Skocz do zawartości
Sebus1337

MOVESETY BY SEBUS1337

Rekomendowane odpowiedzi

siema robie movsety na kazdego pokemona bo chce wspierac slabszych graczy a na pewno komus sie przyuda z moja wiedza wbijesz top1 show dwon lub wygrasz tu rniej by dominik albo vistox kazdy moj movset jest z mojej glowy nic z internetu bo to dla frajerow wiecie no i ja ogolnie jak nie wiecie evs to tez powiem i napisze pod co dany pokemon jest np besprout  pod spdef i def asalt vest ogolnei spoko poczek polecam no i jkeszcze moge zrobic teamy rozne fairy fire albo mieszane  jak lody mieszane wiecie nie dzieki za uwage piszczie chetnie pomoge

• -1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Arejczv3 napisał:

ee muveset poprose se na hippowdowna

tak jak juz mowilem na hipodown to trzeba earthquake bo to pokemon ground wtedy splash fajny defensywny atak i tackle na zmieszanie przeciwnika i10# flinch i calm mind nie wiem sprubuj moze bedzie super poczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Shrooms6 napisał:

emm jaki moveset na ditto bo jestem nowy  ;___;

ditto zachowuje sie jak glut dlatego cieznko go trafic dlatego polecamw alke wrecz i idealnum kopem z calej sily bedzie knock off oraz close combat(ale uwazaj bo zabiera ci defa i spdefa wiec latwo mozna cie uszkodzic) moze tez byc calm mind na zwiekszenie defa i spdefa po uzyciu close combant oraz recover na uleczenie sie mysle ze sie podoba 

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Harvon1 napisał:

Movest na spirtomba bo wlasnie wypuscili mnie z Oxagonu

we we pal gume ci movesetu nie napisze

• +1 2
  • -1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi