Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Dragon

Patryk_356

12

Na serwie spędzam około 2-5h różnie z tym jest.

Dc: Patryk12_#6208

image.png.1d618829bcff6d92fac1d6984cd62f40.png

Startuję na tą sale ponieważ odkąd gram na serwerze a gram od tamtej edycji chciałem iść na sale dragon ponieważ bardzo mi się one podobają ogólnie są silne niestety nigdy nie miałem jak głównie że ciągle mi brakowało 2 pokemonów typ dragon jest bardzo silny i chciałbym spróbować swoich sił na tej sali jeśli mi by się udało to jako lider grałbym oczywiście lekko inny team.

Czy byłem karany? Możliwe że byłem mutem na 30 minut ale już sam nie jestem tego pewny bo nie pamiętam.

Jeżeli się nie mylę rekrutacja powinna być jutro czyli w piątek o 20 z tego że jest jutro sylwester nie wiem czy będę na serwerze.

Edited by Patryk_356

Share this post


Link to post

Sala:Bug
Nick:Verix2115
Dsc:verix#9016
Kary: 2 niesłuszne muty przez sylwestra
Startuję na tą sale ponieważ jest potrzebny jakiś porządny lider bug gram tu od 2015roku byłem liderem sali bug na poprzedniej edycji generalnie ta sala mnie bardzo ciekawi 

 

Share this post


Link to post

Witam mój nick na serwerze to Arthurr a chciałbym iść na sale typu duch bo kocham duchy bo to mój ulubiony typ pokemonów duchy są silne jak ja na liderze 
image.thumb.png.d5c12f20dd9b0cd65fa887f7f3fa119a.pngmam 13 lat i spory potencjał na zostanie liderem najlepszym kocham was 

Share this post


Link to post

Witam mój nick na serwerze to Arthurr a chciałbym iść na sale typu duch bo kocham duchy bo to mój ulubiony typ pokemonów duchy są silne jak ja na liderze 
mam 13 lat i spory potencjał na zostanie liderem najlepszym kocham was <33
image.png.c269c22a2639909f3cbe9847393c5d48.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz: 🥏 Flying
  • Nick na serwerze pokecraft: Adi1
  • Wiek (Minimum 13 lat) :24
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze:1-3/4/5
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) :adi1#4355
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) :2022-01-27_11_50_52.thumb.png.89b120f2a15f1eb5468cc1ee2f06010d.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz?: Jest to jeden z 2 typów które lubię Flying i Bug ,ma wiele zastosowań ta sala pod względem taktycznym jak i różnorodność pokemonów. Gram na serwerze od 1 edycji więc będzie jakoś już 7 lat, byłem już liderem Bug i w tym samym czasie KidModem wiem ze od tamtego czasu dużo nowych pokemonów weszło i generacji ale to nie zmienia mojego podejścia do tego z każdym dniem będę dopieszczał mój team by był idealny oczywiście gdy już tym liderem zostanę. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): W tej edycji nie byłem karany jeszcze ani razu.
    Dziekuje Pozdrawiam.

Share this post


Link to post

  > Informację, na którą salę startuje. - Flying

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. - XmoonX

   > Wiek (12 lat minimum) - 13

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie - 3-4h 

    > Nick na discord wraz z # - NoXoN#6893

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) - Lubie latać na pokemonach i myślę, że to będzie mój ulubiony typ bo ogólnie bardzo kocham typ flying i lubię bardzo grać monotypem fling. + mam potężne pokemony na rekrutacje i myśle ze wygram ale nie wiem Dowiemy sie w walce

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) - Nie, nigdy nie byłem karany

 

Screenshot_166.png

Share this post


Link to post

²Witam. To ja, XPokeTrainer. Mam 12 i chciałbym pójść na lidera typu psychicznego. Gdy zacząłem iść na niego, szedłem tylko z powodu że miałem dostęp do wielu legend, jednak podczas szukania, kupowania pokemonów psychicznych bardzo polubiłem ten typ. Myślę że na dzień dzisiejszy Mam wszystko. X_#4099 to mój dc. Gram na serwie od 1 do 9 godzin. 

 

16441354771021831276440331346180.jpg

Share this post


Link to post

Witam, Jestem Pandix startuje na Sale Ice
Mój Nick na najlepszym serwerze Pokemon czyli Pokecrafcie to P4ndixYT
Mam 13 Lat
Dziennie na serwerze spędzam około 6 godzin
Mój nick na serwerze Discord to P4ndixYT, bo nie wiem czemu mam zmienione, a normalny to Pandix#8700
Mój team jest na samym dole
Startuje na sale Ice, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych typów, jeśli nie ulubiony, jest on również super efektywny na pokemony latające, smocze, trawiaste i ziemne więc dużej ilości pokemonów których bardzo nie lubię bo denerwują nie spotkam jak np. prawdopodobnie Mega Venusaur
Na tej Edycji nie byłem karany.
Pozdrawiam, Pandix
(I tutaj na koniec mój team)
unknown.png

Share this post


Link to post

siema to ja i ide na fire

Buchczi

Buchczi#0795

Wiek : 20 lat

Ile czasu spędzam: z 5 godzin

Dlaczego ta sala: jeszcze nie byłem liderem sali fire, a ta sala wydaje się bardzo ciekawa. Moim ulubionym pokiem fire jest rotom heat i charizard. Charizarda najbardziej lubię grac pod Y ponieważ to nienormalny pokemon który czasami potrafi rozwalić team przeciwnika. W piekarniku najbardziej uwielbiam jego abilitke levitate dzięki której moge sobie na nie switchować jak ktoś ma zamiar uzyć ataku ground 

czy byłem karany: na tej edycji nie 

2022-02-11_09.15.44.png


Lider: Dragon, Bug, Eletric, Ghost, Steel, Water, Poison, Psychic, Fighting, Fire

Helper x2

nie pamiętam już kiedy co było 

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Ice

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

Bzykuu

   > Wiek (12 lat minimum)

17

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

2h do 6h

    > Nick na discord wraz z #

Daisuke#7005

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ?

 Jest to moja pierwsza przygoda z rekrutacją na lidera. Wybrałem ice bo ten typ mi najbardziej odpowiada. Uważam, że mam duże szanse wygrać rekrutacje i zostanę nowym liderem ice.  Moim ulubionym pokemon jest Kyurem White, którego planuje zagrać w przyszłości na sali jeśli taki pojawi się na serwerze, bo narazie go nie ma.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

Nie

image.thumb.png.34f94773b1f4c93ed7ed9145550aacd9.png

 

 

Share this post


Link to post

  > Informację, na którą salę startuje.Rock

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. oskaeg7

   > Wiek (12 lat minimum) 14(marcu 15)

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie od 2h w gore zalezy od dnia

    > Nick na discord wraz z # Oski7554#5703

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HPimage.png.b1670a680d3d7d5c675a81889fa560ff.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybralem typ rock,poniewaz zawsze ciekawil mnie i fascynowacl jest to moj ulubiony typ w pokemonach i znajduje sie w nim tez jeden z moich ulubionych pokemenow.Jest to tez nienajlatwieszy typ w pokemonach wiec chetnie chce sie w nim sprawdzicz i sprobwac zostac liderem rock.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara

pare razy mute i kicki(kicki jak dobrze pamietam to wszystkie ze glorek sie zloscil ze przegral przez mojego farta zemna) i 2x albo 1x ban na 60s bo kliknolem npc cokka 

Share this post


Link to post

Startuje na salę electric
Mój nick na najlepszym serwerze minecraft pokemon czyli Pokecrafcie to P4ndixYT
Mój wiek to 12 lat, w marcu 13
Na serwerze dziennie spędzam około 3,5-5h zależy od dnia
Mój nick na serwerze discord to Pandix#8700, na serwerze dc Pokecrafta to P4ndixYT#8700
Screenshot teamu pod koniec
Wybrałem ten typ ponieważ, na poprzedniej edycji Pokecrafta, odznaka elektryczna była moją pierwszą, moim zdaniem jest to jeden z najmocniejszych typów, oraz to że jednym z moich ulubionych pokemonów jest electrivire, który również jest mega mocnym pokemon, oraz posiada możliwość nauczenia się ataku jakim jest Ice Punch, więc ziemne pokemony w walce z nim raczej nie będą miały szans
Nie byłem jeszcze karany na tej edycji Pokecrafta
(I tutaj team)
image.png.7069617bf63b80e0c58b0c318e9b6d68.png

Share this post


Link to post

Sala: Psychic (jak na psychola przystało)

Nick na serwerze: Elrodi

Wiek: Hot 18 będzie w lipcu

Dzienny czas na serwerze: bardzo różnie, ale przeważnie powyżej 3h, chyba, że wypada jakiś trudny tydzień

Nick z discord: Elrodil#0366

Screenshot teamu: junknown.png

Dlaczego ta sala?

Startuję na sale psychic, ponieważ bardzo lubie ten typ. Byłem już liderem tego typu na poprzedniej edycji, sprawowałem się całkiem dobrze i chcę to powtórzyć. Mógłbym teraz mówić o swoich ulubionych pokach (dla dociekliwych to victini i slowbro, którego na pewno będę grał), ale pominę ten etap bo o tym mówi każdy. Typ ten idealnie wpasowuje się w kategorię bardzo uniwersalnego. Jest w nim ogromny przekrój różnych pokemonów. Od tanków takich jak ww. slowbro, do ultra szybkiego mega alakazama czy nawet deoxysa. Podsymowując, startuję na tę salę, ponieważ lubię ten typ, jest uniwersalny i wiem jak sobie poradzić na sali, bo mam doświadczenie.

Kary: zdarzyło się dostać mute za prawdę (wiadomo, że ona boli najbardziej) ale oczywiście szczerze żałuje i jestem na nowej drodze życia jaką jest pomoc innym.

Edited by Elrodi
  • Like 1

Share this post


Link to post

Sala: Bottle'o'Wotah (Water)
Nick: Dinostorm
Wiek: 65mln+, joke, 18 zaraz 19
Ile czasu gram: Idk, zalezy od pracy
Dsc: Osamu Dazai#6149
Dlaczego wotah? Bo jestem wet jak widze Ganyu. A really to zawsze chcialem isc na water, ale nie mialem okazji bo albo ktos znajomy startowal albo nie mialem czasu aby grac. Ogolem lubie wodne ludziki bo sa strong i uniwersalne, dobrze zbudowany teamik robi oro na oponenta. Mam tez kolege hydrofoba wiec bede mogl go ochlapac ez

Kary: Naah, ja grzeczny 

2022-02-24_21.51.56.png

Share this post


Link to post

Sala: steel

Nick: cokuu123

Wiek: 21 lat

Czas: codziennie online

Nick z discorda: cokuu123#7978

Kary: mnie takie rzeczy nie obowiązują

 

2022-02-24_22.03.29.png

Share this post


Link to post

Sala: Electric
Nick: kiara90
Wiek: 21
Na serwerze spędzam z 3 godziny, może więcej 
Nick na discord: Kiara#1047
O to screenshot teamu electric

Dlaczego na ten salę chcę pójść? O to wyczerpująca odpowiedź!
Wybrałam salę electro dlatego że interesują mnie pokemony o takim emocjalnym napięciu i chwilach grozy z burzami, moim ulubionym kolorem jest zółty i większość pokemonów posiadają oraz dobrać jeszcze więcej doświadczeń w dalszej piorunącym bitwie
Czy byłam karana? Nie
Przepraszam za póżne napisanie na podanie, złapało mnie i liczę że się dostanę 😄

TeamElectro.PNG

Share this post


Link to post

Dzień Dobry, Startuje na sale Dark.

Nick na serwerze pokecraft: razor105

wiek:19

ile czasu spedzasz dziennie na serwerze: od 2 do 5 godzin.

nick na discord: razor105#6219

Dlaczego startuje na tą sale: Ostatnio widze wszystko w ciemnych kolorach. Moje serce ogarnął mrok, z tego powodu postanowiłem byc liderem typu dark. Noc mi nie straszna i bardzo lubie chodzić w nocy po lasach i spedzać sam czas podczas gdy wiele osób śpi.

Czy byłeś karany: nie bylem karany ani razu

 

 

Dark team.png

Share this post


Link to post

2022-03-06_21_10_34.thumb.png.2162b232034eaec3f5155e6c2724aa5c.png

Sala: Normal

Nick: TimoBajL

wiek: (minimum 12)

14

DC:Yasuoo1337#7942

ile czasu spedzasz dziennie na serwerze: 2-5h

Dlaczego startuje na tą sale: Startuje na sale normal ponieważ mam od dawna przygotowane na ta sale pokemony a wybrałem normal bo jest wiele fajnych pokemonow normal ale ogólnie pokemony u kazdego lidera normal są takie same ale nie zawsze. Ja akurat wybrałem inną taktyke na tego lidera poniewaz tak jak mowiłem ciągle te same poki widze u każdego lidera normal ale ogólnie to normal najlepszy jak dla mnie typ pokemona. Mam na dzieje ze mi sie uda Pozdro!

Czy byłem karany?: nie pamietam niestety

Share this post


Link to post

cześć startuje na ghost
nick : invite
wiek : 15
ile czasu spedzam na serwerze: nw z 6-7h dziennie
nick na dc: szymson#6190
dlaczego ghost: ogolnie mysle ze jest dosc fajnym typem pod wzgledem statystyk, lubie pokemony pod spatk. Jest tez w nim jeden z moich ulubionych pokemonow - dragapult. Jest wszechstronny - mozna go robic pod spatk jak i pod atk. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Czekam rowniez na nowe formy istniejacych pokemonow z HIsui - Typhlosiona i Zoroarka. Mysle, ze moga byc spoko. Chcialbym rowniez powiedziec ze nawiedzaja mnie podlasianskie duchy i lubie seanse spirytystyczne
*marowak z thick clubem
team:
 image.png.04afe42c0aa6c631cffb79c557acd333.png




Lider Sali Ice - 8.10.2018 - 3.12.2018
Lider Sali
Fire - 8.01.2021 - 9.02.2021
Lider Sali
Poison - 5.03.2021 - 21.04.2021
Helper - 11.03.2021 - 31.10.2021
Lider Sali
Electric - 22.04.2021 - 20.06.2021
Lider Sali
Psychic - 2.09.2021 - 15.11.2021
KidMod - 31.10.2021 - 18.05.2022
Lider Sali Dark - 23.11.2021 - 01.03.2022
Lider Sali
Ghost - 12.03.2022 - 02.05.2022
Mod - 18.05.2022 - still

Share this post


Link to post

hey startuje na bug

nick: Neuro_
wiek: 14 w kwietniu 15 czyli teoretycznie 15

ile czasy gram: zalezy od dnia ale mysle ze miniumum 2h jestem

nick na dsc: Neuro#1823

czy byłem karany: troszkę mute'ów było ale obiecuję poprawę 😄

dlaczego bug: Od zawsze fascynowały mnie owady, nawet chciałem mieć pająka ale mama się boi i nie pozwoliła. Kolejną odpowiedzią na to pytanie jest to, że jednym z top3 ulubionych pokemonów jest właśnie heracross którego mam zamiar grać na sali :). Sala bug jest także ciekawą salą, ponieważ sporo pokemonów na niej znajdującej się ma ciekawe abiltki typu water bubble araquanid'a co sprawia, że pokemony typu fire to nie problem. Ciekawostka: miałem nawet hodowle mrówek ale umarły sadge

eee.png

Edited by Neuro__
zapomnialem wstawic zdj teamu

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...