysle, ze akurat z tym bedzie najmniejszy problem. Gorzej jak ktos sie w ogole nie zjawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam takie pytanie - czy jak lider sie spozni z walkami 20 minut albo zrobi je 20 minut wczesniej to beda konsekwencje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Znaczy watpie, ze bedziemy az z tego wyciagac konsekwencje tylko wiesz, w tych czasach kazdy ma dzialajacy telefon przy sobie, moze wejsc na forum i dac wiadomosc, ze walki beda opoznione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy lider może zamienić się dniem z innym liderem? Np Pn.Fairy 16 Sob.Grass 16?

• +1 1
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak dominik, po wczesniejszym poinformowaniu mnie oraz poscie na forum.

----------------

WALKI NORMAL MOGA SIE OPOZNIC ZE WZGLEDU NA TO, ZE MOGE SIE NIE WYROBIC. POKI CO NIE MA MNIE W DOMU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie dam rady dzisiaj z tymi walkami. Moglby jakis lider sie ze mna zamienic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

walki fighting dzisiaj sie opóźnią

Edytowane przez AndreSH
  • +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.