Jump to content
StarFiki

Skarga na Lidera xPawk

Recommended Posts

Chciałbym zgłosić skargę na "Lidera" Fighting xPawk ;)

xPawk z racji, że z wyniknięcia pewnego incydentu Pawek mnie nie lubi to jednak sprawy PRYWATNE nie powinny wpływać na rangę z tego co mi wiadomo (co potwierdziła Monka). 

Dzisiaj podczas walk u Pawka wyniknęło to:

Pawk kazał mi wystawic pokemona, po zrobieniu tego napisał coś w stylu "Żartowałem, złodzieje na koniec" XDD

(zaraz doślę zdj. z telefonu XD)

Sądzę że takie zachowanie nie przystoi liderowi i nie pozwolę na celowe poniżanie graczy (w tym xSparty który jak widać przeskrobał sobie). xPawk dostajesz ostrzeżenie!

• +1 5
  • -1 2

Jezeli chodzi o kolejnosc w wybieraniu wyzywajacych to mam dowolnosc nie napisalem ze z toba nie zawalcze 

• +1 2
  • -1 1

Żałosne pawkox... hipokryzja. Wyzywasz go od złodzieja a sam nie chciałeś oddać mi pokemonow, które odzyskałem tylko dzięki Andreshowi i Pokemonce, dzięki dostępowi do logow. Hahaha xD

• +1 4
  • -1 1

Dejnio jestes smieszny oddalem ci prawie wszystkie poki ktore mi DALES tylko jednego sobie zatrzymalem a ty byles na tyle pazerny ze wykorzystales to ze napisałem ci na pw jak mi je dales ze trzymam to dla cb jak wrocisz szkoda ze nie wspomniqles o tym ze na tsie pare razy powtarzales mi ze moge je zatrzymac 

• +1 1
  • -1 1

Guest
This topic is now closed to further replies.