Jump to content
Ruszun

[Przyjęte] Russhun_n - Odwołanie od Bana

Recommended Posts


Nick z gry: Russhun_n
Nick z forum: Ruszun
Rodzaj kary: Ban serwerowy
Powód kary: Handel PSC
Kara nadana przez: @Szczerbatyy

Argumentacja wraz z dowodami:


Dnia 12.07.2021 dostałem ofertę handlu PSC z graczem @Mal3kEZ
Na ofertę "zgodziłem" się po tym jak przez 5 min ciągle o tym gadał.
Wyżej wymieniony gracz znany był już z prób prowokacji mimo to zgodziłem się, a przynajmniej jemu się tak wydawało gdyż chciałem tym razem jemu utrzeć nosa
Do trade nie doszło a jedyne co on na mnie miał to moja odpowiedź "ta, luźno"
Trade miał być prosty:
Pokemon + Zrobienie platform bawełny za 50zł PSC
Strzelam że poszedł z tym do administracji po tym jak domyślił się że wcale trade'a nie chcę
bo zapytał się czy będę to robił dzisiaj w sensie 12.07
a o godzinie 23:40 dostałem bana
nie było żadnego handlu PSC tylko słowa i to nie jakieś obciążające mnie lecz bardziej jego
Dodam że nigdy nie byłem karany no chyba że Mute za przekleństwa ale to raz bądź dwa razy na poprzedniej edycji
Gadałem o banie z niektórymi osobami z administracji i każda powiedziała że ban jest bezpodstawny
Bardzo dużo osób kojarzy mnie jako pomocnego gracza który pomaga nawet jak nic z tego nie ma
obraz_2021-07-13_020456.png.29e14f3ced7969bc897f383a74f47c69.png



 

  • Like 2

Share this post


Link to post

Moim zdaniem, jako że on pisał pierwszy że chce kupić, to skoro ty jesteś na banie, to on tez powinien być, i jestem takiego zdania.
Drugą opcją jest po prostu unban do ciebie z racji takiej, że nawet nie dał ci tego kodu PSC, a ty nie sprawdziłeś czy działa.

Moim zdaniem ban nadany niesłusznie

  • Like 1

Share this post


Link to post

Oferowanie branie udziału w takich sprawach jest samo w sobie problematyczne, i każdorazowo może się zakończyć w taki sposób.
Ku odniesieniu do  innych, nie ma tutaj ironii, żartu, czy innych.

Po wyjaśnieniu przez Russhuna, Ban zostaje zdjęty - lecz niech pozostanie to jako przestroga że nie będzie tutaj domysłów.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...